Yiğit Gökoğlan resti çekti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yiğit Gökoğlan resti çekti!

Cevap: Yiğit Gökoğlan Transferini Doğruladı

Valla doğru düzgün izlemedim hiç kendisini, iyidir kötüdür diyemem onun için ama katkı sağlayabilecek bir isim olsaydı Manisa'ya sağlardı, yedek beklemezdi diye düşünüyorum. Karakteri hakkında duyduğum şeyler ise hiç iç açıcı değil, İzmir'in bozduğu adam İstanbul'da perişan olur.

Yedek beklemekten ziyade düzenli bir şekilde oyuna sonradan girerek 28 maça çıkmış eleman..O da T.Direktörün fantezisi

5 maç kendisini izlemiş birisi olarak söylüyorum ki ha şu anda futbol mantalitesi çok oturmuş bi adam değildir,ama bence şu nada türkiye liginde en fazla kendini geliştirme potansiyeline sahip futbolcu kim deseler direkt adını söylerim,3 sene önceki sercan ne ise odur şimdi yiğit,patlama yapma potansiyeli en yüksek oyuncu,yani şu kadar ki terim olmasa kimse farketmeyecek herhalde,umarım alınabilir,umarım yönetim inadından vazgeçmez almak için,belki 2. bir aydın da olabilir belki 2.bir arda da,tamamen kendini geliştirebilmesine bağlı ama yatırım yapmaya değecek bir oyuncu kesinlikle

5 maç kendisini izlemiş birisi olarak söylüyorum ki ha şu anda futbol mantalitesi çok oturmuş bi adam değildir,ama bence şu nada türkiye liginde en fazla kendini geliştirme potansiyeline sahip futbolcu kim deseler direkt adını söylerim,3 sene önceki sercan ne ise odur şimdi yiğit,patlama yapma potansiyeli en yüksek oyuncu,yani şu kadar ki terim olmasa kimse farketmeyecek herhalde,umarım alınabilir,umarım yönetim inadından vazgeçmez almak için,belki 2. bir aydın da olabilir belki 2.bir arda da,tamamen kendini geliştirebilmesine bağlı ama yatırım yapmaya değecek bir oyuncu kesinlikle

yiğit 22 yaşında

sercan 21 yaşında

Dün akşamki maçta Kazım Kazım ın savruk halini gördükten sonra kesinlikle Yiğit'in alınmasının farz olduğunu düşünüyorum.KAzım la sezon asla vede asla gitmez.

Bence elde kalan adamlarla takas yapsak en mantıklısı bu olur.

Sanırım elde kalanlar;S.Kurtuluş,Aydın Yılmaz,Musa ÇAğıran vede kalecilerden bir tanesi.

gelse iyi olur.yerli açısından.stili gökhan töre ile aynı bence.kuvvetli ve dikine gidiyor vede süratli.tek fark bence 3 yaş büyük olması.

umarım cüzi bir miktarla bünyemize katarız izlediğim kadarıyla gökhan gönül'ün hücumcu versiyonu tabi onun seviyesinde değil şuan ama 22 yaşında genç bir isim..

Yigit kesinlikle alinmasi gereken bir oyuncu.. Devre arasi da Gökhan Töre'yi de aldik mi kanatlar tamamdir (Yeni takiminda oynatmadilar hala sanirim).

Riera'yı aldığımız ücretten daha fazlasını istedikleri kesin.

Yiğit Gökoğlan Resti Çekti !

Yiğit Gökoğlan resti çekti!

Galatasaray, transfer çalışmalarını noktalamaya hazırlanırken; Yiğit Gökoğlan için de son kozlarını oynamaya başladı. Yiğit Gökoğlan'ın transferi için Manisaspor'a bir miktar para ve oyuncu teklif eden sarı-kırmızılı yönetim bu tekliften olumsuz yanıt almıştı.

Yaşanan gelişmelerin ardından oyuncu takasını askıya alan ve Ege temsilcisine 2.5 milyon avroluk bir teklif sunan Galatasaray, Manisaspor'dan cevap bekliyor.

Yiğit Gökoğlan transferinde sıcak gelişmeler yaşanırken; Manisaspor Teknik Direktörü Kemal Özdeş konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın Yiğit için bir ilgisi olduğunu belirten Özdeş, "Gelişmesini istediğimiz genç oyuncularımızdan birkaç tanesini kiralık verebiliriz. Bunun dışında ne giden, ne de gelecek olan oyuncu olacak. Yiğit Gökoğlan da önümüzdeki sezon Manisaspor'da yollarına devam edecekler" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'a transferi gündemde olan Yiğit Gökoğlan ise Galatasaray'a transferi için başkan Kenan Yaralı'dan izin istedi ve "Başkanım, bırakın gideyim" şeklinde bir ifade kullandı.

Yiğit Gökoğlan daha önce yaptığı açıklamada "Fatih Terim gibi bir teknik adam tarafından istenmek bana gurur verir. Bu her futbolcunun hayalidir. Ben de gelişmeleri izliyorum. Transferin döneminin bitmesine çok az zaman kaldı. Kulüplerin son güne kadar ortak bir noktada buluşacağını düşünüyorum. Bugün içinde müjdeyi bekliyorum" dedi.

Spor X

Cevap: Yiğit Gökoğlan resti çekti!

Adam dediğin önce ne istediğini bilecek. Yıllardır ağlıyorsunuz yerli oyuncu alalım yerli kaliteli oyuncu alalım diye.

İçlerinden sıyrılmışları almaya çabalıyoruz gelmesin istemiyoruz diyorlar.

Şakaysa komik değil.

Yiğite gelecek olursak Sercan ve Yiğit transferleri bizi yerli anlamında bir seviye yukarı taşır.

Yiğit konusunda kesinlikle sana katılıyorum ama son 4 saat sanırım başka bahara kalacak.Olsun şu yiğit transferide yaaa.

Adam dediğin önce ne istediğini bilecek. Yıllardır ağlıyorsunuz yerli oyuncu alalım yerli kaliteli oyuncu alalım diye.

İçlerinden sıyrılmışları almaya çabalıyoruz gelmesin istemiyoruz diyorlar.

Şakaysa komik değil.

Yiğite gelecek olursak Sercan ve Yiğit transferleri bizi yerli anlamında bir seviye yukarı taşır.

hangi mevki bu cocuk kazım yedeksiz sağ açık sıkıntısı çekicez

Üstüne bastın ayağını kaldır.Tamda bahsettiğin gibi Kazımın oynamadığı pozisyonda oynayan adam .Eski 100 metre koşucusu ve çok kolay adam eksiltebiliyor,Diklemesine gidebiliyor vede orta yapabiliyor.Sağ kanatta değişmez olacağına eminim eğer gelirse...

Hikmet Karaman çok hızlı,Galatasaray'da yıldız olur dedi,ama Riera,Melo muhabbetinden sonra inanıp,inanmama konusunda şüpheliyim.

Üst Alt