# Yiğit İncedemir - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yiğit İncedemir

Cevap: # Yiğit İncedemir

Valla Anadolu Klüplerinin totosu çok kalktığı için 5'ten aşağı ineceklerini sanmıyorum.

Futbolcuyu kaybetmek pahasına satmıyorlar artık.

Örnek Ali Turan.

Ben CM 01-02'de yapardım.

Ufak bir klüpte parlayan yıldız futbolcuyu büyük klüpler isteyince satmazdım.

Futbolcu küserdi, çok kötü oynardı.

Bende free traininge gönderirdim özellikleri düşerdi. :)

Hikmet Karaman Yiğit Busquets'den daha iyi oyuncu dedi..televolede bizim maçtan önceki programda.. 6-7 milyon euro isterler veya 3 oyuncu 3 milyonda para isterler bak gör..

Sezon sonu sözlesmesi bitiyor olması lazım ocakta nabız yoklanmalı

Yigit gökoglan nizamettin y.incedemir düşünülebilir manisadan

G.Saray'dan teklif aldım

Manisaspor'un genç yıldızı Yiğit İncedemir, G.Saray'dan teklif aldığını söyledi.

Manisaspor’da gösterdiği performansla adından söz ettiren genç orta saha oyuncusu Yiğit İncedemir, Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda yaptığı açıklamada Galatasaray’dan teklif aldığını belirterek, “Sarı kırmızılı formayı giymek benim için büyük bir onurdur” dedi.

GALATASARAY’DA OYNAMAK İSTİYORUM

4 büyük takımda oynamak istediğini belirten Yiğit, devre arasında kendi adına bir transfer süprizi olabileceğini belirterek, “Galatasaray beni istiyor. Galatasaray’da oynamak istiyorum. Manisaspor’un şu an futbolcusuyum, bir buçuk yıllık daha sözleşmem var; ama devre arasında bize gelen resmi bir teklif olursa gitmek isterim” şeklinde konuştu.

BENİM İÇİN EN CİDDİ YAKLAŞIM GALATASARAY’DAN GELDİ

Şu anda kendisini en çok isteyen kulübün Galatasaray olduğunu dile getiren genç orta saha oyuncusu, “Şu anda transferimi en çok isteyen kulüp Galatasaray. Galatasaray forması giymekten gurur duyarım. Ben de gelişmeleri merakla bekliyorum. Galatasaray’a transfer olursam başarılı olacağıma inanıyorum” diye konuştu.

DEFANSİF ORTA SAHA

Futbola İzmir’de başlayan Yiğit, defansif orta saha olarak oynayan Yiğit, değişik yaş gruplarında 16 kez milli formayı giydi; bir kez de A Milli oldu.

Yiğit İncedemir’in Manisaspor ile sözleşmesi 2012’ye kadar devam ediyor.

Cevap: G.Saray'dan teklif aldım

Bu haber çıktı ya kesin diğer büyükler kapar.

Sezgin'in içinde olduğu bütün görüşmeler ne hikmetse Basın' 1-2 hafta önceden düşüyor.

Cevap: G.Saray'dan teklif aldım

umarım yalan haberdir bence hiç bi artı katmaz bizim ortasahaya daha kaliteli oyunculara ihtiyacımız var.

Üst Alt