YF | Almanya 0-2 Fransa | M.S | 7 Temmuz - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

YF | Almanya 0-2 Fransa | M.S | 7 Temmuz

Löwü kulüp takımlarında görmek isteriz..almanlar zaten td olmasa altyapı disipliniyle bir yerlere gelir..bakalım löw bey ne yapacak kulüp takımında..neyse nöbete gidelim

Götze, Sané yı koydun da ne oldu Lan
"Çocuklar" resmen ezildi fizikli Fransızlara karşı.

Koy fizkli ve Skorer Podolsk yı...

Fransa doğru ve üstün oyunu ile turu hak etti. Fransa resmen taktiksel olarak mat etti almanları.

Daha farklı bitmediğini şükretmeli Almanya

Aslolan Galatasaray !!!

Fransa doğru ve üstün oyunu ile turu hak etti. Fransa resmen taktiksel olarak mat etti almanları.

Daha farklı bitmediğini şükretmeli Almanya

Aslolan Galatasaray !!!

Ne taktiği, ne matı yapmayın gözünü seveyim. :) Şansları yaver gitti basbayağı. Almanya doğru düzgün bir santraforla oyuna başlasaydı maçı rahat koparırdı. Bastian'ın yapmış olduğu hata ve Boateng'in sakatlığı üzerine tüy dikti. Fransa'nın bekleri ve Koscielny sağlam oynadı ama Allah var şimdi. Löw'ün Bastian'ı kadroya alması baştan aşağı hataydı zaten.

Ne taktiği, ne matı yapmayın gözünü seveyim. :) Şansları yaver gitti basbayağı. Almanya doğru düzgün bir santraforla oyuna başlasaydı maçı rahat koparırdı. Bastian'ın yapmış olduğu hata ve Boateng'in sakatlığı üzerine tüy dikti. Fransa'nın bekleri ve Koscielny sağlam oynadı ama Allah var şimdi. Löw'ün Bastian'ı kadroya alması baştan aşağı hataydı zaten.
Yorumuna saygı duyuyorum ki topsuz oyunu izlemeyince Almanya üstün gözükmüş olabilir tabiki.
Fransa resmen tuzağa soktu almanları. Penaltı olmasaydı yine bir şekilde atardı Fransa bence.

Hummels ve boateng sağlıklı şekilde bulunsaydı Fransanin taktiği tutmaya bilirdi bu arada bence.

Aslolan Galatasaray !!!

Yorumuna saygı duyuyorum ki topsuz oyunu izlemeyince Almanya üstün gözükmüş olabilir tabiki.
Fransa resmen tuzağa soktu almanları. Penaltı olmasaydı yine bir şekilde atardı Fransa bence.

Hummels ve boateng sağlıklı şekilde bulunsaydı Fransanin taktiği tutmaya bilirdi bu arada bence.

Aslolan Galatasaray !!!

Taktik olarak da bakacak olursak Almanya daha üstün taraftı başlarda. Keza ben Almanya'nın bu turnuvadaki oyununu bu maça kadar çok sıradan ve pasif bulmuştum. Ancak bu maç Löw'ün üçlü orta sahası bayağı başarılıydı. Fransa'nın Kante gibi bir futbolcuyla maça başlamaması büyük hata mesela. Orta sahadaki bütün üstünlüğü karşı tarafa geçirdi. Boateng'in sakatlığı, Emre Can'ın çıkması orta sahadaki üstünlüğü eşitledi. Tabi söylediğim gibi özellikle Fransa'nın bekleri sağlam oynadı. Müller gibi kurt bir golcü en ileri uçta, böyle fizikli bir savunmaya göre çok cılız ve arkası dönük etkisiz kaldı. Löw'ün de en büyük hatası belki Podolski'yi hiç mi hiç düşünmemiş olması.

gol sevinci top sürüşü bakışları oyun tarzı ...baştan aşağı gıcık oluyorum .
Tipini......
Öyle gay Gol sevinci mi olur
Bir de dudakları "Duck-Face" yapıyor tam oluyor.

4afdde3ea81069ed73416d26505e66d383b84a6f6ceaa89c37b0d1d78a5313d7_large

Son düzenleme:
Şu hektara bir tek ben mi uyuz oldum.her topu ezdi herif
Bu arada sisokko muhtesem

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Üst Alt