GSC Haber YENİLENDİK! | GSCimbom 2018

Hangi Sistem Daha İyi?

• Yeni forum

Kullanılan: 49 61.3%
  • Eski forum

Kullanılan: 31 38.8%

• Kullanılan toplam oy
    80
  • Anket kapatılmış .
Ceza alınca yazılanları okumak istiyorsanız ya gscimbom'un çerezlerini vs. silin ya da gizli sekmeden girin siteye. Tecrübeyle sabit.

Desteklediğiniz takım seçeneğini ekledim.Yeni kullanıcılar kayıt sırasında seçecekler.

Ekli dosyayı görüntüle 25190
Üstat ne diye burası bir çeşit centilmenler kulübünden puba evriliyor ki??? Galatasaraylı olmayanları almayalım...Bu seçenekle meşrulaştırmış olmadınız mı üstat? Bence galatasaraylı olduklarına dair şeref ve haysiyet yemini etmeleri lazım biz de edelim hemen hazırlayabilirim isterseniz güzel vurucu bir metin

Üstat ne diye burası bir çeşit centilmenler kulübünden puba evriliyor ki??? Galatasaraylı olmayanları almayalım...Bu seçenekle meşrulaştırmış olmadınız mı üstat? Bence galatasaraylı olduklarına dair şeref ve haysiyet yemini etmeleri lazım biz de edelim hemen hazırlayabilirim isterseniz güzel vurucu bir metin
Evrilmiyoruz.Daha önce yaptığımız bir uygulamaydı kayıt olurken takım sormak.Düzgünce ve hakaret etmeden görüş belirtecekse gelebilir elbet konuşarak ileriye gideriz her zaman.Ama ne olduğunu bilelim bizde.

Arkadaşlar benim bir sorum olacaktı

Masaüstü pc'den bağlanmaya çalışıyorum tarayıcı olarak da Chrome tarayıcıyı kullanıyorum

Yaklaşık 10-15 gündür siteye bir türlü bağlanamadım.

Chrome'da çerezleri filan komple sildim ama yine de bağlanamadım.

Aranızda bu sıkıntıyı yaşayan var mı acaba

Arkadaşlar benim bir sorum olacaktı

Masaüstü pc'den bağlanmaya çalışıyorum tarayıcı olarak da Chrome tarayıcıyı kullanıyorum

Yaklaşık 10-15 gündür siteye bir türlü bağlanamadım.

Chrome'da çerezleri filan komple sildim ama yine de bağlanamadım.

Aranızda bu sıkıntıyı yaşayan var mı acaba
Bende giremiyordum sitenin başına https:// ekleyince giriyor

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GSC Ajanda sistemi yayına girmiştir. Bu sistem ile etkinlikler, maç günleri eklenebilecek, eklenen etkinliklerin tarihlerini ve konularını ana sayfadan ve ajandadan görebileceksiniz. Hayırlı olsun :)

3.PNG

sdfs.PNG

2.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Üst Alt