Yeni Transferimiz Berkin Galatasaray Camiasına Hayırlı Olsun ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Transferimiz Berkin Galatasaray Camiasına Hayırlı Olsun !

Arda'ya Ispanya serivenünde başarılar ama Galatasaray daima önüne bakmalıdır.

Bilindiği üzere Fatih Terim iki gün önce Berkin'i A2 takımından alıp A takımla çalıştırdı. Bu ani hamlenin Arda'nın gidiş sinyali olduğunu kabul edelim ki hiç birimiz aklımızın ucundan dahil geçiremedik. Berkini uzun zamandır takip edenlerden biri olarak, zamanının geldigini düşünüyor ve destek olunmasını talep ediyorum.

Elimizde büyük bir hazine yatıyor olabilir.

17862_234358590431_218066215431_3422030_2032501_n.jpg

Cevap: Yeni transferimiz Berkin Galatasaray camiasına hayırlı olsun!

ben serdar eylikden de umutluydum ama bir sene daha kiraya gitti

şimdi berkin var elimizde

keşke kamplara da götürülseydi ama olsun yine de kumaşı iyiyse kendisini her türlü gösterecektir

Berkin'i hiç izlemedim nasıldır anlatabilecek var mı? Tekniği,hızı,fizik durumu ne alemde?

Berkin Kamil Arslan.. Futbola başladığı Nazilli Belediyespor altyapısından 2007yılında Galatasaray'a transfer olan potansiyelli, gelecek vaadeden 1992 doğumlu ortasaha oyuncusu. Berkin'in transferi ulusal takımın alt kategorilerinde forma giymesiyle gerçekleşti. Genç oyuncu ulusal takımda 2007 yılında U16 takımında gösterdiği başarı ile altyapı hocalarının dikkatini çekti ve transferi gerçekleştirildi. Ortasahanın sağında, solunda ve ortasında forma giyebilen Berkin'i altyapıdaki diğer arkadaşlarından ayıran en büyük özellik ise fizik gücü. Başlıkta belirttiğimiz gibi oldukça çalışkan, disiplinli bir oyuncu olan Berkin aynı zamanda oldukça sakin ve soğukkanlı bir oyuncu. Geçtiğimiz sezon A takıma davet edilen Berkin altyapı oynadığı maçlarla Jan Derks'in dikkatini çekmiş ve sonrasında yaşına, tecrübesine bakılmadan A takıma gönderilmişti. Bu hareket hocalarının ona ne kadar güvendiğinin kanıtıdır ki Berkin'de bunu boşa çıkartmadı.

Berkin'in futboluna gelirsek en büyük özelliği kuşkusuz ki müthiş top tekniği ve sürati. Ayrıca savunmayı rahatsız eden bindirmeleri. Fizik gücünün A2 takımında ki arkadaşlarından daha üstün olduğunu söylemekte fayda var. A2 takımında forma giyen bir çok oyuncunun en büyük sorunu fizik güçlerinin yetersiz olması nedeniyle çoğu zaman şikayet ediyorduk. Yaşına oranla müthiş bir fizik gücüne sahip olan Berkin'in yetenekleri ve potansiyeli de diğer arkadaşlarından bir adım önde. Ayrıca son derece disiplinli, hırslı ve çalışkan olması da onun geleceği adına çok önemli bir artı.

Nijerya'da düzenlenen U17 Dünya Şampiyonası'nda ulusal takımda göze batan bir kaç isimden birisiydi Berkin. Genel özelliklerinden bahsedecek olursak çok seri adam eksilten, dikine topu taşıyabilen, dribling özellikleri olan bir oyuncu Berkin. Top kontrolü oldukça iyi olan bir oyuncu Berkin. Savaşçı ve mücadeleci yapısıyla oynadığı futbolla dikkat çeken genç oyuncu Almanya karşısında oynadığımız U17 maçında ayakta kalabilen yegane isimlerden birisiydi. Bu sene okulu nedeniyle yaz dönemi kampına katılamadı. Geçtiğimiz hafta Sinan için belirttiklerimiz genç oyuncumuz içinde geçerli. Artık federasyon yada büyükler tarafından bu duruma bir el atılması gerekiyor.

