# Yiğit İncedemir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yiğit İncedemir

Cevap: # Yiğit İncedemir

kesinlikle gelmesin kaç defa adanada canlı izledim bu adamı basit bir adam mustafa sarptan farkı yok manisadada arada kaynıyor o takımın futbolcusu zaten

Sonunda doğru işler yapılıyor.

Ama bunları yapmak için illa dibe vurmak mı gerekiyordu.

Önemli olan nokta bu.

İzlediğim kadarıyla çok cacık bir futbolcu gereksiz bir transfer olur,orta sahaya daha dinamik oyuncuların alınması gerekiyor bkz:Murat ceylan

Valla, az önce Harunun aciklamalarini dinledim, katilmamak elde degil, bencede abartilan topculardan biri, gelirse, geldekten 2 ay sonra hayal kirikligi olursa sasirmam.

Genc ve iyi bir futbolcu Yigit. Hemen inanilmaz katkilar beklemek yanlis olur ama Mehmet Topal gibi kendini gelistirebilecek bir futbolcu oldugunu düsünüyorum. Türkiye´de iyi orta saha oyuncularin arasinda Yigit ve Galatasaray icin yürekten oynayacak bir futbolcu kendisi. Kulübü bonservisi konusunda abartmazsa mutlaka alinmali diye düsünüyorum. Ama sunu belirtmekte de fayda var. Yigit tek basina orta sahamizi toparlayamaz. O bölgeye mutlaka kaliteli bir yabanci futbolcu alinmasindan yanayim. Yigit´in de kaliteli futbolcularin yaninda oynamasi gerektigini düsünüyorum. Onlarla berbaer oynayarak Galatasaray´a adapte olmasi gerektigini düsünüyorum.

Genc ve iyi bir futbolcu Yigit. Hemen inanilmaz katkilar beklemek yanlis olur ama Mehmet Topal gibi kendini gelistirebilecek bir futbolcu oldugunu düsünüyorum. Türkiye´de iyi orta saha oyuncularin arasinda Yigit ve Galatasaray icin yürekten oynayacak bir futbolcu kendisi. Kulübü bonservisi konusunda abartmazsa mutlaka alinmali diye düsünüyorum. Ama sunu belirtmekte de fayda var. Yigit tek basina orta sahamizi toparlayamaz. O bölgeye mutlaka kaliteli bir yabanci futbolcu alinmasindan yanayim. Yigit´in de kaliteli futbolcularin yaninda oynamasi gerektigini düsünüyorum. Onlarla berbaer oynayarak Galatasaray´a adapte olmasi gerektigini düsünüyorum.

25 yaşında bu yaştan sonra bence kendini geliştiremez sezer öztürk veya murat ceylan çok daha üst düzey

Gelsin, iyi bir alternatif olur. Hatta gelirken yanında da Mehmet Güven ve Yiğit Gökoğlan'ı getirsin.

Üst Alt