yeni transferlere havalimanina inmeden tembihlenecekler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

yeni transferlere havalimanina inmeden tembihlenecekler

Futbolcuyu havaalanında karşılama olayını bir türlü aşamadık. O adamları gördükçe utanıyorum. Bana sapkınlık gibi geliyor.

Karşılaşmayı okadar kötü bulmuyorum da herşeyin bir sınırı olmalı. Oyuncuya fiziki müdahaleden korumak gerekir ki bunun sorumlusuda yöneticilerdir. Allah korusun kim var kim yok belli değil o kalabılıkta. Fanatik hasta rakip taraftar orada çıkışda oyuncuyu arkadan bıcaklasa bilmem yumruk atsa kim verecek bunun hesabını? Dün adamın gözlüğü sadece gitti. Drogba ve sneijder de olduğu gibi güvenlik barajını kur öyle geçsin. Gerçi sneijderde de arabanın üstüne atlayan çılgın delikanlı aklıma geldi şimdi :)

Karşılaşmayı okadar kötü bulmuyorum da herşeyin bir sınırı olmalı. Oyuncuya fiziki müdahaleden korumak gerekir ki bunun sorumlusuda yöneticilerdir. Allah korusun kim var kim yok belli değil o kalabılıkta. Fanatik hasta rakip taraftar orada çıkışda oyuncuyu arkadan bıcaklasa bilmem yumruk atsa kim verecek bunun hesabını? Dün adamın gözlüğü sadece gitti. Drogba ve sneijder de olduğu gibi güvenlik barajını kur öyle geçsin. Gerçi sneijderde de arabanın üstüne atlayan çılgın delikanlı aklıma geldi şimdi :)

Videosu var mı? Sneijder Drogba geldiğinde askerdeydim. Hatta teskereye son bir gün kalmıştı. Bir sabah bir uyandım Sneijder ve Drogba Galatasaray'da haberi. Benim için çok çabuk gerçekleşen bir transferdi.

Burada, forumda transfer nöbetinde neler olmuştur allah bilir.

Şuraya bak sen kalk milyonlarca lira ver Galatasaray'a Sneijder'i getir, adamın biri arabanın üzerine çıksın; sakatlanacaktı adam

Yalnız bayağı canlı yayın aracı da varmış. Harika bir görüntü. Acaba Aziz Yıldırım o an ne yapıyordu; onun o anki görüntüleri var mı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Temsilidir
86a69b24736d5d0cdff02a12e7dcb328.jpg

Üst Alt