Yeni Teknik Direktör Kim Olmalı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Teknik Direktör Kim Olmalı?

Hepimiz artik biliyoruz ki tudorun omru cok cok kisa.

Hem Sneijderi gondereceksin hem belhanda isminde dunyanin tanimadigi bir topcuya 10 milyon verdireceksin, belhanda o koy takimina karsi oynadigi sure icerisinde pek bisey yapamayacak hem de buyuk ihtimal o koy takimina eleneceksin!!

De ki mucize oldu atladik zaten ligde bu herkesle takisan ergenligi hala uzerinden atamamis teknik adam bozuntusunun ligde basarili olmasi imkansiz otesi. Ilk basarisiz sonucta seyirci bunu ASY de gomecektir!

Kisaca tudorun sutlanmasi cok yakin. Etrafta fazla teknik adam da yok.

Sizce yeni td kim olmali ve neden?

Tudor şimdilik devam etsin. Başarılı olursa ne ala, olmazsa gelecek sezon yeni bir yönetim ile birlikte Galatasaray teknik direktörü bellidir: Sayın Abdullah Avcı.

Fatih Terim şu an çok zor gözüküyor. Ha olurda gelirse mevcut transferler ve oluşacak sinerji ile rakiplere psikolojik darbeyide vururuz.

Başka, takım çalıştırmayan boşta olan yerli hocalardan bir seçim yapılabilir. Yılmaz Vural mesela.

Valla belki en cok ben sene sonu kongrede sicip sivamis 2 cibiliyetsiz olarak gonderilmelerini istiyorum ve yeni baskanin teknik adam ve oyuncu almasini istiyorum ama bu baskiya dursunun dayanmasinin mumkun olmadigini da biliyorum.

Yani simdiden adaylari belirlemek sart. Cunku tudor yakinda gonderilecek.

Valla belki en cok ben sene sonu kongrede sicip sivamis 2 cibiliyetsiz olarak gonderilmelerini istiyorum ve yeni baskanin teknik adam ve oyuncu almasini istiyorum ama bu baskiya dursunun dayanmasinin mumkun olmadigini da biliyorum.

Yani simdiden adaylari belirlemek sart. Cunku tudor yakinda gonderilecek.

Bence artık TD değişikliği olmaz. Olağanüstü kongre olur son baharda.

Bence artık TD değişikliği olmaz. Olağanüstü kongre olur son baharda.

Benim tanidigim GS genel kurulu mayista secim varken asla sene icinde olaganustu genel kurul yapmaz ölüm olmadıkça.

Yine benim tanidigim cibiliyetsiz dursun bunca alinan oyuncuya ragmen köy takimina elenen hoca bozuntusunu ligde bir kac kotu sonuc ve Sneijderin gonderilme olayinda taraftarin hedef tahtasinda olmamak ve tum simsekleri tudora yonlendirmek adina 800 bin euro maasli teknik adami kolayca kovacaktir.

gömlek değiştirir gibi teknik adam değişilmez. daha sezon başlamadı tudo doğru adımlar attı şu ana dek . takım uyumlu değil henüz. ilk dönemlerde problemler olabilir.
teknik taktik bilmez terim sevdanız yüzünden lucescu gibi adam harcandı zaten . boş boş konuşup durmayın .

gömlek değiştirir gibi teknik adam değişilmez. daha sezon başlamadı tudo doğru adımlar attı şu ana dek . takım uyumlu değil henüz. ilk dönemlerde problemler olabilir.
teknik taktik bilmez terim sevdanız yüzünden lucescu gibi adam harcandı zaten . boş boş konuşup durmayın .

alakası yok insanlar afaki konusmuyor 5.lig takımına karsı bile oyunu okuyamadı tudor en büyük eksisi bu bildigin seyrediyor oyunu

oyun okuma kötü hamle kötü oyuncu iliskileride pek iyi degil anladıgımız kadarıyla

röportajlarında canavar gibi konusuyor vay be tam bize lazım olan hoca diyorsun ama uygulamada ise söylediklerinin %1i bile yok sahada

önde basan kosan takım diyor 1 allahın kulu bile kosmuyor,bunun gibi cok sey var

tudor gelirken övenlrdenim ben simdiyse sövenlerden umudum %1 bile degil lucescu gibi bir ustayla kıyaslamaksa cok yanlıs

Ben degistirelim demiyorum.

Dursun kovacak diyorum.

Bana kalsa dursun 2 sene evvel Meloyu kovup GS i on liberosuz lige baslattigi gun olaganustu secim karari aldirirdim. Ne mal oldugu o zaman belli olmustu.

Yani istesende istemesen de tudoru kicini kurtarmak icin dursun kovacak baska bir ihtimal yok.

Sonra Sneijderi de o yolladi , belhandayi o istedi, td ne istediyse yaptik deyip isin icinden kendi kaidesini kurtarmaya caliscak.

Sen tudoru hala teknik adam saniyorsun sanirim hala?

Lucescu ve Yilmaz Vural gelebilir. Yilmaz Vural motivasyon, taktiksel takima cok sey katabilir.

Luce zamaninda gelecekti.

Evet ona haksizlik yapildi ama o tekrardan defalarca istedik gelmedi. Yas oldu 71.

Artik gerek yok.

Seneye dursun olmayacagindan ve tudoru cok yakinda kovacagindan 1 senelik bir teknik adam olmali. Bizi gelistirrcek olan teknik adami yeni baskan getirmeli.

Bunu dedigime inanamiyorum ama 10 ayligina Yilmaz vural gelse takim ligi daha iyi yerde bitirir.

Bu oyuncu grubu yeni gelen TD'yi de yer. Bu şerefsiz, haysiyetsiz, yalancı, beceriksiz, yağlı surat veledi zina ürünü dursun ile hiçbir TD başarılı olamaz. Tudor gelse ne gitse ne.

Ben olsam sezon sonuna kadar Yılmaz Vural'ı getirirdim. Ne kadar kötü olabilir ki.

Hem adamın içinde hasret kaldı 3 büyüklerden birini çalıştırmadan ölürse, gözü açık gidecek.

Son düzenleme:
Üst Alt