yiğit can kaplan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

yiğit can kaplan

Efsane ''Histon'' kariyeri ile gönüllerde taht kurmuş kardeşimizdir.

Sıkı bir Zaragoza taraftarı olan Kaplan, takımın ikinci ligdeki konumu dolayısıyla derin bir bunalımın eşiğine gelmiş, yemekten kesilmiş olmasına rağmen içme işini bırakmamıştır.

Bekar ve 1 çocuk babası olan Kaplan'ın oğlunun adı ''Atos''tur. ''Atos'' siyah-beyaz renklere sahip olduğu için aralarında derin çatışmalar olduğundan bahsedilmektedir. Rakıcı baba ile Tinerci oğlu arasındaki kuşak çatışması elbette ortaya enteresan hikayeler çıkarmakta olup, her gece evden karşılıklı hırlama sesleri geldiği yönündeki bilgi, komşular tarafından ilgili birimlere aktarılmıştır.

Forumda, kendisine YCK kısaltması ile hitap edilen, bu on numara beş yıldız adam ayrıca ''Rock&Metal'' başlığındaki paylaşımları ile de bizleri mest etmektedir.

Özetle güzel adamdır. Sözlükte yeri olması gerekir. Bu yüzdende, an itibarı ile yeri olmuştur. :D

tatlı dilli cana yakın simasıyla gönüllerimizde yeri olan özel bir abimiz ne kadar kuponları yatarsa yatsın:cupcake:

Kendisinin bana vodka sözü vardır. Yolumuzun istanbula düşmesini bekliyoruz efendim. Herşeyi bi kenara candır kendisi. Adamın dibidir dibi..

Müzik zevkiyle, hitabıyla, muhabbetiyle forumda yorumlarını okumayı en çok sevdiğim kişilerden.

Müzik kulağıyla, fantastik edebiyata hakimiyetiyle, Atos'uyla, kokteylleriyle, cana yakınlığıyla bir efsanedir Yiğit Can Kaplan. Kendisiyle hem abi - kardeş hem arkadaş ilişkimiz mevcuttur. Çok yönlü bir insan olmasıyla beraber Iced Earth hayranlığı sebebiyle Maiden'a gerekenden az değer vermesi sevenlerini üzmektedir.

Önerdiği her filmin, çaldığı her (Türkçe) şarkının hastası olduğum, bir ara radyoya yanınladığı ses kaydımızdan da anlaşılacağı üzere, hazır cevaplığı ile beni gömmüş, yetmemiş, çıkartıp bir daha gömmüş abimiz.

kendisini severek takip ettiğim,müzik zevkiyle kendine haran bırakan ama iddaadan anlamayan değerli forum üyemiz.

Yiğit ile şu şike muhabbetleri esnasında bayağı diyaloğa girdiğimi hatırlıyorum.Fazla makara yapmıştık :D Ondan önce Guns'n Roses başlığında bir ergeni hafif şekilde haşlaması, Rock & Metal başlığında çok zevkli paylaşımları ile dikkatimi üzerine vermeme sebebiyet vermiştir.Filmler ve müzikler konusunda bayağı entelektüel bir birikimi vardır. Eğer bu tür başlıklara yazmışsa kesinlikle göz atılmalıdır ki birşeyler kapılabilsin.

Samimi adamdır, burada tanık olduğuma göre ne zaman birinin derdi olsa onu telkine çalışır, öğütvari şeyler söyleyerek rahatlatır. Bu bakımdan kendisine sempatik bakmamı sağlamıştır.Mesafeli duruşunu kırmak için Yiğit'e kalbinizin temizliğini göstermelisiniz ki o da aradaki duvarı kırsın. Bu otokontrolü ile saygı kazanmıştır forumda.Zaten kendisi de ne kadar çatlak takılsa da saygılıdır. Eğer sizi benimsemişse desteğini esirgemez.

Köpek fobimi yenme konusunda Atos Portos yapmasını dilediğim Yiğit'in Iced Earth takıntısıyla bizi bazen çileden çıkarması çok olası ise de 10 numara adamdır kendisi.

Severim,sayarım...

images

zaragoza formalari

haftaya ordayim buyuk ihtimal bi selam cakarim sizden

Buradaki yakın arkadaşlarımdan birinin Zaragoza taraftarı olması sebebiyle kendisine Real Sarahosa diye okumasını tavsiye ediyorum sevdiği takımı. :S

Bu adam için yazılacak o kadar çok şey var ki... Sanırım en kısa tabirle ADAM denilebilir. Kıvrak zekası, yaptığı esprilerden hemen anlaşılan biri olmasıyla birlikte müzik zevki de kesinlikle tartışılamayacak derecede üst düzey bir adamdır YCK. Ortak FM zevkimiz, bu oyunu oynarken yaptığı paylaşımları ile iş saatleri içerisinde akşam olsa da eve gidip FM oynasam dedirten bu yüzden hanımla birbirimize düşmemizi sağlayan adam. Karşısındaki kişi kim olursa olsun saygısını bozmayan ve en az on katı saygıyı hakeden, İtalyan mafya babası kılıklı DİNOzorum benim...

Üst Alt