Yeni ultrAslan Mont Tasarımı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni ultrAslan Mont Tasarımı

Cevap: Yeni ultrAslan Mont Tasarımı

ua kalitesizligine yakismayan bir urun olmus

yaptiklari seylerin uzerine GALATASARAY falan yazsalar daha inandirici olur SANKI

ultrAslan neden bu kadar çok eleştiriliyor anlamıyorum doğrusu.Adamlar mont yapmışlar çokta güzel olmuş.Neden ve neyi eleştiri konusu yapıyorsunuz ?

Galatasaray yazmıyormuş.Ya arkadaşlar ultrAslan Galatasaray logosu koyamaz nedenide GS'nin lisanslı bir ürün olması.

Neymiş ergenler içinmiş.Halt etmişsin dostum.Neymiş ultrAslan apaçiymiş. 28 yaşındayım önceden kısmi 7 senedir de aralıksız tribündeyim.İşyerim var aynı zamanda da (İ.Ö) üniversite öğrenciyim.O monttan 4 tane almayı düşünüyorum arkadaşlarıma da hediye etmiş olurum.

Neymiş GS Storeden alırmış kulube kazandırırmış.Al arkadaşım sana alma diyen var mı ? Ben maaşımın yarını GS Storeda harcıyorum.Yiğenlerime , kuzenlerime ordan her ay alışveriş yaparım.( İsteyene makbuzda gösteririm )İnsanları neden ayrıştırıyorsunuz ? ultrAslancı yada sade Galatasaraylı diye.Galatasaray için canımı veririm.Kendimide ultrAslanın bir parçası görüyorum ve bundan gurur duyuyorum.

Evet ; ultrAslan'ın hataları olmuştur.Yanlış zamanda yanlış şeyler de yapmışızdır.Bana dünyada bir kişi yada kurum gösterin ki hep doğru işleri yapsın.Koskoca devletler bile hata yapar.Zamanı geldiğinde ultrAslan'ı ultrAslan formunda en sert eleştirenlerden biride benim.Ama ben birşeyi ayırt ediyorum arkadaş.Hakeret etmek ayrı eleştirmek ayrıdır.

Bedava bilet konusuna gelince külliyen yalandır.Önceden evet alınırdı.sadece uA değil bütün gruplar alırdı.Rahmetli Alpaslan ağabey bunu ortadan kaldırmıştır.O zamandan bu zamana kadar da böyle bir uygulamaya gidilmemiştir.

ultrAslan ile Rahmetli Özhan Canaydın birbirleriyle çok uğraştılar.Ama ortak bi noktaları vardı amaçları vardı oda GALATASARAY'dı.uA'yı bu kadar tutmamın baş sebebide budur.O kavgalı dönemde dahi Özhan Canaydın Alpaslan ağabeyi çağırıp kulup ekonımisinin kötü olduğunu ultrAslan isim patentinin kulube devir etmelerini uA'yada pay vereceklerini söylemişti.Alpaslan ağabeyin cevabı anlayan arkadaşlara tokat niteliğindedir.Başkanım ; ''ultrAslan GALATASARAY'ın emrindedir''.Bedelsiz uA patentini kulubumuze veriyoruz.Beklendiği gibide satışlar bir hayli yükselmiş milyon $ kulup para kazanmış ama uA tek bir kurus talep etmemiştir.Daha sonra patent uA'ya iade edilmiştir.uA para meraklısı olsa o zaman köşeyi dönerdi.Dünyada böyle bir taraftar yok.Varsa gösterin.Yoksa saygı duyun.

Bütün stadı kaplayan koreografiler , pankartlar onlar bunlar hepsi bu satışlardan kaynaklanan gelirlerle karşılanıyor.Adamlar Futbol , Basketbol , Voleybol , F1'e bile onlar gidiyor.Allah aşkına hepimiz mangalda kül bırakmıyoruzda kaç tanesine gidebiliyoruz ? Fenerbahçe taraftarının tek sevdiğim pankartı vardır. ''Sevgi Eylem Gerektirir''.

