YGS Matematik x=y Sorusu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

YGS Matematik x=y Sorusu

Mühendis okuyup hayatını karartma Berat. Tıp için kas.

İlk girişte 6 Bin Küsür maaş garanti. Ortamı iyi.

LYS daha önemli. Fen'in iyi gibi gözüküyor. Matematik'e biraz daha yoğunlaş. Gerçi bu sınav zormuş diyorlar Matematik ve Türkçe'si için. 2. bölümde biraz daha kolaylaştırabilirler Fen'i kasarak. Ama ÖSYM gibi dangalak bir kurum olunca belli de olmaz.
abi biyolojinin allah belasını verin hiç sevmiyorum
mal mısın sen olm.ben okuyorumda ne oluyor mallaşma görüldüğü gibi değil

nerde okuyon ne önerirsin?

abi biyolojinin allah belasını verin hiç sevmiyorum

nerde okuyon ne önerirsin?

Ben de sevmiyordum. Ve hatta 3 doğru 5 yanlışım vardı toplam 6 yanlış 2 boşumun olduğu FEN-2'de 2007 senesinde.

Gittim Makina Mühendisliği'ne girdim. Lanet ediyorum.

En iyi yer Boğaziçi diyorsun oraya bile lanet ettirecek bir okul hayatı, meslek.

Ve çoğu mühendislik için geçerli.

Bir kere saygınlığın yok hiç toplumda.

Gider tez yazarsın SENİN YAZDIĞIN TEZ DE NE VAR İKİ GRAFİK ALTINA 1 SATIR yorum ekliyorsunuz der BİR İŞLETMECİ Mülakatta ,veya okuyan bir arkadaşın da diyebilir.

Ha bir de sana bakış açıları var. Bu adam mühendis hem de Makina yazık bunlara, karı-kız yok bunlarda hepsi gariptir diyen de çıkar. Sadece Makina'da değil diğer bölümlerde de

Biri çıkar sen Mühendis'sin o kız TIP okuyor, sana bakmaz.

Bir akraban çıkar, demek aileden bir Maqkina Mühendisi daha çıkması gerekiyormuş der.

Diğeri der bu devirde Mühendislik ne hepsi kolpa TIP okuyacaksıın boşuna okuyorsun ticaret yap daha iyi der.

Okula her gün gidersin BİLİM ADAMI OLACAĞIM BEN, ARAŞTIRMACI OLMAK İSTİYORUM, EĞİTİM KANADINDA YER ALMAK İSTİYORUM DERSİN gelirler lanet ettirirler sana, iyi niyetini sömürürler.

s3ii4m7r.jpg

nasıl abiler
tipimi de yorumlayınnnn

Güzel çıkmışsın fotoğrafta,benimki hiç güzel çıkmamıştı.Yaşından büyük gösteriyorsun ayrıca.Puanın da çok iyi ama İstanbul'da kalmak için yeterli mi bilmiyorum.Hamza'nın yüzünden bir 10-20 puanın da eksiktir bence.Başarılar kardeşim,önün açık.

Güzel çıkmışsın fotoğrafta,benimki hiç güzel çıkmamıştı.Yaşından büyük gösteriyorsun ayrıca.Puanın da çok iyi ama İstanbul'da kalmak için yeterli mi bilmiyorum.Hamza'nın yüzünden bir 10-20 puanın da eksiktir bence.Başarılar kardeşim,önün açık.
Sende moral bozma devamlı çalış ama önce moralini topla

Tamam.Forumda geçirdiğim vakit ciddi şekilde azaldı.Çalışmaya da başlayacağım artık ufaktan.

Türkiye'deki okul sistemi rezalet bana göre.. Yine de kafana fazla takma reis, yaparsin sen birseyler.

Bu arada benim de bu 2.5 senem acayip kritik. Hayirlisiyla bu lise denen illeti iyi bir derece ile bitirebilirsem yüksekögretim beni bekler, kötü ortalamam olursa yakinlarda yer kapmam zor gibi.

eyvallah kanka
görenlerde daha küçük gösterdiğimi sölüo bu fotoğraf bi garip çıkmış harbi.
moral bozma sen de 85 gün falan yapabildiğini yap
Berat puanın kaç len

foto attık o kadae görmüyon mu

Üst Alt