Yeni Transferimiz Kim Olur ?


Arkadaşlar bilindiği gibi Haldun Üstünel taraftarları ve medyayı ters köşeye yatırmaya devam ediyor. Medyada çıkan haberlerin hiçbiri olmuyor. İmkansız denebilecek transferleri yapıyor.. Bu konuda tahminlerimizi paylaşalım.. İmkansız demeden, medyada çıkmayan isimleri tahmin edelim. Bakalım kimin tahmini tutacak...
 
Cevap: Yeni Transferimiz Kim Olur ?Hayırlı ve yararlı olsun da kim olursa olsun.:)Demiyim çok klasik olur :D Biglia yada Emana'dır umarım.Ama ters köşe ihtimali yüksek.;)
 
Cevap: Yeni Transferimiz Kim Olur ?Bu baslik degistirilmis :) Bu arada yeni transferimiz cogumuzun tahmin edemeyecegi biri olacaktir o kesin :eek:
 
Cevap: Yeni Transferimiz Kim Olur ?bu arada Lyon Sportif Direktörü Lacombe’la buradan bir arkadaşımız konuştu..O da ters köşe yaptı herkese..Kendisi Gsaray’la çok iyi ilişkilerinin olduğunu ancak Govu konusunda bir girişimin olmadığını söyledi. Tabi adam Keita’yı bilerek açıklamadı çünkü Galatasarayla pazarlık halindeydi..Fazıl ünverdi..

Nonda yüzde 90 kalıyor...Linderoth veya lincolnden boşalan bölüme köpek gibi bir orta alan oyuncusu alınması gündemde...stoper alınmayacak...

bu orta alan oyuncusunun siyahi olduğu söyleniyor..Fazıl ünverdi...Fazıl abi bunları demiş...Bu arada Kallström falan gereksiz emana gibi adamlar şart..
 
Üst Alt