Yıldırım Demirören, Mourinho'ya gitti


image.php
Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Mourinho'ya sistemlerini sordu. İpuçları aldı.Kadrosunu Quaresma, Simao, Almeida ve Fernandes gibi Portekizli oyuncularla güçlendiren Beşiktaş'ta çok ilginç bir gelişme yaşandı. Yıldırım Demirören her dönemde bir Mourinho hayranı olduğunu belirtirken, Mourinho'ya; çalışma tarzını, oyun sistemini ve beğendiği oyuncuları sordu.Mourinho, Demirören'in isteğini kabul edip, konuk olarak ağırlardı. Bu buluşma Lyon, Real Madrid karşılaşmasının hazırlıkları sürerken gerçekleşti.İkili uzun süre sohbet etti ve Demirören, üç sene daha Madrid'le sözleşmesi olan ve her fırsatta İngiltere'ye dönmek istediğini söyleyen Mourinho'ya, "Beşiktaş'ın kapıları sana her zaman açık" dedi. Mourinho açık kapı bıraktı, "Şu an için zor görünüyor ama ileride ne olacağını bilemeyiz" dedi.Mourinho ile görüştükten sonra birkaç gün daha İspanya'da kalan Demirören, İspanyol futbolundan yetkili isimler ile toplantılar yaptı.Sporzin.com Özel Haber
 
Cevap: Yıldırım Demirören, Mourinho'ya gitti.Bence en fazla 3 sene sonra CR7 ve Mou bjk'da. Herkes kiskanacak, carsi ulan.

:D
 
Cevap: Yıldırım Demirören, Mourinho'ya gitti.Nihahahah.yeeteeeeeeeeerrrrrrr yıldırım demirörennnn yeeeeeeeetteeeeeeeeeeerrrrrrr :)
 
Cevap: Yıldırım Demirören, Mourinho'ya gitti.Demirören vizyonunu genişletmiş, Gocunmadan cesaretle araştırıp hiç yoksa deniyor. Polatsa her sene Galatasarayın vizyonunu daha çok daraltıyor.
 
Cevap: Yıldırım Demirören, Mourinho'ya gitti.Eee si haber kesin olarak doğru zaten haberi okusanız abartılacak bi şey olmadığını görürsünüz , dostça bi görüşme futbol taktiği hakkında bilgi almış , transfer görüşmesi değil , tekrardan bu cümleyi kuracağım ''Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım'' !!!
 
Cevap: Yıldırım Demirören, Mourinho'ya gitti.Eee si haber kesin olarak doğru zaten haberi okusanız abartılacak bi şey olmadığını görürsünüz , dostça bi görüşme futbol hakkında bilgi almış , transfer görüşmesi değil , tekrardan bu cümleyi kuracağım ''Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım'' !!!tamam o zaman :D
 
Cevap: Yıldırım Demirören, Mourinho'ya gitti.Eee si haber kesin olarak doğru zaten haberi okusanız abartılacak bi şey olmadığını görürsünüz , dostça bi görüşme futbol taktiği hakkında bilgi almış , transfer görüşmesi değil , tekrardan bu cümleyi kuracağım ''Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım'' !!!...her fırsatta İngiltere'ye dönmek istediğini söyleyen Mourinho'ya, "Beşiktaş'ın kapıları sana her zaman açık" dedi. Mourinho açık kapı bıraktı, "Şu an için zor görünüyor ama ileride ne olacağını bilemeyiz" dedi.Tamam.
 
Cevap: Yıldırım Demirören, Mourinho'ya gitti.Arkadaşım bir spor kulübü başkanının helede Şampiyonlar liginde mücade etmiş 10 milyondan fazla taraftarı olan bir kulüp başkanının Mourinhoyla görüşebilmesi çokmu tuhaf geliyor? Bırakın kompleks yapmayı. Aynı şeyi istese Azizde Polatta yapardı.
 
Cevap: Yıldırım Demirören, Mourinho'ya gitti.Arkadaşım bir spor kulübü başkanının helede Şampiyonlar liginde mücade etmiş 10 milyondan fazla taraftarı olan bir kulüp başkanının Mourinhoyla görüşebilmesi çokmu tuhaf geliyor? Bırakın kompleks yapmayı. Aynı şeyi istese Azizde Polatta yapardı.Aynen öyle Mahir abi be ya sanki çok acayip bi durum.
 
Cevap: Yıldırım Demirören, Mourinho'ya gitti.Adam gitmiş bilgi alışverişinde bulunmuş,İspanya'da üst düzey spor adamlarıyla futbol konuşmuş Beşiktaş'ı nasıl gelişrtirebilimin yollarını arıyor.Bence takdire şayan bir durum.Bizimkilerde burada dalga geçiyor.Yıldırım Demirören vizyonunu geliştire dursun bizimkilerde hala Hagi'yle yolları ayırsak mı ayırmasak mı derdinde.
 
Üst Alt