Yeniden Podolski | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeniden Podolski

Devre arasında transfer yapmayı düşünen Galatasaray, Türkiye-Almanya maçından sonra sıcak mesajlar veren Podolski’yiyeniden gündemine aldı. Sarı-kırmızılıların, Alman yıldız için bir kez daha Köln Kulübü’nün kapısını çalacakları vurgulandı.

Galatasaray’ın yaz döneminde en çok ilgilendiği isimlerden biri olan, ancak kulübü Köln’ün bırakmaması yüzünden transferi gerçekleşmeyen Podolski’nin, Türkiye-Almanya maçı sonrası İstanbul’a gelebileceğinin mesajını vermesi, sarı-kırmızılı yönetimi umutlandırdı.

Türk Telekom Arena’daki maçtan sonra Galatasaray’a transferinin, Köln’ün resmi teklifi geri çevirmesi yüzünden bitmediğini açıklayan Alman yıldız, “Futbolda ne zaman ne olacağı belli değildir. Hedefim sezonu iyi bir şekilde bitirmek. Gelecekte ne olacağını bilemeyiz, her şey olabilir” diyerek, açık kapı bırakmıştı. Ligin ilk 5 haftasında gol yollarında sorunlar yaşayan ve bu nedenle devre arası forvet transferi yapmak isteyen sarı-kırmızılıların, 26 yaşındaki Podolski için yeniden harekete geçebileceği kaydedildi.

Hem santrfor hem de hücum hattının solunda görev yapabilen Alman futbolcunun Galatasaray’a büyük güç katacağını hesaplayan yönetimin, Teknik Direktör Fatih Terim’in onayını alarak, girişimlere başlamayı düşündüğü vurgulandı. Türkiye-Almanya maçını Türk Telekom Arena’da izleyen ve Podolski’ye hayranlığını yakın çevresiyle paylaşan Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk’ün, “İşte tam Galatasaray’ın oyuncusu. Riera da önemli bir isim, ama Podolski’nin özellikleri bambaşka. Hocamız isterse, devre arasında Podolski’yi alırız” dediği öğrenildi.

Adnan Öztürk, yaz döneminde Podolski ile anlaşmış, ancak Köln Kulübü, taraftar tehditleri yüzünden son dakikada oyuncusunu satmaktan vazgeçmişti.

m.milliyet.com.tr

Cevap: Yeniden Podolski

Her hafta Podolski haberi çıkarıp bizi Podolski'den soğutmaya and içenleri kınıyorum.

3 maçta Riera'yı asanlarada söyleyecek lafım yok, daha 1-2 maç 90 dakika oynadı bu adam 2 sene değil, eleştiri tamamda devre arasında gönderin falan gereksiz.

Orta sahanın soluna değilde forvet için almalıyız Podolski'yi.

Riera'ya zaman tanımalıyız. İlk 2 maçında ooo çok iyi onu izlerken Arda'yı aramıyorum yorumları vardı. Ankaragücü maçından sonra sözleşmesi feshedilsin, Culio Riera'dan daha iyi valla gibi yorumlar vardı gerçekten taraftar olarak halimize acıyorum.

Orta sahanın soluna değilde forvet için almalıyız Podolski'yi.

Riera'ya zaman tanımalıyız. İlk 2 maçında ooo çok iyi onu izlerken Arda'yı aramıyorum yorumları vardı. Ankaragücü maçından sonra sözleşmesi feshedilsin, Culio Riera'dan daha iyi valla gibi yorumlar vardı gerçekten taraftar olarak halimize acıyorum.

Bu yorumu yapan kişi maçı izlememiştir.

Forvete bu adamı alalım işte.Bende Drogba'yı çok severim ama 26 yaşındaki Podolski'yi 33 yaşındaki Drogba'ya tercih ederim.Gerekirse solda da oynar.

Riera 5 maç iyi oynasa asist gol yapsa diğer maç kötü oynasa böyle yorumlara devam edeceksiniz. Çünkü onu kabullenemeyen taraftarlar çoğunlukta. Muslera'da ki gibi olmuyor. Ama hepinizi utandıracak Riera eminim.

Riera'yı neden dert ediyorsunuz sanki sol kanat adam kaynıyor. Podolski ve Riera birbirinin yerine oyuna girerler bu arada sol kanat için rekabet artar hangisi daha çok çalışırsa alır formayı. Neden Riera'yı gönderelim ki 7 yabancı varken?

Şu yeniden habrleri kadar kanı beynime sıçratan bişey yok..

FUUUUU-Vaziyetleriniz ' e yazsam mı ki :allaalla6vr:

Üst Alt