Mesela Van depreminde Medya maymunu çarşı sırf medyaya oynamak için soyundu.Fener maçında atkı attılar.Ne oldu duyarlı çarşı hadi ya.Depremın basından beri Vanda olan uA'yı yazmaz kımse çunku işlerine gelmez.uA icraat yapar çarşı pankart acıp kapatır.Nedense duyarlı olan yine onlar olur.Alpaslan ağabeyin dediği gibi biz pankartı açıp maç sonrası bi köseye atmıyoruz.Pankartı açarsak fiiliyatını da yaparız.Omur iliği verilmişti bir kaç sene evvel.3 ay evvel bir vatandaşın uA sayesinde hayatı kurtuldu.Medyada tek satır yok.Çarşı yapsaydı bunu sizce ne olurdu ? Ali Sami Bey'e küfür eden yine bu zatlardı.Duyarlılık nerde ? Çarşının ultrAslandan üstün olduğu tek konu bestedir.Onun dışında TR'deki bütün taraftarları toplasan uA'nın eline su dökömez.Gazeteci Ahu Özyurt ne demiş bir bakalım ; İsimsiz kahramanlar: Kimse şu öne çıktı, bu cemaat, bu dernek parladı diyemez.

Herkes müthiş bir işbirliği yaptı. Kimse de birbirini engellemedi.

Hiç ismi zikredilmeyen, ekran ekran gezmeyen Zonguldaklı madenciler,

tribünden atkı atmayıp köy köy kıyafet ve yemek dağıtan ama yanında basın ordusu taşımayan ultrAslan, her birini İstanbul cemiyet hayatından tanıdığınız ama sessiz sedasız gelip köylerde tüp taşıyan, yiyecek dağıtan, bina boyayan İstanbul Gönüllüleri, gece çadır ateşinde ney üfleyen isimsiz STK’lar...

Siz bu ülkenin yüz akısınız.

İnanın ultrAslan'ın gücü medya maymunu çarşıda olsa hergun mansette kalırdı.

ultrAslan'nın tek eksiği bestedir.Onuda hallederseler tadlarından yenmez.

Dediğim gibi kimse kimseyi sevmek zorunda değil lakin sırf GALATASARAY'lı diye saygı duymak zorunda.Çabamızın adı GALATASARAY!

o kazançla amigolar evlerini geçindiriyolar milyar dolar servete sahip oldular zaten :)

herkes sizin gibi parayı düşünse galatasaray tribünlerinin öbürlerinden farkı kalmazdı

bunlarda suyla yapıldı dimi

dunyanin-en-uzun-pankarti-arenada.jpg

gsfb-280x210.jpg

kareografi.jpg

gspsv3.jpg

vs vs .... daha onlarcası

helal renktaş aynısı aklımdan geçti yazıcaktım sözlerime tercüman olmuşsun. Biz Türk erkekleri bir olayda hemen parasal yönünü düşünür hesap yaparız ulan herifler şöyle şöyle şu kadar parayı kaldırdı yorumlarını yaparız. Çoğu yorumda kar amaçlı yapılan bir olaymış gibi lanse edilmiş, e sorarım size satılan bu ürünlerden gelen kazançlar illa ki bir şekilde klüp'e geri gitmiyor mu bilet vs bedavamı veriliyor. Hemen bir olay olunca burada UA nerede niye konuşmuyo bizi savunmuyor diye topluma mesaj verilmiyor mu. Taraftar oluşumlarınakarşı olanlara da sözüm ha tiyatro izlemişsin ha tribüne gitmişsin taraftar oluşumu şart. Son olarak'ta avea gs adından para kazanıyorsa (gscell) UA niye kazanmasın. Bence çakma forma satışlarına tepki verin asıl klube darbeyi vuran o. Bak laf lafı açıyor UA yıllık 3 milyonTL ciro elde ediyor diyelim peki bunu klüp kazansın hadi stancu transferi var bilirmisiniz ve hatta elano diye bir oyuncu vardı onları bi düşünün derim...

