GSC Haber YENİLENDİK! | GSCimbom 2018

Hangi Sistem Daha İyi?

• Yeni forum

Kullanılan: 49 61.3%
  • Eski forum

Kullanılan: 31 38.8%

• Kullanılan toplam oy
    80
  • Anket kapatılmış .
Tartışma Forumunda yazma yetkim gitmiş.
Özel msjlarla ulaşmaya çalıştım ama o da hata veriyor.
Birisi yetkimi düzenleyebilirmi ?

Gscimbom Mobile

2- sorum ise konu açtığımda, postun sonuna 10 satır boşluk atıyor. düzelt diyorum ama boşluklar gitmiyor.

2. soruma örnek olarak, aşağıdaki konuda kendiliğinden oluşan boşluk.. yada bu boşluk sadece bende mi gözüküyor?

Talisca'nın Alternatifi Ben Arfa
O boşluk reklam veya sitede içerisinde açılmış benzer konuları gösteriyor.

Eğer reklam engelleyici kullanıyorsan böyle gözükebilir ve bu durum bizi üzer Dorukcum :(

Öncelikle hayırlı olsun,emeği geçenlerin ellerine sağlık.Açıkçası ben beğendim forumun bu halini.Yalnız benim eski forumdaki likelarım gitmiş.Herkes de mi böyle oldu yoksa sadece benimkinde mi?

Arkadaşlar elinize, emeğinize sağlık. Bu tarz geçişler genelde hep sıkıntılı ve zor olur, bilirim.

Genel olarak bir şeyi merak ediyorum. Üyelik tarihimden bu yana forum sisteme 2-3 kez değişti. Bir ara yine XenForo olmuştu, akabinde yine değiştirildi. Şimdi yine XenForo olmuş (wapplyzer yalan söylemiyorsa). Bu kadar sık değişikliğin sebebi nedir? Mesela bakıyorum bazı yorumlarda yöneticiler "xenforo bmw ise vbulletin şahin" falan demiş. Bu yeni olan bir şey mi yoksa zaten 4-5 senedir böyle mi? Bu kadar sık ve sürekli aynı sistemelere geçilmesinin gerekliliğini merak ettim. Tabi bunu açıklamak zorunda değilsiniz, sadece yazılım sektöründen hayatımı kazandığım için merak ettim nedenlerinizi.

Arkadaşlar elinize, emeğinize sağlık. Bu tarz geçişler genelde hep sıkıntılı ve zor olur, bilirim.

Genel olarak bir şeyi merak ediyorum. Üyelik tarihimden bu yana forum sisteme 2-3 kez değişti. Bir ara yine XenForo olmuştu, akabinde yine değiştirildi. Şimdi yine XenForo olmuş (wapplyzer yalan söylemiyorsa). Bu kadar sık değişikliğin sebebi nedir? Mesela bakıyorum bazı yorumlarda yöneticiler "xenforo bmw ise vbulletin şahin" falan demiş. Bu yeni olan bir şey mi yoksa zaten 4-5 senedir böyle mi? Bu kadar sık ve sürekli aynı sistemelere geçilmesinin gerekliliğini merak ettim. Tabi bunu açıklamak zorunda değilsiniz, sadece yazılım sektöründen hayatımı kazandığım için merak ettim nedenlerinizi.
Merhaba Erdem, daha önce yönetimde olduğun için bilirsin o dönem sen de vardın zaten.Değiştirip xF'ye ilk geçtiğimizde maalesef kararlı bir çalışma göstermiyordu sistem.Aynı zamanda henüz gelişmiş değildi çok problem yaşıyorduk tekrar vB'ye dönmek zorunda kalmıştık.Ancak vB giderek kullanıcı ve yönetici ihtiyaçlarına cevap vermemeye başladı.Zaten desteği falan bitti artık bilirsin.Bu süreçte xF çok gelişti.Bizde forumun ihtiyaçlarını bildiğimizden bu geçişi uygun gördük ve tekrar sistem değiştirdik.Artık kullanıcı dostu ve güncellenebilir bir sistemdeyiz.

Üst Alt