Yeni Transfer KAP'a Bildirildi!


https://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=169144Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:"Şirketimiz, dünyanın en büyük premium alkollü içecek üreticisi olan Diageo firmasının prestijli bira markası konumundaki GUINNESS birasının Türkiye'ye ithalatına ilişkin sözleşme imzalamıştır. Kendine has özelliği ile dünyanın en sevilen bira markalarından biri olan GUINNESS, İrlanda'nın Dublin şehrinde 1759 yılından beri üretilmekte olup 150'den fazla ülkede satılmaktadır."Hayırlı olsun, iyi transfer :tiphat:
 
Cevap: Yeni Transfer KAP'a Bildirildi!futbolla ilgili olmayan şeyleride borsaya bildiyormışuz. bugün kırmızı don giydigimi borsaya bildirdim. diye birşey duyarsak şaşırmayalım.
 
Cevap: Yeni Transfer KAP'a Bildirildi!Alkolsüz bira mı içilir? :) Tadı çok güzel olan bir şey değildir bira, alkolsüz hiçbir anlamı kalmıyor. Hatta mümkünse yüksek alkollü içeceksin. :)
 
Cevap: Yeni Transfer KAP'a Bildirildi!images
mmmm iyi transfer
 
Cevap: Yeni Transfer KAP'a Bildirildi!Canadalıların favorisi bir bira. Tad olarak bizim "Dark" biralara benzer. Tadı eğer özel-farklı üretilmezse iğrençtir. Farklı bir bira kısacsı ve daha sert.
 
Cevap: Yeni Transfer KAP'a Bildirildi!Almanya'da el yapımı üretilen biraları ayrı bir noktaya koyarsak bence dünyanın en iyi 5 birasından biri.Efes'in artık ciddi bir rakibi var piyasada.
 
Cevap: Yeni Transfer KAP'a Bildirildi!Efes piyasa da çok üstün.Ama bence Tuborgun son yıllar da tat olarak efes ten daha iyi bira ürettiğini düşünüyorum.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt