Yeni Transferlerimiz Taraftarımızla Buluştu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Transferlerimiz Taraftarımızla Buluştu

1567671081048.png

Futbol Takımımızın, yaz transfer döneminde kadrosuna kattığı yeni transferler #AslanlarSahada etkinliğinde taraftarımızla bir araya geldi.

DJ Suat Ateşdağlı ve ünlü sanatçı Alya’nın performanslarıyla başlayan etkinlik, yeni transferlerimizin tanıtımıyla devam etti.

Milli Takım kampında bulundukları için organizasyona katılamayan yeni transferlerimiz Ryan Babel, Jimmy Durmaz, Steven Nzonzi ve Florin Andone, hazırladıkları video mesajlarla taraftarımıza seslendi. Etkinliğin devamında teker teker anons edilerek sahneye davet edilen yeni transferlerimiz Adem Büyük, Şener Özbayraklı, Okan Kocuk, Jean Michael Seri, Christian Luyindama, Emre Mor, Taylan Antalyalı, Mario Lemina ve Radamel Falcao taraftarlarımızı selamladı.

Yeni transferlerimizin sahneye çıkmasının ardından Başkanımız Mustafa Cengiz, İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak ve Başkan Yardımcımız Yusuf Günay sahneye geldi. Başkanımız Mustafa Cengiz sahneye geldikten sonra yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Galatasarayımızın değerli mensupları, sevgili evlatları, fedakar taraftarımız, büyük camiamız; çok gergin bir transfer döneminin ardından sizlerin desteği ve istekleri doğrultusunda sahada mücadele edecek Galatasaraylı Aslanları huzurunuza getirmekten çok büyük onur duyuyoruz. Bize verdiğiniz manevi destek için sizlere çok teşekkür ederiz. Biz, siz taraftarımızın isteklerini FFP çerçevesinde, en optimum şekilde, en uygun şekilde halletmeye çalıştık. Özellikle değerli oyuncumuz Radamel Falcao transferinde maaşının belirli bir kısmını yüklenen sponsorumuz NEF’e buradan teşekkür ediyorum. Sözü uzatmak istemiyorum. Ne mutlu ki Galatasaraylıyız. Ne mutlu Galatasaraylı olana. İyi ki varsınız, hepinize saygılarımı sunuyorum.”
Başkanımız Mustafa Cengiz’in konuşmasının ardından yeni transferlerimiz sahnede hazırlanan platformdaki yerlerini alarak taraftarlarımızın huzurunda sözleşmelerini imzaladılar.

Sözleşmelerin imzalanmasından sonra Başkanımız Mustafa Cengiz bir konuşma daha yaptı ve Teknik Direktörümüz Fatih Terim’in doğum gününü, “Ben bu vesileyle bu Aslanlarla birlikte Aslanlarımızın başındaki Hocamız Sevgili Fatih Terim’in doğum gününü kutluyorum. Fatih Hocamızın, Galatasaray ile birlikte sürekli olarak şampiyonluklara yürümesini diliyorum” sözleriyle kutladı.

Organizasyon toplu fotoğraf çekimi ve yeni transferlerimizin tribünleri gezerek taraftarlarımızı selamlamasının ardından sona erdi.

Organizasyonun sona ermesinin ardından yeni transferlerimiz Taylan Antalyalı ve Mario Lemina, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Taylan Antalyalı şu ifadeleri kullandı:

“Bugün çok mutluyum, transferin son günü de olsa bu camiaya katıldığım için çok mutluyum. Bu benim çocukluk hayalimdi, sonunda bu hayalimi gerçekleştirdim. Ama daha çok hedeflerim var. Bu şanlı parçalı formayı uzun yıllar giyip başarılara imza atmak istiyorum. İnşallah bu birlik ve beraberliğimiz sezon boyunca taraftarımızın desteğiyle devam eder, güzel sonuçlara ulaşırız.

Bugün muhteşem bir ortam vardı. Sadece imza töreninde 25000 taraftarımız vardı. Çok büyük bir camiayız, taraftarımız bu camianın en büyük parçası. Sezon içerisinde onlara çok ihtiyacımız olacak çünkü onlar bizim için itici bir güç. Onların da desteğiyle bu sezonu şampiyonlukla taçlandıracağımızı düşünüyorum.”

Yeni transferimiz Mario Lemina ise şu ifadeleri kullandı:

“Bütün taraftarlarımıza geldikleri için teşekkür etmek istiyorum. Bizi yalnız bırakmadılar, bu akşam buraya gelip yanımızda oldular. Bu sene başarılı olup bütün kupaları kazanmak ve Şampiyonlar Ligi’nde güzel sonuçlar elde etmek istiyoruz.

Ortada mücadeleci bir takım var bu yüzden çok heyecanlıyım. Bu mücadeleci takımla beraber çok iyi işler başaracağımıza inanıyorum. Sezonu kupalarla tamamlamayı umut ediyorum.”

galatasaray.org

Üst Alt