Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

GSC Haber YENİLİK | Medya Galeri Sistemi


Merhaba arkadaşlar,

Yeniliklerimize bir yenisini daha ekleyerek "Medya Galeri" sistemini sizin için kurduk.Bu sistemle adındanda anlışalacağı üzere medyalar ekleyebilecek,kendinize özel albümler oluşturabilecek, bu albümleri diğer üyelerle paylaşabilecek ve albümleri değerlendirebileceksiniz.

Albüme foruma eklenen medya linklerini (youtube gibi) ekleyebileceğiniz gibi kendi bilgisayarınızdanda görseller ekleyebileceksiniz.Tabii ki bu albümlerin bir dosya sınırı olacak. İzin verilen depolama alanınız 50MB, maksimum dosya boyutu ise 8MB olacak. Lütfen bu sınırlara dikkat ederek ve forum kurallarını bozmayacak (hakaret veya +18 içerik gibi) şekilde görseller ekleyin :) belirtmeme gerek yok ama galeri sistemide cezaya tabii.Kuralları bozmayın lütfen.

Medya Galeriye Navbar'dan ulaşabilirsiniz.Örnek kullanımı;

Ekran Alıntısı.PNG


56.PNG


8.PNG


1.PNG


Dosya yükle diyerek bilgisayarınızdan, medya göm diyerek medya sitelerinden ekleme yapabilirsiniz.

2.PNG


Albümlerin kime görüntülenebileceğini seçebilirsiniz.Ziyaretçilere açık değil o yüzden sadece size mi, tüm üyeleri mi veya belirlediğiniz kişileri mi göstereceksiniz seçimi size ait. Başlık girmeyi unutmayınız.

3.PNG


Medya ekledikten sonraki hali.

4.PNG


5.PNG


Medyayı sosyal medya hesabınızdan veya url ile paylaşabilirsiniz.

Hayırlı olsun.
 
Son düzenleme:
Albümlerimiz her türlü kategoriye ev sahipliği yapabilir mi ?


Edit: Benim ne kadar pikselli fotolar attığımı herkes bilir. 50 mb ile değil tam bir karının fotosu, memesini bile göremezsiniz. :cautious:
 
Üst Alt