o kazançla amigolar evlerini geçindiriyolar milyar dolar servete sahip oldular zaten :)

herkes sizin gibi parayı düşünse galatasaray tribünlerinin öbürlerinden farkı kalmazdı

bunlarda suyla yapıldı dimi

dunyanin-en-uzun-pankarti-arenada.jpg

gsfb-280x210.jpg

kareografi.jpg

gspsv3.jpg

vs vs .... daha onlarcası

sözde 315 metrelik pankart kolpa 8-10 parçanın yan yana getirilmesinden oluşturuluyor pankart

[qoute]Bütün stadı kaplayan koreografiler , pankartlar onlar bunlar hepsi bu satışlardan kaynaklanan gelirlerle karşılanıyor.Adamlar Futbol , Basketbol , Voleybol , F1'e bile onlar gidiyor.Allah aşkına hepimiz mangalda kül bırakmıyoruzda kaç tanesine gidebiliyoruz ? Fenerbahçe taraftarının tek sevdiğim pankartı vardır. ''Sevgi Eylem Gerektirir''.

[/qoute]

bunlara çarşı gibi oluşumlar müstehakadır hocam, deplasmanı geçtim içerde tribün show adına Kocaeli ve Sakaryaspordan bile kötü durumda olan bir olusum lazım, o rantın nereye gittiğini gidin onlara sorun tribüne yatırım yapmadıklarına göre ? ama çarşı on numara çok ateşli .. yersen tabi

[qoute]Bütün stadı kaplayan koreografiler , pankartlar onlar bunlar hepsi bu satışlardan kaynaklanan gelirlerle karşılanıyor.Adamlar Futbol , Basketbol , Voleybol , F1'e bile onlar gidiyor.Allah aşkına hepimiz mangalda kül bırakmıyoruzda kaç tanesine gidebiliyoruz ? Fenerbahçe taraftarının tek sevdiğim pankartı vardır. ''Sevgi Eylem Gerektirir''.

[/qoute]

bunlara çarşı gibi oluşumlar müstehakadır hocam, deplasmanı geçtim içerde tribün show adına Kocaeli ve Sakaryaspordan bile kötü durumda olan bir olusum lazım, o rantın nereye gittiğini gidin onlara sorun tribüne yatırım yapmadıklarına göre ? ama çarşı on numara çok ateşli .. yersen tabi

Aynen dostum ; Kimseye illa sevin demıyoruz lakın en azından saygı duyun.

Kaç kişi kaç gün boyunca o pankart için uğraştı haberin var mı ? Boyacı gibi yazdılar çizdiler.Ayrıca 8-10 parça değil 3 parça.315 Mt. Beğenmiyorsan bile meğe saygı duy be dostum.Bu kadar mı tahammulsuzsunuz ? Siz GALATASARAY için ne yaptınız ?

Hocam o yorum bana ait değil.Benim Galatasaray için ne yaptığımı sorgulamadan önce yorumları dikkatle okuyup öyle yargılama yap lütfen.Ben o yoruma güldüm sadece.Takdir edersin ki gülüp,eğlenmekte bu işin bir parçası.

Hocam o yorum bana ait değil.Benim Galatasaray için ne yaptığımı sorgulamadan önce yorumları dikkatle okuyup öyle yargılama yap lütfen.Ben o yoruma güldüm sadece.Takdir edersin ki gülüp,eğlenmekte bu işin bir parçası.

Sana değildi dostum.O yazana hitap etmiştim.Yanlış alıntı diyelim.K.bakma.

GS Store dururken Ultraslan neden böyle şeylere girer anlamış değilim...

Üst Alt