Yeni yönetimden beklentileriniz nedir? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni yönetimden beklentileriniz nedir?

Cevap: Yeni yönetimden beklentileriniz nedir?

Rijkaardı geri getirsinler. Adam meğerse süper Teknik Direktörmüşte görememişiz. Kalite Kalite diye gırtlağını yırttı duyamadık. Şimdiyse sürüm sürüm sürünüyoruz.

Rijkaardı geri getirsinler. Adam meğerse süper Teknik Direktörmüşte görememişiz. Kalite Kalite diye gırtlağını yırttı duyamadık. Şimdiyse sürüm sürüm sürünüyoruz.

Rijkaard bu ülkeye fazlaydi, hep söylüyorduk zaten. Rijkaard burada calismayi haketmiyordu, Üstünel´in gazina aldandi galiba :) Ilerde en büyük hataniz neydi diye sorarlarsa, banko Türkiye diyecektir ki haklidir. Rijkaard gibi adamlar icin 50 sene daha gecmesi lazim. 3. sinif bir futbol ülkesiyiz hala maalesef. Bakmayin Fatih Terim´in basarilarina. O olmasaydi hala Makedonya galibiyetlerinden sonra trafigi kilitleyen bir ülke olacaktik hala.

Sportif Başarı tabiki.

Ve bu yolda da Arda,Ufuk(Aykut),Servet,Sabri,Yekta,Emre,Kazım dışında tüm yerlilerin, Stancu ve Pino dışında tüm yabancıların gönderilmesini 5 üst düzey yerli 5 üst düzey yabancı transferi ve 5 tane de altyapıdan oyuncuyla yola devam edilmesini bekliyorum.

yemisim tesislesmeyi, yemisim anadolunun bir kösesindeki bilmem ne Galatasaray tesisini, yemisim mali durum, 2012 kriterlerini, gina geldi artik bu laflardan, spor kulübümüyüz yoksa Banka veya Sirket mi anlamis degilim, ILK ve TEK sart SAMPIYONLUK ve dolayisiyla Avrupa'da Basarilar, gerisi yalan, isterse takimdakilerin acliktan agizlari koksun, ben serefli karekterli ruhlu oyuncular istiyorum, serefsizlere artik tahamülüm yok, zaten serefsizlik diz boyu olmus, ilk sene ancak temizlerler, ikinci senemizde insallah sampiyonluga oynariz.

Hedef 2013'de Sampiyonluk 2014'de de Avrupa'da Basari olmali!

Takımı ayağa kaldırmalarını ve hemen koşmaya başlatmalarını..

her açıdan kulübümüzü layık olduğu,görmek istediğimiz yerlere getirsinler.yetmez mi

Sampiyonlar Ligi sampiyonlugu :D Hemde 2 sene icinde. Yoksa gelmesinler :D

Aykut, Çağlar, Gökhan, Aydın, Barış, Mustafa Sarp, Ayhan, Hakan Balta, Serkan K, B. Stancu ( Kiralık ), Ufuk Ceylan, Zapata, H.Kewell'ı göndermelerini istiyorum başka da birşey istemiyorum.

Adnan Polat'ın 2012 kriterlerinden sonra mali durum ve tesisleşmeye oy veren bir Allah'ın kulu yok :)

Galatasaray takımının büyüklüğünü hala anlamamış olan yabancı(özellikle) ve yerliler gönderilmeli(Baros,Kewell,Neil,Zapata,Stancu,Hakan Balta,Barış Özbek,Aydın Yılmaz,Pino,Insua,Serkan Kurtuluş).Adnan Polat yönetiminin en büyük eksisi takımda disiplinin sağlanamamasıdır.Takımın başına disiplinli ve Galatasarayımızı düze çıkartacak bir teknik direktör getirilmeli(Bence Türk).

ben karakter istiyorum,leş kargalarının ağzının kapatılmasını,ciddi,planlı iş yapılmasını istiyorum bunlar olursa herşey düzelir

Serhat Ulueren tarzı denyolar konuşamayacak kardeşim arkamızdan. Galatasaray ismi sadece sportif bir isim değildir, bir kültürdür. Bunu yapabilen bir başkan gelsin mümkünse. Zaten sonra sportif başarı falan gelir.

1. Sportif basarinin yaninda istikrar istiyorum.

2. En az 5 yil basimizda kalacak tecrübeli, kariyerli ve basarili bir Teknik Direktör.

3. Galatasaray´i bir basamak olarak görmeyen, Galatasaray´i bir hayal olarak gören futbolcularin transfer edilmesini.

4. Bütün birimlerin o Teknik Direktör´e bagli olarak calismasini (Scouting, altyapi vs )

sportif başarıyı ilk öncelik olarak seçen arkadaşlara birşey sormak istiyorum...

sportif başarı için öncelikli yapılması gerekenler nelerdir acaba?...

sportif başarıya nasıl ulaşılmalı?...

belli bir reçetesi olan var mı??

sportif başarıyı ilk öncelik olarak seçen arkadaşlara birşey sormak istiyorum...

sportif başarı için öncelikli yapılması gerekenler nelerdir acaba?...

sportif başarıya nasıl ulaşılmalı?...

belli bir reçetesi olan var mı??

Biz bir Spor kulübüyüz. Ilk olarak inandigin, basarili olacagina inandigin bir takim kurarsin, istikrarli olursun, ekonomiyi öyle halledersin. Sen adam gibi takim kuramadiktan sonra ekonominin ne anlami var ki? Adnan Polat gibi her sene yeniden yapilanma yaparsin, her sene 40 Milyon´u cöpe atarsin. Buna ekonomi mi dayanir? Spor kulübünde ilk hedef herzaman güclü bir kadro kurmak olmalidir. Gerisini halledersin.

Mesela Schalke. Adamlar borc bataginda yüzüyor ama bu sene CL´den kazandiklari para toplaminda 90 Milyon Euro´yu buldu. Al sana ekonomi mesela. Ceyrek finale kaldilar 30 Milyon Euro kazandilar, yari finali büyük ihtimalle garabtilediler Inter´e 5 atarak, 40 Milyon euro kazandilar. Evvelinde kazandiklari parayi da eklersen muazzam bir para iste. Ekonomiyi düzeltmek sportif basariyla mümkündür. Öyle Polat gibi hikayeler sallayarak ekonomi düzeltilmez.

Üst Alt