YF | Portekiz 2-0 Galler | M.S | 6 Temmuz - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

YF | Portekiz 2-0 Galler | M.S | 6 Temmuz

Bale yazık oldu. 90 dk. kıçını yırttı defansı yardım etti orta sahadan topları aldı hücum hattında birseyler yapmaya çalıştı bir kaç şut çekti.

Bale + 10 resmen.

Adam ne biçim ne kadar koştu bu turnuvada böyle. Ciğeri yok herhalde.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Turnuvanın gerçek şampiyonunu böylece uğurlamış bulunduk. Bale ve Galler ciddi anlamda turnuvanın rengi oldu. Bale bugün yine elinden geleni yaptı. Şanssızlığı takımdaki diğer yaratıcı oyuncu Ramsey'nin cezalı olmasıydı. Kısıtlı kadroda Ramsey gibi oyuncunun eksikliği kendini hemen belli ediyor. Fransa/Almanya galibinin Portekiz'i finalde pas pas etmesini temenni ediyorum. Balın da bir sınırı var.

Bale United'a gitsin MUFC devri yeniden başlasın derim.

Liverpool diyeceğim takımımdır zira, ama bizden bir halt olmaz Kloop'a rağmen.

r. madrid gibi takımda patlama yapamayan adam adada ne yapabilir ?

Öyle olmuyor işte. Real'de çok dam harcanmış, ikinci plana düşmüş ama başka bir takımda yıldızlaşmıştır. Sneijder, Robben, Hagi hatta bunlardan bazılarıdır. Real'de çok fazla dominant oyuncu bir arada olduğundan sivrilmek zor. Ronaldo varken Bale'in bir numara olması kolay değil. Manu'da, Arsenal'de, hatta Chelsea ve City'de bile bir numara olur. Ada futboluna da zaten uygun adam.

Su ana dek turnuvanin kazananlari Galler , Portekiz ve Izlanda denebilir , elbette Portekiz finali kaybederse ,o kazanan takimi da ekleyecegiz listeye

Buyuk hayal kirikliklari ise , Isvec, Ispanya ,Avusturya ve kismen Turkiye

Bale Spursde çok özgür oynayabildi, Zidane ligin son aylarında Bale böyle oynattı ve fena değildi. Realde sorun Di Maria gibi çalışkan ofansif oyuncunun olmaması. BBC büyük maçlarda her zaman çalışmıyor

Öyle olmuyor işte. Real'de çok dam harcanmış, ikinci plana düşmüş ama başka bir takımda yıldızlaşmıştır. Sneijder, Robben, Hagi hatta bunlardan bazılarıdır. Real'de çok fazla dominant oyuncu bir arada olduğundan sivrilmek zor. Ronaldo varken Bale'in bir numara olması kolay değil. Manu'da, Arsenal'de, hatta Chelsea ve City'de bile bir numara olur. Ada futboluna da zaten uygun adam.

bale madrid'de ilk 11'de oynuyor katkı veriyor az değil bu. attan inip eşeğe binip adada bir takıma gitmesi kendini kandırmaktır. bunu yapması demek yıldızların içinde yetersiz kaldım yapamadım level düştüm ancak yapıyorum olur. ha ben bale'nin oyununu hala kazma olarak görüyorum . geniş alan olacak koşturacaksın bunu . fiziği de iyi. şu halde ronaldo'nun yanında zaten geride kalacak . hangi takıma giderse gitsin değişmez bu .
nerdeyse tüm oyuncuların zirve olarak madridi istediği bir devirde gitmesi tuhaf.

Pek sanmiyorum ama sansimi deneyim , futbolla ilgili insanlarsiniz, tanidiklarinizda filan genel satistan euro 2016 finaline mac bileti alabilen ve satan var mi ?

Üst Alt