Yerli Futbolcular 'Feda' Dedi!


golu-atti-sustu-1847-2d97619abdbb6765d05b.jpg


Oyuncularla bire bir görüşen Galatasaraylı yönetim, “Kulübün kasası ortada. Zor günler geçiriyoruz. Gecikmeye anlayış gösterebilirsiniz. Ama kabul etmeyebilirsiniz de...” diyerek yardım istedi. Yerliler fedakârlık yaparken, yabancılara ödeme gerçekleştirilecek.

Galatasaray doludizgin yoluna devam ederken, yerli futbolcular, kaptan Selçuk İnan önderliğinde tam bir Galatasaraylılık dersi verdi.

Ciddi bir ödeme yüküyle karşı karşıya olan yönetim, geçtiğimiz günlerde futbolcularla bire bir toplantılar düzenledi. Sadece yıllık faiz yükünün bile 40 milyon euro olduğu bir dönemde nakit sıkışıklığı yaşayan sarı-kırmızılılar, ödeme takviminde aksaklık olabileceğini bildirmek ve bunun kasım ayından önce aşılamayacağını anlatmak için futbolcularla konuştu.

Profesyonellik yok!

Yönetim, “Kulübün kasası ortada... Zor günler geçiriyoruz. Bu yüzden karar sizin. Gecikmeye anlayış gösterebilirsiniz. Ama kabul etmeyebilirsiniz de...” diyerek oyunculardan yardım istedi. İlk olarak toplantıya giren Selçuk İnan’ın, “Bu konuda bizler profesyonel davranamayız. Çünkü Galatasaraylıyız. Sizin uygun gördüğünüz takvimde ödemelerin yapılmasında bir mahzur yok. Ancak ihtiyacı olan arkadaşlara öncelik verirseniz iyi olur” demesi büyük takdir topladı.

Yönetimin sevinci

Selçuk’tan sonra benzer tavrın, Hakan Balta, Sabri, Semih Kaya, Hamit ve Yasin gibi isimlerden de geldiği bildirildi. Yerli futbolcuların bu yaklaşımı yönetimi sevindirdi.

Sarı-kırmızılılarda sadece yabancı futbolculara ve çeşitli sıkıntıları bulunan genç oyunculara ödemeler yapılırken, yerlilere de daha sonra para verecek.
Sezon başından bu yana 4 galibiyet, 2 beraberlik elde eden Galatasaraylı futbolcular, bu puanların karşılığı olarak 7 milyon lira kazandırdı.

Skorer

Yerli Futbolcular ‘Feda’ Dedi!
 
Zaten fazla alıyorlar fedadan çok haram lokma yememek ile alakalı


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Dursun Özbek nakte sıkışında Selçuk, Sabri , Hamit ceplerinde 5 milyon çıkarıp vermiş.Bu parayla Sneijder ve De jong'un yeni aldığı son model spor arabaların parası ödenmiş.


Gazeteci olmak ne kadar kolay değil mi?
 
Başlıga bakınca yerli cöpler maaslarinda indirime gitti sandim.Boyle feda mi olur ?

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Feda dediği ödemelerin gecikmesini kabul etmekmiş :D

Galatasaray camiası olarak bu fedakarlığın altından nasıl kalkacağız bilemiyorum.
 
Selçuk efendi aldığı yıllık 10 Milyon Tl den fedakarlık yapsın önce 3M euro alacağına 2M euro(bu da çok ya neyse ) ya insin madem o kadar GALATASARAYLI görelim
 
Bunlarin bizimle alip vermedigi nedir

Serefsizler hergun saldiriyorlar,sezon sonunda koyup cevap verecegiz
 
Bu ay yatacak olan 1 milyon lirami 15 gün geç alabilirim.
Cünkü ben kulübünü cok seven,
Yabancı hocaların arkasından kulis yapmayan ve sahada elim belimden dolanmayan yerli bir oyuncuyum

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Üst Alt