Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tabi bende dahil olmak üzere.. :DEvet arkadaşlar taktik belli 4-3-3Total çözücez soruları..Allah kolaylık versin hepimize.
 
Cevap: Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar..!yükseköğretime geçiş sınavı..yada öss'nin 1.sınavı..giren herkese başarılar.. son 43.5 saat :)
 
Cevap: Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar..!YGS'ye girecek tüm kardeşlerimize başarılar. Allah'tan bende büyük sınav stresi kalmadı artık. :D
 
Cevap: Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar..!ygsye girecek olan arkadaslara basarılar dilerim umarım herşey gonlunuzce olur..
 
Cevap: Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar..!Bütün sınav ofansif oynıycam kapağı atarız biyere :D
 
Cevap: Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar..!hayırlısıyla ben de girecem.herkese başarılar allah gönlünüze göre versin:D
 
Cevap: Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar!başarılar herkeze umarım gönlünüzden geçen yeri tutturursunuz ...
 
Cevap: Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar!Rahat olun arkadaşlar :D Sürenizi iyi kullanın bi soruda takılıp kalmayın ;)

Hepinize başarılar.
 
Cevap: Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar!Tam saha baskıyla soruları kendi sahasına hapsedin arkadaşlar.Başarılar.
 
Cevap: Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar!Basarilar denktaslar, pis bir is ama yazin yapacaginiz keyif gibisi york. :D
 
Cevap: Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar!Basarilar denktaslar, pis bir is ama yazin yapacaginiz keyif gibisi york. :DNe keyfi Hayri kandırma milleti :DArkadaşlar tercih süresi sınavdan daha stresli geçiyor Temmuz ayınız çok stresli geçecek:evilsmile:

Hatta sonuçları beklerken Ağustos ayıda zehir olabilir:evilsmile::D
 
Cevap: Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar!Saçma bir sınav.

Hiç birşeyi belirlemeyecek bunu bilin dostlar.Ama giren herkese başarılar diliyorum.

Çikolata götürün sonra sınavın ortasında yanınızdakı manyak kız kocaman bir çikolatayı yemeye başlar sizin gözler ve iştah oraya kayarsa kötü olur :D:D:D:D.
 
Cevap: Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar!Hepinize başarılar arkadaşlar.Sizlere güveniyoruz.Soğukkanlılığınızı koruyarak girin sınava.Bu işinize yarayacaktır.Tekrar tekrar başarılar. :)
 
Cevap: Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar!Sınava girecek arkadaşlara başarılar.ceysu-20.jpg
63140.jpg
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt