Yerli Oyuncuların Hepsi Gönderilmeli - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yerli Oyuncuların Hepsi Gönderilmeli

Onceligimiz ilk 11'e direkt transfer. Ben o yuzden gunlerdir Akbaba veya Omer simdilik kalsin sonra bakariz ama maas indirimi istensin diyorum. Bayildigimdan degil. Elde oyuncu yok. Ilk 11 bagira bagira 6-7 transfer istiyor. Muslera-Marcao-Mohammed-Onyekuru(?)-Omar(?).... Yok iste abi oyuncu lazim. Ben bunlarinda disinda Galatasaray'in 11'i olacak oyuncudur diyecegim bir isim yok. Kerem zaman lazi, Halil zaman lazim (zaten kiralik), Gedson olurdu ama gidecek alamiyoruzda yonetim saolsun les gibi bir anlasma yapmis yine, Luyindama sat gitsin, Yedlin = les...

Kisacasi yerli agirlikli ilk 11'e transfer yapmamiz gerekiyor. + 2 ya da 3 tane bench transferi gidenler/kalanlar belli olduktan sonra. Baya is var, cok is var... Zor is bunlar. Sonumuz hayrola.

Terimli kadro yapilanmasi okadar kötüki her sezon basi bir kac cöp oyuncu gönderip rahatliyoruz ama ne hikmetse onlarin yerine gelenler gidenleri aratir oluyor. Bu kadro ancak bur kac yilda temizlenir gidenin yerine mutlaka daha iyisi gelmeli yoksa hep ayni senaryoyu izleriz, ister yerli ister yabanci biz transfer yapmasini bilmiyoruz

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Alınacak oyuncu kıstasımız az ayağına hakim iri yarı herifler olmalı. 300 bine gelecekse aytaça hayır demem misal. 1.10'luk cılız oyuncularla top oynanmıyor bu ligde

tabi canım o giderse yetenek yüklenecek o adamlara..
Tudor zamanında tolga ciğerciden ilkay performansı almıştı. düşün artık TDnin etkisini.. Bizim TDmizin elinden tutup yükselttiği oyunusu var mı? Kerem demeyin, Kerem zaten yetenek olarak geldi keza Gedson'da. Ama aynı hocanın performansını düşürdüğü 20 adam sayarım bu sezonda.Hatta tüm kadro olarak çok geriledik.

Üst Alt