GSC Haber YENİLENDİK! | GSCimbom 2018

Hangi Sistem Daha İyi?

• Yeni forum

Kullanılan: 49 61.3%
  • Eski forum

Kullanılan: 31 38.8%

• Kullanılan toplam oy
    80
  • Anket kapatılmış .
Merhaba Değerli GSCimbom üyeleri,

Bildiğiniz gibi kuruluşundan bu yana değişimi ve gelişimi kendine şiar edinmiş,kuruluşunda belirlediği vizyon ve misyonlarıyla üyelere ve Galatasaray camiasına hizmet eden forumumuz bir yenilikle daha karşınızda.Sürekli değişime açık olan forumumuzda, hatırlayacağınız üzere geçen yıl yayınladığımız mobil uygulamalarımız bunların en yakın örneğidir.Şu an ise forumumuz, sizlere daha iyi ve kaliteli bir hizmet verebilmek için yeni bir forum sistemine XenForo’ya geçiş yapıyor.Bir kısım üyelerimiz hatırlayacaklardır ki daha önce XenForoya geçiş yapmıştık ancak beğenilmediğinden ve o zaman kullanışlı olmadığından talepleriniz doğrultusunda tekrar eski sistemimiz olan ve vBulletin’e dönmüştük.Ancak şimdi yeterli yenilikler ve altyapıya sahip olduğundan/olduğumuzdan daha kararlı ve sağlıklı bir şekilde XenForaya geçiş yapacağız.Kuruluşumuzun 12.yılında da üyelerimize yenilik yapmaktan gurur duyuyoruz.Bu geçiş forumumuza ve üyelerimize bir çok yenilikler kazandıracak.

Geçiş için planladığımız zaman : 23.03.2018 Cuma saat : 23.30 Bitiş : Cumartesi günü.Saat belirtmek istemiyorum maksimum öğlen bitecektir ancak tamamlanmış halde açmak istiyoruz forumu akşamı bulursa da problem yok.

Peki bu yenilikler neler?

İlk olarak mobil tema seven ve kullanan üyelerimizin ihtiyacı olan daha iyi ve kullanışlı bir mobil tema.Spoilera bakarak görebilirsiniz.

İkinci olarak gelişmiş ve daha doğru sonuç veren arama sistemi.Spoilerda :):)

Üçüncü olarak anlık ve hızlı bildirimler browserda da gözükecek şekilde.Böylece akışlar daha hızlı :)

Dördüncü olarak açılan konularda ve istatistiklerde üye avatarları ile tanınması :)

Beşinci ve en çok hoşuma giden özelliklerden birisi öne çıkan konular.Böylece değerli konular ana sayfada üstte kalacak :)

Altıncı ve yine güzel bir özellik olarak direkt olarak medyaları çalıştırabileceksiniz.Yani eklentiye ihtiyaç duymadan Youtube,Twitter,İnstagram videolarınız,gönderilerinizi mesaj olarak atacaksınız ama sistem otomatik olarak ekleyecek.

Yedinci özellik, profilinizden geçmiş konu ve mesajlarınıza gidebileceksiniz ;)

Bu ve bunlar gibi bir çok yenilik sizler için hazırlanıyor değerli arkadaşlar.Bu geçişte herhangi bir link kaybı, özel mesaj kaybı, profil mesajı kaybı, mesaj ve tag kaybı kısacası hiç bir kayıp yaşanmayacak tek bir şey hariç.O da her forum geçişinde malum olduğu üzere like kaybı.Likeları ücretli ve farklı bir hizmet ile sağladığımız için maalesef onları alamıyoruz.Artık sıfırdan kasacaksınız :D hem ben askerdeyken like sayısında beni geçen @Erman Türker'e darbe vurma fırsatını kaçıramazdım :D

Geçişten sonra kendi kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapabileceksiniz.

Hepimize hayırlı olsun :)

Ellerinize sağlık.

Bu yenilenme forum kuralları ve üye profillerinde de olur umarım. Kaliteli üye sayısını da artırmak için çaba sarfedelim hep beraber.

Tema olarak farklılık olacak mı?

Üst Alt