Yetenek Sizsiniz Türkiye 1.si Bilal & Uğur | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yetenek Sizsiniz Türkiye 1.si Bilal & Uğur

Yetenek Sizsiniz Türkiye 1.si sizce kim olur arkadaşlar?

Finalister:

1-Bilal Göregen

2-Berkay Oral

3-Bilal Avcı & Uğur Karameşe

4-Karizma Show

5-Kaan Baybağ

6-Kaya Adamlar

7-Yunus Emre Çelik

8-Kiss Of Steps

9-İlker Atak

10-Mehmet Yenigün & Koray Polat

11-Hakan Akdoğan

12-Emre Büyüktuna

Sizce Kim Olur Arkadaşlar? Benim Favorim Bilal Avcı & Uğur Karameşe ve Hakan Akdoğan.

Cevap: Yetenek Sizsiniz Türkiye 1.si Sizce Kim Olur ?

İçlerinde en yeteneksizi olmasına rağmen ajitasyon olacak..

Bu mesajımı alıntılarsınız sonra %1000 Bilal Göregen..

Hepsini izlemedim ama izlediklerim arasında Kiss of Steps , Karizma Show veya Bilal Göregen olur

Hepsini izlemedim ama izlediklerim arasında Kiss of Steps , Karizma Show veya Bilal Göregen olur

Karizma Show çopu insanın yapabileceği bir şey aslında bizim okulda bile 19 Mayıs gösterilerinde yapılır her sene bu . Bilal Göregen sonuncu olmalı bence halk acıdığı için birinci oldu.Kiss of steps güzeldi ama ondan daha iyiler vardı be hocam.

:D valla ya yok ama karizma show daki yarışmacılaradn bir tanesi bayan :)

Ben grup olarak bakmam ki. O kadar yetenekli bayan yarışmacılar vardı ki elendi gitti hepsi. Birçok adamın buraya neden geldiğini merak ediyorum açıkçası. Ben bass ve tiz sesli iki kızın performanslarını burada izlemek isterdim. Müthiş şarkılar söylüyorlardı. Ama bu ülke bir b.ktan anlamıyor. Yarışmanın adı "yetenek sizsiniz" ama şu finalden sonra bence yarışmanın geleceği "yeteneksizsiniz" olarak değişecek. Formatı baştan aşağıya yanlış bir kere. 500.000 TL kadar ödül verirseniz halk da kalkar paraya ihtiyacı olanı tepeye çıkarır. Adam akıllı, final ve yarı finaller için ayrı bir jüri ayarlanıp doğru düzgün oylamayla eleminasyon yapılsa böyle saçma sapan yarışmalara dönüşmez bu programlar.

1)Hakan Akdoğan

2)İlker Atak

3)Bilal Avcı & Uğur Karameşe

bunlar iyi.4-5 ise Kiss Of Steps ile Kaya Adamlar olmalı ama Bilal Göregen ilk 3 e girer hatta 1.ci bile olabilir.

Ya görürsünüz bu gece 01.00 suları belli olur belki biraz daha erken

Bu yarışmanın birincisi kesin ve kesin Bilal Göregen olacak hiç izlemeyin bence.

Alıntılarsınız sonra çok iddaalıyım.

Ben grup olarak bakmam ki. O kadar yetenekli bayan yarışmacılar vardı ki elendi gitti hepsi. Birçok adamın buraya neden geldiğini merak ediyorum açıkçası. Ben bass ve tiz sesli iki kızın performanslarını burada izlemek isterdim. Müthiş şarkılar söylüyorlardı. Ama bu ülke bir b.ktan anlamıyor. Yarışmanın adı "yetenek sizsiniz" ama şu finalden sonra bence yarışmanın geleceği "yeteneksizsiniz" olarak değişecek. Formatı baştan aşağıya yanlış bir kere. 500.000 TL kadar ödül verirseniz halk da kalkar paraya ihtiyacı olanı tepeye çıkarır. Adam akıllı, final ve yarı finaller için ayrı bir jüri ayarlanıp doğru düzgün oylamayla eleminasyon yapılsa böyle saçma sapan yarışmalara dönüşmez bu programlar.

:2_thumbs_up_-_anima:2_thumbs_up_-_anima sonuna kadar haklısın hocam burda yunus emre çelik bilal göregen bok yere çıkarıldı finale . iki tane kız sertap erener unutursun şarkısını söylemişlerdi onlar finale gitseydi en azından şarkı dinlemiş olcaktık . Bugü çıkcak bilal göregen yok ben bu parayı aldığımda böyle yapcam böyle etcem kendini acındırcak kazancak parayı hemde hiç bir şey yapmadan

bilal olmasın ama ne yazıkki olur..

Karizma Show veya Hakan Akdoğan olsun..

Üst Alt