Fazla dağıldı toparlamak gerekiyor. Altyapıda yıllardır bir çok oyuncu bahsedilir ama bu oyuncuların hepsinden daha kaliteli, yetenekli, potansiyelli bir oyuncu olan Berkin'i herkes gözardı ediyor. Müthiş yetenekli bir oyuncu olan Berkin gelecek yıllarda takımımızın önemli isimlerinden birisi olacaktır. Ortasahada ofansif anlamda hemen hemen heryerde oynayabilen genç bir oyuncu.

bi müjde de ben veryim. antrenman fotolarında büyük üstad ali yavaşı gördüm. bolbol gençleri izliycez artık !

ali yavaş geldiyse iş bitmiştir. altın jenerasyon yine başlıyo.

Kendisini hiç izlemedim. Sadece burada değil, takip ettiğim bir kaç Galatasaray platformunda da epey övülüyor. İnşallah Hoca'nın gözüne girer de A takımda görürüz bu sene.

Boş laf bunlar. Galatasaray elindeki en iyi futbolcuyu sattı.

Sözleşme mi yenilemiyorlar.

Tutsunlar 2 sene takımda. Arda 12 milyondan fazlasını kazandırırdı bu zaman zarfında.

Bence yönetim pılını pırtını toplayıp ........ gitsin. Evet orda küfür var!

Semih ilerde iyi bir defans olabilir

Emre Çolak Selçuğun yokluğunda oynatılabilir

Berkin zaten fırsat bulur çünkü kanat oyuncusu sıkıntısı var

[video=youtube;-q7s9K30Nw8]https://www.youtube.com/watch?v=-q7s9K30Nw8[/video]

Tutsunlar 2 sene takımda. Arda 12 milyondan fazlasını kazandırırdı bu zaman zarfında.

:mad: insanlar futbolcuların büyük baş hayvan olmadığını ne zaman öğrenecek merak ediyorum

ayrıca zorla tutuyoruz işte 2 senedir ne verdi takıma

kaptan yaparak zorla kalmasını sağladık da elimize ne geçti

İsteksiz oynayan Arda başarılı olup, +12 Milyon edermiydi?

Arkadaşım iyi misin ? Adam gitmeyi kafasına koymuş yönetim ne yapsın ? Ücretini %50 artırmayı da teklif ettiler yine gitmek istedi.Gözü parada değil adamın adam Avrupa ya gidip rahatlamak istiyor.Köle gibi takımda mı tutcaksın adamı ? Kafası Avrupadayken nasıl kendini maçlara vericek ? Yönetime sallıyor bir de ya.

Arkadaşım iyi misin ? Adam gitmeyi kafasına koymuş yönetim ne yapsın ? Ücretini %50 artırmayı da teklif ettiler yine gitmek istedi.Gözü parada değil adamın adam Avrupa ya gidip rahatlamak istiyor.Köle gibi takımda mı tutcaksın adamı ? Kafası Avrupadayken nasıl kendini maçlara vericek ? Yönetime sallıyor bir de ya.

Arkadaş yönetim vizyon sahibiyse Arda'yı da ikna ederdi

Adamı takımda da tutardı.

Önümüzdeki sezon Hakan Balta, Servet, Gökhan falan izlicez.

Galatasaray taraftarına bunu layık görüyorlar.

Arshavin'i getirsen nolur bu adamların yanına.

Ayrıca o çok istedikleri Arshavin de bu ligde mundar olur.

Neyse Ünal Aysal pılını pırtını toplayıp gitsin.

Evime misafirliğe gelse bu saatten sonra tekmeyle kapı dışarı ederim.

O zaman bendende sana .........

Arkadaş yönetim vizyon sahibiyse Arda'yı da ikna ederdi

Adamı takımda da tutardı.

Önümüzdeki sezon Hakan Balta, Servet, Gökhan falan izlicez.

Galatasaray taraftarına bunu layık görüyorlar.

Arshavin'i getirsen nolur bu adamların yanına.

Ayrıca o çok istedikleri Arshavin de bu ligde mundar olur.

Neyse Ünal Aysal pılını pırtını toplayıp gitsin.

Evime misafirliğe gelse bu saatten sonra tekmeyle kapı dışarı ederim.

Arda'nin transferiyle ilgili zaten baslik var.

Üst Alt