YF | Portekiz 2-0 Galler | M.S | 6 Temmuz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

YF | Portekiz 2-0 Galler | M.S | 6 Temmuz

Forumda yöneticiler ve üyelere küfür edip ihraç yedikten sonra, 1000 ayrı fake hesap ile geri dönme yüzsüzlüğünü gösteren, Survivor manyağı bir sosyopat.

Dramatik bir kişilik. Yazık kimin çocuğuysa benim olsa, bir kişiye tokat bile atmamış, şiddete karşı biri olarak en az 3 öğün girişirdim.

Benle ne alakasi var? Hayirdir, yuzsuz diyorsun, sosyopat diyorsun, dramatik bir kisilik diyorsun, ama bu profili forumda uye olan bir kisiye yakistiriyorsun, hemde bir mod olarak.

Troll yapin da bir yere kadar, moderator bile troll yapiyorsa futbol konusmayalim ozaman hepimiz troll yapalim.

Bazilari kullandiklari kelimelere dikkat etsinler, IT kelimeleri yakismiyor, cok saygisizca, ben "lan" kelimesini kullandigimda ziplayan kisi, sonradan "IT" kelimesini kullaniyor, bu kadar da saygisiz, dönek olmayalim, sözlerimizin arkasinda duralim.

Futbol hakkinda konusmak isteyen, futbol hakkinda tartismak isteyen buyursun istedigi zaman alinti yapsin. Boyle troll falan senin gibi mod'a yakismiyor.

Benle ne alakasi var? Hayirdir, yuzsuz diyorsun, sosyopat diyorsun, dramatik bir kisilik diyorsun, ama bu profili forumda uye olan bir kisiye yakistiriyorsun, hemde bir mod olarak.

Troll yapin da bir yere kadar, moderator bile troll yapiyorsa futbol konusmayalim ozaman hepimiz troll yapalim.

Bazilari kullandiklari kelimelere dikkat etsinler, IT kelimeleri yakismiyor, cok saygisizca, ben "lan" kelimesini kullandigimda ziplayan kisi, sonradan "IT" kelimesini kullaniyor, bu kadar da saygisiz, dönek olmayalim, sözlerimizin arkasinda duralim.

Futbol hakkinda konusmak isteyen, futbol hakkinda tartismak isteyen buyursun istedigi zaman alinti yapsin. Boyle troll falan senin gibi mod'a yakismiyor.

alnına gsc yaz foto at ınanalıjm

Troll değilim ama gelip hepimizi zan altında bırakarak hakaret eden adama da söylenmesi gerekeni söylerim. Bunun da modluk ile bir alakası yok. Zira kalkıp ihraç veya gereksiz ceza da verdirmiyoruz hiç birimiz, ama kişisel de bir fikrimiz olacak tabi ki insanlar hakkında.

Kapıdan kovulup bacadan girmek yüzsüzlüktür. Bu arkadaşın büyük psikolojik sorunları var, bu kafa ile giderse kendisine yazık olacak. Yüzüne de söyledim. Çünkü boş bir hayat tarzı var ve sinirlerine hakim olamamak gibi bir sorunu da var. Sürekli küfür eden bela okuyan bir tip.

Zaten sen o değilmişsin dediğine göre alınmana gerek yok üstüne o zaman.

bu bruno alves ne kadar kasap ve dengesiz bir oyuncu. Adam 2 seferdir rakibe kontrolsüz giriyor. Ceza sahası içinde ayağını tehlikeli bir şekilde kaldırıyor. penaltı yaptırırsa bu maç şaşırmam.

Üst Alt