Yeni Yabancı Sınırı 8+3 Olacak İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Yabancı Sınırı 8+3 Olacak İddiası!

Her ne kadar yabancı sınırına karşı olsam da işin içine son dönemlerde CB girmeye başladı. Kötünün iyisi diyebiliriz 8+3 için.

8+3 nedir ya? Yine saçma sapan işler peşindeler. Gidin biraz PL gibi ligleri örnek alın. İlla Türk oyuncu oynasın isteniyorsa ilk 18'e altyapıdan gelen 4 futbolcu şartı koyarsın, olur biter.

Hayirdir? Bakiyorum herkes kabullenmis durumda? Bumu sizin durusunuz? O yabanci sinirini tekrar bu ülkeye getireni yok edecegiz! Sonuna kadar savasmak gerek. Sosyal medya üzeri baski bile yardimci olabilir, en azindan denemek lazim!

Katılıyorum. Sınır gelsede Emre Akbaba'yı alsak diye sırada bekleyenler var. Dursun zaten bir işe yaramaz bizim lehimize hiçbir karara etkisi olmadı. Unutmayın bu karar aziz yıldırım ve şikebahçe camiasının işi. Maddi sıkıntıya girmeleri ve eski mafyatik ilişkilerini tekrar etkin kullanabilmek için sınır getirmek istiyorlar. Taraftar olarak sonuna kadar karşı olmalıyız.

Sinir gelirse dijiturku arayip belgesel paketini iptal ettirecegim.

Ne yapayim , ligtvmiz yok , fakiriz..

Iphone XXX aletimden Gscimbom mobil uygulamasi ile gönderildi.

Böyle olunca her turnuvaya katılacakmıyız ? yav bunu düşünen kim varsa alayının ... bir sistem getiriyorsun bi bekle yav bunağın biri geliyor yabancıya karşı hemde kendi yabancı sizin zihniyetinize tüküreyim..

Ne 8 i kardeşim anlaşma bitene kadar 14 yabancı 11'in 11 de yabancı olacak

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eğer 8+3 kalacaksa çok da kötü değil ama 5, 6 falan olacaksa direk kapatsınlar federasyonu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

11 yabanci kadroda bulundurup sadece 8ini ilk 11 oynatabilmek ne kadar malca, ne kadar aptalca bir istir!

Yabanci sinirini yine eski haline getirmek icin beyinsiz veya gerizekali olmak lazim. Serefsizlikten baska birsey degil.

man kafalar yok olana kadar bize rahat yok

ya gündem şu anda tersineyken haluk yürekli arkasından uydurmasın,susun artık yeter.asmaoahın gelişini izlersiniz artık

Ben bu yabancı sınırının sadece bizim istemediğimizi düşünmüyorum. Diğer takım taraftarlarının da yabancı sınırına karşı olduklarını düşünüyorum. Bu nedenle tüm taraftar gruplarının ortak hareket ederek birşeyler yapılması sağlanabilir. Böyle saçmalıkların olmaması lazım artık.
Adamın birinin canı istiyor diye kural değişmez. Altyapıyı çok düşünüyorsan 21 kişilik maç kadrosunda 10 altyapı oyuncusu olsun dersin. İsteyen 11 yabancı ile oynar, isteyen 5 yerli 6 yabancı ile başlayıp gerisini altyapıdan seçer. Altyapıyı önemsiyorsanız oyuna sonradan dahil olacakları direk altyapıdan seçin g.tünüz yiyorsa.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt