Yerli Yedek Sol Bek Adayları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yerli Yedek Sol Bek Adayları

Yusuf Acer’in sözleşmesi bitiyor diye biliyorum, bence iyi olur ofansif bir bek + Selçuk’un yerine de Taylan Antalyalı da bence iyi olabilir sanırım sözleşme sonu.

Yusuf Acer’in sözleşmesi bitiyor diye biliyorum, bence iyi olur ofansif bir bek + Selçuk’un yerine de Taylan Antalyalı da bence iyi olabilir sanırım sözleşme sonu.
Taylan antalyalı konusu açsam bana demedikleri kalmaz renktaş.taylan antalyalı ndiayeden ,selçuk inan dan binkat daha iyi oynar.taylan antalyalı yı çok istiyorum .baba bu yüzden vizyonsuz diyorlar.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bu adam niye bu kadar yerli oyuncu konusu açıyo

bide yeni kayıt olmuş,gelir gelmez nedir bu yerli sevdası

ismail,batuhan,boran,gökay,e.taşdemir,abdussamed,celil,atalay,mustafa kapı,yunus,akbaba,ali yavuz,malik falan idare ederiz bence birkaç tane daha var unuttuğum doğancan davas,fırat güllü,çekdar falandı galiba

yerliye gerek yok kanaatindeyim

sene sonu yabancı kadrosu çok büyük oranda değişicek bunun üzerine çalışmalıyız

bu adam niye bu kadar yerli oyuncu konusu açıyo

bide yeni kayıt olmuş,gelir gelmez nedir bu yerli sevdası

ismail,batuhan,boran,gökay,e.taşdemir,abdussamed,celil,atalay,mustafa kapı,yunus,akbaba,ali yavuz,malik falan idare ederiz bence birkaç tane daha var unuttuğum doğancan davas,fırat güllü,çekdar falandı galiba

yerliye gerek yok kanaatindeyim

sene sonu yabancı kadrosu çok büyük oranda değişicek bunun üzerine çalışmalıyız
Fenerli olmak ihtimali olup visyonlu başkanı dediğine inanıp yabancı sınırı gelecek hesabını yapın kedicikler mesajı vermek isteye bilir....

Veya bizim taraftar da olup Ali Koç'un tehdidini ciddiye alıp buyrun yerlileri bulun diye de açmış olabilir.

Fenerli olmak ihtimali olup visyonlu başkanı dediğine inanıp yabancı sınırı gelecek hesabını yapın kedicikler mesajı vermek isteye bilir....

Veya bizim taraftar da olup Ali Koç'un tehdidini ciddiye alıp buyrun yerlileri bulun diye de açmış olabilir.
Gslılığıma fanatikliğime laf dedirtmem.ben sene sonunsa kural açıklanır bence.10 yabancı kuralı.kademeli olarak sonraki sene 9 yabancı,sonraki 8,sonra 7,sonraki 6,sonraki 5 yabancı olacak.bu süreçte altyapıya ve genç yerli oyunculara değer verilmeli sabırlı olunmalı.ama tarık çamdal en fazla bonsevisi 500 000 euro olacak yıllığı da 500 000 euro olacak adam gidip 5 milyon bonservis ,1.5 milyon euro yıllık ücret verecek kadarda enayi olalım demiyorum

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt