Yeni Zelanda 1-1 Slovakya | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Zelanda 1-1 Slovakya | Maç Sonucu

Cevap: Yeni Zelanda 0-1 Slovakya | İkinci Yarı | TRT 1

Objektif olmadığımı söylemişsizinde o zaman eğri oturup doğru konuşalım,Stoch Fener'e gelmeden önce forumun yüzde 90'ı Stoch için can atıyordu şimdi mi balon oldu bu adam ?

Stoch'un 8-9 maçını 90 dakika izledim.Hız var,çalım var,fiziğide iyi yapısına rağmen.

Wiess kimdir neyin nesidir maçtan önce biliyormuydunuz bu adamı.

Chelsea taraftarlarının Stoch gittikten sonra neler yazdıklarını görmediniz galiba.

Benim yorumları arayın bulun ne demişim Stoch hakkında ? Hep soru işareti vardı aklımda.. Stoch'da hız var çeviklik var ve şut var dedim tekniğinin ve mental seviyesinin zayıf olduğunu söyledim hep.. Weiss'i de ilk defa izlemedim bir kere izleyip konuşmam merak etmeyin..Chelsea taraftarları ne yazdı görmedim bizde de Serdar Eylik gitti diye üzülenler var eşdeğer bir durum bence... Kötü adam demiyorum bakın asla ama çok iyi bir adam değil.. Objektif olmadığınız konusunda da ısrarcıyım..

Benim yorumları arayın bulun ne demişim Stoch hakkında ? Hep soru işareti vardı aklımda.. Stoch'da hız var çeviklik var ve şut var dedim tekniğinin ve mental seviyesinin zayıf olduğunu söyledim hep.. Weiss'i de ilk defa izlemedim bir kere izleyip konuşmam merak etmeyin..Chelsea taraftarları ne yazdı görmedim bizde de Serdar Eylik gitti diye üzülenler var eşdeğer bir durum bence... Kötü adam demiyorum bakın asla ama çok iyi bir adam değil.. Objektif olmadığınız konusunda da ısrarcıyım..

Ben Stoch'un daha iyi futbolcu olduğunu düüşünyorum,siz Wiess'ı daha iyi görebilirsiniz.Benim herkesin yorumuna saygım vardır.Ama objektif olmadığımı söylemeniz beni üzdü.Foruma üye olduğumdan beri en dikkat ettiğim konudur bu.

Cevap: Yeni Zelanda 1-1 Slovakya | Maç Sonucu

Slovakya hocasi iki forveti ve atak orta sahayi cikarinca Slovakya top tutamaz oldu ve de donen bir topun ortalanmasi sonucunda gol yediler. yeni zellanda'yi hem italya hem de paraguay rahat yener. slovakya ilk 75 dakikadaki oyun duzeniyle paraguayi zorlarlar biraz. holosko 15, stoch da 7 dakika oynadi. holosko 1 korner kazandirmasi disinda hic bir olumlu is yapmadi. stocha ise top 2 defa geldi. yine de daha fazla insiyatif alip top saklamalari gerekirdi. italya ve paraguay bu gruptan cikacaktir...

Objektif olmadığımı söylemişsizinde o zaman eğri oturup doğru konuşalım,Stoch Fener'e gelmeden önce forumun yüzde 90'ı Stoch için can atıyordu şimdi mi balon oldu bu adam ?

Stoch'un 8-9 maçını 90 dakika izledim.Hız var,çalım var,fiziğide iyi yapısına rağmen.

Wiess kimdir neyin nesidir maçtan önce biliyormuydunuz bu adamı.

Chelsea taraftarlarının Stoch gittikten sonra neler yazdıklarını görmediniz galiba.

Weiss'i bayadır biliyorum. Arkadaşım çok bahsetmişti bu adamdan. Bir sürü videosunu felan da izletmişti. Çok yetenekli olduğu kesin. Takımı Manchester City gibi geniş kadrolu bir takım olduğu için ancak Slovakya mili takımında takip etmek mümkün oluyor. Stoch'u da açıkcası Hollanda liginde sadece PSV ve Ajax'ın maçlarını takip ettiğim için pek bilmiyordum. 10 gol 4 asisti var. Bu iyi bir istatistik olsa da Hollanda ligi olduğu için her zaman şüpheyle bakmak lazım. Şu anda ABD milili takımında ön libero oynayan Bradley'di sanırım bu ligde 15 gol 10 asist gibi bir performans gösterip parlamıştı. İyi oyuncu ama bu istatistiği İtalya'da Almanya'da bu istatistiklere 3-4 sezonda ancak ulaşır.

Stoch'un gidişine Chelsea taraftarının üzülmesini ise komik buluyorum biraz. Sadece genç olduğu için böyle bir düşünüyorlar. Bizim Aydın'ı opsiyonlu kiraladığımızda olan üzüntümüz(ya patlara ne olacak tedirginliği), geçen sezon Yaser'i Manisa'ya vermemiz gibi düşün. Ancak o kadar üzülmüşlerdir. :D

Ben Stoch'un daha iyi futbolcu olduğunu düüşünyorum,siz Wiess'ı daha iyi görebilirsiniz.Benim herkesin yorumuna saygım vardır.Ama objektif olmadığımı söylemeniz beni üzdü.Foruma üye olduğumdan beri en dikkat ettiğim konudur bu.

Yanlış anlamayın sadece bu görüşünüzle ilgili konuştum yoksa öyle de olabilirsiniz normalde bu konudan bahsediyorum sadece ;)

Sergen Yalçın : Slovakya milli takımında bile oynayamayan oyuncu nasıl dünya yıldızı oluyor ? Ankaragücü 'lü Vitek bile oynuyor. :D

Stoch oyuna girerken aptal spiker heyecanindan altina s.cacakti neredeyse.

Üst Alt