# Yiğit Gökoğlan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yiğit Gökoğlan

Cevap: # Yiğit Gökoğlan

Bu çoçuğu almak için çaba göstermek lazım.Madem Volkan Şen alındı buda alınsın.İKi kanat için çok iyi çözümler bunlar.Ayrıca Necati verilebilir bu oyuncu karşılığında.Necati Maniasa'ya hayır demez.30-40 dk İzmirde :9

yaa arkadaslar ben bu adami tanimiyorum sag acik falan yazmislar bi bakiim dedim transfermarkt dan adam on libero olarak gozukuyoo defansif onlibero oynamasina gol ve asistti yok denecek kadar az hadi hayirlisi

2007-2008 sezonunda 4. haftadaki Manisa-Galatasaray macinda Giray Bulak sonradan oyuna sokmus, kisa bir sure sonra geri almisti oyundan. Sonra nasil bir gelisme gosterdi bilemiyorum. Bakalim Temmuz'un basina kadar belli olur transferler.

vaktiyle paf takımlarında izlerdim sonra manisa a takımına gecdi,cok kaliteli oyuncu,alınırsa iş yapar takımada girer,hem sağ bek hem sağ acık oynayabiliriyor..

renkdaş bu adamdan nasıl bu kadar eminsin yoksa tanıyor musun :D

gs tvde bizimle olan paf takımlarında manisanın kaptanı idi ,bizde çağrı yarkın vede anıl karaer cok iyi iken bu cocuk manisayı sürüklüyordu ,daha sonra gecen yıl lig maclarında izledim ,alıcı gözle baktım ,gercekten fiziksel olarak gelişimini sürdürmüş vede iyi bir futbolcu olmuş,alınırsa 5 yıldız vereceğim bir oyuncu...

gs tvde bizimle olan paf takımlarında manisanın kaptanı idi ,bizde çağrı yarkın vede anıl karaer cok iyi iken bu cocuk manisayı sürüklüyordu ,daha sonra gecen yıl lig maclarında izledim ,alıcı gözle baktım ,gercekten fiziksel olarak gelişimini sürdürmüş vede iyi bir futbolcu olmuş,alınırsa 5 yıldız vereceğim bir oyuncu...

senden onayı alan Adnan Sezgin bu transferi yakında bitirir artık :D

***** adamsa cidden kaçırmayalım sağ kanata ilaç gibi gelir :)

madem öyle diyorsun beni de ikna ettin alabiliriz :D

şaka bir yana eğer dediğin gibi bir oyuncuysa eğer sağ kanada ilaç gibi gelir. bir de rıdvan şimşek vardı karşıyaka'da onunla da bjk ilgileniyormuş. bank asya'yı çok takip etmem ama bir arkadaş çok övüyordu. bir-iki maçını izlemeye çalıştım kumaşı fena değil gerçekten. eğer bjk alırsa gelecek 10 sene beklerde sorun yaşamazlar (ismail-rıdvan). ismail'i kaptırdık rıdvan'ı alsak bari.

Aslan, Yiğit'in peşinde

Yabancı arayışlarının yanı sıra yerli oyuncu için de görüşmelerde bulunan Galatasaray Yönetimi, Manisaspor'un genç yeteneği Yiğit Gökoğlan'la temasa geçti. 20 yaşındaki sağ açık, tıpkı Thierry Henry gibi atletizm kökenli. Türkiye'nin en hızlı kanat oyuncularından biri olarak dikkat çeken Yiğit, forvet hattında da görev yapabiliyor. Manisaspor'dan kaleci Ufuk'u kadrosuna katmaya çalışan Sarı-Kırmızılılar'ın, bu sırada Yiğit'i de transfer edebileceği belirtildi. İki kulüp yönetimi arasındaki görüşmeler sürüyor.

Trt 2 'de Türkiye-Fransa maçında oynuyor şu anda izlemek isteyenler bakabilir.Serdar Aziz'de ilk 11'de.

Yiğit İsmail Gökoğlan çok kaliteli bir futbolcu. Umarım takımımızda görürüz onu.

Üst Alt