GSC Haber YENİLENDİK! | GSCimbom 2018

Hangi Sistem Daha İyi?

• Yeni forum

Kullanılan: 49 61.3%
  • Eski forum

Kullanılan: 31 38.8%

• Kullanılan toplam oy
    80
  • Anket kapatılmış .

Erdem ALKAN

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Merhaba Erdem, daha önce yönetimde olduğun için bilirsin o dönem sen de vardın zaten.Değiştirip xF'ye ilk geçtiğimizde maalesef kararlı bir çalışma göstermiyordu sistem.Aynı zamanda henüz gelişmiş değildi çok problem yaşıyorduk tekrar vB'ye dönmek zorunda kalmıştık.Ancak vB giderek kullanıcı ve yönetici ihtiyaçlarına cevap vermemeye başladı.Zaten desteği falan bitti artık bilirsin.Bu süreçte xF çok gelişti.Bizde forumun ihtiyaçlarını bildiğimizden bu geçişi uygun gördük ve tekrar sistem değiştirdik.Artık kullanıcı dostu ve güncellenebilir bir sistemdeyiz.
Hocam teşekkürler açıklama için. Açıkçası forum sistemleri konusunda bilgim tecrübem yok. O nedenle aslında merak etmiştim. XenForo bana o zaman da gelişmiş geliyordu ama demek stabilite konusunda ve ihtiyaçları karşılama konusunda yetmiyormuş. yeniden XenForo'ya geçilmesine sevindim. Hayırlı olsun, elinize emeklerinize sağlık yeniden. :hat:

Selami Görmezler

10 Numara!
Bugün itibariyle yeni foruma alışmış bulunmaktayım artık lütfen yenilik getirmeyin herkes sizin gibi zeki değil benim gibi gerizekalılar da var...

GSCMaster

GSCimbom Webmaster
Yönetici
Administrator
Root Administrator
Duyuru:
Yer imleri özelliğimizi tekrardan aktif ettik.

Doruk Ata TANRIVERDİ

*•.¸♡ 𝖊𝖒𝖎𝖗 𝖘𝖆𝖙𝖔 ♡¸.•*
Şef Gümüş Kıvrım
Web sitesi
503
Profilde yer alan konum alanına, Avrupada tuttuğum ikinci takımı yazdım.. ;)

Gayette güzel durdu :eek::eek::eek::oops:.. sizlere de fikir olması için söylemek istedim :tbr::tbr:

Emrah Yıldırım

Moderasyon Kurulu Koordinatörü
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.gscimbom.com
Cezalı üye forumuyla alakalı bir mail geldiği için buradan açıklama yapayım tekrar.Ceza aldığınız zaman sistem otomatik olarak sizi forumdan yasaklıyor arkadaşlar,cezayı kaldırmak dışında müdahale edemiyoruz buna.Cezalı üye forumunu görmeniz için denemeler yapıyorum ama işe yaramadı maalesef.Şu an tek çareniz kurallara uyup ceza almamak :D

Musap Aydinli

GSC SCOUT
Yönetici
Moderatör
Cezalı üye forumuyla alakalı bir mail geldiği için buradan açıklama yapayım tekrar.Ceza aldığınız zaman sistem otomatik olarak sizi forumdan yasaklıyor arkadaşlar,cezayı kaldırmak dışında müdahale edemiyoruz buna.Cezalı üye forumunu görmeniz için denemeler yapıyorum ama işe yaramadı maalesef.Şu an tek çareniz kurallara uyup ceza almamak :D
oha ceza alan boruyu yemis olacak artik

Üst Alt