# Yiğit Gökoğlan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yiğit Gökoğlan

Cevap: # Yiğit Gökoğlan

Maçı izledim, pek bir özelliğini göremedim Yiğit'in, aynı zamanda Rıdvan Şimşek ve Özgür Çek'i de pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Fenerlilerin yere göğe koyamadığı Özgür bu muymuş?

Bu arada Ümit milli takımda bizden kimse var mı? Benim tanıdığım kimse yoktu sanırım paftan.

Rıdvan çok dengesizdi.Nerdeyse attığı uzun topların hiçbiri yerini bulmadı.

Yiğit topsuz oyun denilen şeyden bi haberdi.Bir ara oyundan çıktı da ben mi kaçırdım diye merak ettim.Pres,adam kovalama ya da alan kapatma denilen şeylerden bir örnek bile göstermedi.Ben Yiğit'i ilk defa izledim.Pek beğenmedim.

ben serdar aziz dışında kimseyi beğenmedim ,son derece vaat oyunculardan dolu idi , yiğitte betbattı ,rıdvandan sağ bek falan olmaz adam cüce kalıyor belki orta saha olur birde kayeri serdar kesimalı almıştı o cocukda iyi gözüktü ama bir tonda hata yapdı ....

ben serdar aziz dışında kimseyi beğenmedim ,son derece vaat oyunculardan dolu idi , yiğitte betbattı ,rıdvandan sağ bek falan olmaz adam cüce kalıyor belki orta saha olur birde kayeri serdar kesimalı almıştı o cocukda iyi gözüktü ama bir tonda hata yapdı ....

Necip'te iyiye benziyor ama bu Serdar Aziz mutlaka alınmalı,kaliteli bir futbolcu.

Bu olimpik futbol takımında bizden kimse yokmu arkadaşlar

yok.. hami mandıralı gibi adama genc milli takımları teslim edersen gram ileri gidemezin , hami kac yıldır genc takımların en büyük tahripcisidir vede en ufak başarı gelmiyor,terimin işleri bunlar ama burada tartışma acmak gereksiz...

doğru söylemek gerekirse takımın hepsi çok kötüydü, o yüzden sadece bu maçla oyuncuları değerlendirmek yanlış olur.

bizim gençleri çıkarsan daha iyi oynarlardı valla :D

Son zamanlarda en iyi oyuncular Bursa altyapisindan cikiyor. Tahtimizi sallamaya basladilar en iyi altyapiya sahip takim siralamasinda.

Alınacak bir isim ama kiralık yollanması lazım tecrübe kazanması açısından..sağ kanatımız tıkır tıkır çalışır.. :)

Erkut, ne kiraligi ya, adam zaten Manisa'da oynuyor, satin alip kiralik vermek cok mantiksiz. Alacaksin ve bizde oynatacaksin. Rijkaard ve ekibi dura dura gidip siradan bir takima verip cocugu harcamayi mi istiyosun? ..

Yok ya ferdi düşünüyom da ilk 11'e çok zor girir diye..umarım sonu ferdi elmas gibi olmaz..Galatasarayımızda yıldızını parlatır bize 10 sene hizmet eder..;)

fft1mm1456707.jpg

Genç yıldız, yeniden Sarı-Kırmızılılar’ın transfer listesine girdi. Yurt içinden Selçuk İnan ve Ceyhun Gülselam’ı kadrosuna katan Cim Bom’un, başarılı sağ kanat oyuncusu için kulübüyle temasa geçmeye hazırlandığı öğrenildi. Yiğit’in, Galatasaray’a transfer olmayı çok istediği ve kulüplerin anlaşması halinde hemen İstanbul’a gelerek imza atacağı kaydedildi. Sarı-Kırmızılılar’ın bu transfer için Manisaspor’a paranın yanı sıra takasla oyuncu önermesi bekleniyor.

Üst Alt