YETER! | Siirt ve Hakkari'de 7 şehit


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Siirt ve Çukurca'da çatışma: 7 şehitGidin İmralı'ya. Baş sağlığına.. 6 terörist ölmüş.Allah anaların yüreğini yakanların bin kere yüreğini yaksın. Bu konuda tek bir hainliği olanın Allah bin beterlerini yaşatsın.
 
Cevap: Siirt ve Çukurca'da çatışma: 7 şehitSiz açılım yapın!!! Ülkeyi bölün sonrada...Apo yu asacaksınız ki köpekleri de ürüyemecekler!! acımıyackasın.

Orada ASkere kim sıkıyorsa halk - pkk vur gitsin yemişim insan hakkı vs..

yeter ya 50 bin genç öldü.Allah Rahmet eylesin.
 
Cevap: Siirt ve Çukurca'da çatışma: 7 şehit:(:(Çok açıldık sanırım..Allah silah arkadaşlarına ve ana-babasına sabır versin..
 
Cevap: Siirt ve Çukurca'da çatışma: 7 şehitKahramanlarımızın ruhları şad olsun. Tanrı diğer askerlerimize yardım etsin..
 
Cevap: Siirt ve Çukurca'da çatışma: 7 şehitHaber ilk verildiğinde 7 şehit denmişti. Ancak daha sonra 6 olarak verildi. Başlık düzenlenebilir mi?
 
Cevap: YETER! | Siirt ve Hakkari'de 7 şehitBaşımız sağolsun. Şu an şehit olanların evleri düşündüm. Anneleri, kardeşleri, babaları kimbilir ne haldedir. Sırf o eve değil mahalleye ateş düşmüştür. Allah başka kimseye böyle bir felaket yaşatmaz inşallah. Olmayacak dua ...
 
Cevap: YETER! | Siirt ve Hakkari'de 7 şehitSakın beni yanlış anlamayın kızmayın bırak şimdi konu nerde olursa olsun vb tepki alabilirim ama konunun yeri yanlış .Her neyse allah rahmet eğlesin şehitlerimize Bizleri bu durumlara düşürenler de utansın.
 
Cevap: YETER! | Siirt ve Hakkari'de 7 şehitAdi köpekler!Atatürk'ün meclisine kadar girdi bunlar.İlk önce meclistekileri geberteceksin,gerisi gelir ondan sonra.Başımız sağolsun....
 
Cevap: Siirt ve Çukurca'da çatışma: 7 şehitOoofff.. :(Şehitler ölmez, Vatan bölünmez ! :mad:

Sehitler Ölmez Vatan Bölünmez....iste ancak böyle avutuyoruz kendimizi...Cok büyük yanlis böyle böyle diye diye daha kac Genc ölecek bilmiyoruz..artik buna bi caare bulsak daha iyi olacak...bu Söz bence cok bos bir Söz...

Vatan Bölünmedi evet Vatan Bölünmedi ama Toprak olarak Bölünmedi isim olarak Bölünmedi ama yemisim orasini Kardesin kardesi vurdugu Kürdü, Türkü, Alevisi, Sünnisi diye Bölünmüsüz zaaten Vatan Bölünmez diyoruz...Sehitler Ölmez diyoruz ama Ölüyorlar iste 1-2 Hafta aniyoruz ve icimizden hiic kimse 10 Taane sehit ismi sayamayacak kadar hatirlarlar o Ölmeyen sehitleri.....

diyorumki saadece kendimizi avutuyoruz bu cümle ile....Vatan da bölünmüüüs Sehitlerde ölmüs artik bir Caare bulunmasi sarttir...ayrica bu Olaylara bütün Kürt Halkini da katmamiz yanlis...unutmayin arkadaslar bu Sehitlerden gör Kactaanesi Kürt Kökenli Genclerimizdir....Evlatlarini Kaybeden Insanlarimiza Bas sagligi dilerim.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt