"Yerli Monchi" Cenk Ergün, A Spor'daki Transfer Raporu Programına Katıldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Yerli Monchi" Cenk Ergün, A Spor'daki Transfer Raporu Programına Katıldı

Futbol Direktörü ''Yerli Monchi'' Cenk Ergün'ün A Spor'daki Transfer raporu programındaki açıklamaları.

125.jpg

"Transferler için çalışmamız, ilkbaharda başlamıştı. Mart, nisan aylarından beri görüşmeler yürütüyoruz."

''Bundan sonraki transferlerimiz için de planlamalarımız ve çalışmalarımız hemen başlayacak.''

''Nereye kaç defa gittiğimi saymadım ama haftanın her günü en az 1 uçuş yaptığım çok oldu. Yorucu bir dönem geride kaldı.''

''Artık Galatasaray taraftarı bir sonraki maçın gününü, saatini sayar oldu. Bunlar çok büyük mutluluk.''

"Transferi kapattık. Başka bir hareketlilik yok. Tudor'un raporları ve Scout ekibimizle birlikte çalıştık."

"Asamoah gelmek istediğini belirtmişti ama en başından beri Juventus, o mevkiye oyuncu alırsa transfere onay vereceğini söyledi."

''Juventus son güne kadar transfer çalışmalarına devam etti. Biz de bekledik. Ama olmayınca biz de alternatif bir ismi aldık.''

"Asamoah defteri şu an için kapandı ama yeni transfer döneminde yeni ihtimaller olabilir."

''Arda Turan bana 'Bir gün ben muhakkak Galatasaray forması giymek istiyorum' dedi. Ama bu transfer döneminde şartlar oluşmadı.''

"Sürpriz transferin ismi şu anda bende kalsın."

"Bizi en çok zorlayan transfer Feghouli oldu. Çok uzun sürdü, sorunlar oldu."

''Feghouli'nin kendinden kaynaklanan hiçbir sorun olmadı. İlk konuşmamızda bana geleceğini söyledi ancak süreç uzadı.''

''Gomis'e taraftarla bütünleşeceğini söylemiştim. 'Gel, kendin gör' dedim. Şimdi 'Az bile söylemişsin' diyor.''

"Yabancı sınırlamasının 14'e çıkarıldığı dönemde, Türkiye'den yurt dışına Türk futbolcu ihracında artış oldu. Bu unutulmamalı."

''Denayer burada çok mutlu. Bu transfer döneminde gelmek için çok önceden kulübüne baskıya başladı. İrtibatı hiç kaybetmedik.''

"Sınırlarımızı açalım, ülke içerisine bakmayalım. Buradaki kaliteyi artıralım."

"Monchi ile tanışıklığımız eskiye dayanıyor. Kendisiyle fiziksel benzerliğimizden dolayı taraftarlar da benzetiyor herhalde"

"Yerli oyuncu araştırmamızı da yaptık fakat tercihimizi U17 milli takımıyla bize heyecan veren oyuncularımızdan yana kullandık."

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sürpriz Lucas Mouraydı ciddi ciddi heralde . Gülüp geçerdim ama şu oluşan ortam ve şu konuşma tarzı çok kaliteli bi oyuncu olduğunu belli ediyor.

Üst Alt