Yıldırım Demirören, Ünal Aysal'ın İddialarını Yalanladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırım Demirören, Ünal Aysal'ın İddialarını Yalanladı

Bu arada bir detay atlaniyor . Oyun buyuk , terim aysal ve demiroren uclusunun takismasindan sizce tam da su an en cok kim karli cikiyor ?

Galatasaray şampiyon olmasın diye türlü dolap çeviren dingil bile yalanladıysa bu iş kesinlikle doğrudur.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Unalaysal neden 4sene sonra bu konuyu açtı. Cevabı çok basit.
Fatihterimin geri dönüşünde çok başarılı olacağını sezdi, kadronun çok iyi olduğunu gördü ve bunu engellemek için kaos çıkarmaya çalışıyor. Onun tek düşüncesi kibri ve kendi döneminin gölgede kalacak olmasıdır.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Terim cikip deseydi ki , hangi kapinin acilip hangisinin kapanacagini dusunmeden "baskanla anlasmazliga dustuk ve milli takim teklifi cazipti ve benim capimdaki bir teknik direktore de ulke futbol direktorlugu...."

hepimiz alkislardik ... veya en azindan suclamazdik

ama 1 ay once o tff ye soyleyceklerini unutup da gulerek tupcu ile imzalar atarken burada parator diyenler haksiz miydilar ki bugun hocayi savunuyorlar ?

gercekten bazen insanlari anlamiyorum . Yani bugun nefret edilen arda gelse , kadikoyde yapacagi hat trick ile maci bize 3-1 kazandirsa bu forum onu da 1 ay sonra kral yapar .. komedi resmen

Ünalın gerçek yüzünü ortaya sermişler hala bu adama inanan saflar varsa onlara mutluluklar dilerim.Galatasaray tarihinin en kepaze başkanı ünaldır.

Aysal bu gidişle Demirören ile Terim’in arasını yapacak. Davalık olduğu adam için yalanlama yapıyor neden yalan söyleşin.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hatanin buyugu fatih terimde

o istemeseydi hicbisey olmazdi

senol gunesin yaptigi gibi

sunu ben de bir turlu anlatamadim , Gs yi reddedip gelmese bu dedigine 80% inanc olurdu forumda

simdi ayni kisi ayni gecmis ama td oldu diye bu oran 20% ye indi

her toplum kendi gibileri tepeye cikariyor iste , o insanlar nasil guvenilmez ise biz de bir o kadar cikarci ve riyakariz

dedigine imza atarim .. gidecegi yere karar veren terimin kendisi , kovulmasinda hata aysalinsa milli takima 7 sene imza atmasinda da mi suclu aysal ?

terimin amma destekcisi varmis ya ? 1 ay evvel hemen hic biri yoktu , iyi ki td miz oldu yani , her gercek yok oldu sanki

Aysal doğru söyledi veya yalan söyledi önemli değil. Çıkıp bunları konuşmak bile başlı başlına yeterince saçmayken zamanlaması ile saçmalığı epik bir boyuta taşıdı. YD bir yandan, Dursun bir yandan cevap vermiş, YD konuşur da Dursun da yok saysaydı keşke. Künefe peyniri gibi uzadıkça uzatırlar şimdi.

Üst Alt