Yiğit Gökoğlan resti çekti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yiğit Gökoğlan resti çekti!

Yiğit Gökoğlan Galatasaray’ı doğruladı

7671.jpg

Manisaspor’un genç yıldızı Yiğit Gökoğlan, Galatasaray’ın kendisini transfer etmek için ilgilendiğini doğrulayarak, “Fatih Terim gibi bir teknik adam tarafından istenmek bana gurur verir. Bu her futbolcunun hayalidir” dedi.

Haberin Devamı GSC Portal'da

Cevap: Yiğit Gökoğlan Transferini Doğruladı

Ben bu çocuğun Galatasaray 'da çok başarılı olacağını düşünüyorum.

Orta sahada oynamasına rağmen, Selçuk'la yaptığı her verkaçta rakip kaleciyle karşı karşıya kalır.

Yıllarca Aydın Yılmaz'ı gördük bu kadronun içinde, Aydın Yılmaz'a yıllarca tanınan şans Yiğit Gökoğlan için de en az 1 sene tanınmalıdır.Daha kaliteli bir oyuncu olduğu aşikar.En azından daha sağlam,daha kuvvetli ve devamlılığı olan biri.

Kazım'ın arkasında bekler Aydın yerine. Genç birisi ben olumlu bakıyorum inşallah gelir.

ligte hiç göze batmadı böyle bi futbolcu oldugunu ilkkez forumda duymuştum. Sercan yıldırım alınsın türkiyeden transfer olacaksa.

"Terim beni istiyor"

Manisaspor'un başarılı orta saha oyuncusu Yiğit Gökoğlan, Galatasaray'dan teklif aldığını doğruladı.

665605_detay.jpg

Geçtiğimiz sezon Manisaspor formasıyla başarılı bir performans sergileyen Yiğit Gökoğlan, transferin hareketli ekiplerinden Galatasaray'ın kendisiyle ilgilendiğini doğruladı.

"MÜJDEYİ BEKLİYORUM"

Sarı-kırmızılı ekipten teklif aldığını doğrulayan genç oyuncu, "Fatih Terim gibi bir teknik adam tarafından istenmek bana gurur verir. Bu her futbolcunun hayalidir. Ben de gelişmeleri izliyorum. Transferin döneminin bitmesine çok az zaman kaldı. Kulüplerin son güne kadar ortak bir noktada buluşacağını düşünüyorum. Bir iki gün içinde müjdeyi bekliyorum" dedi.

G.SARAY 2.5, MANİSA 3.5 DİYOR

Kulübüyle 2013 yılına kadar sözleşmesi bulunan 22 yaşındaki oyuncu, İstanbul'a gitmek için can atıyor. Galatasaray ile Manisaspor arasında bonservis bedelinde görüşmeler ise istenen düzeyde değil. Sarı-kırmızılı ekip 2.5 milyon avroda diretirken, Manisaspor 3.5 milyon avro istiyor.

"Terim beni istiyor" - En Son Süper Lig Haberleri - HTSpor.com

Üst Alt