Yıldırım Demirören: "Yıldızlar kalacak ve başka yıldızlar da gelecek" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırım Demirören: "Yıldızlar kalacak ve başka yıldızlar da gelecek"

Cevap: Yıldırım Demirören : Yıldızlar kalacak ve başka yıldızlar da gelecek

senin başkanın açıkladı mı?

hoş hiçbir açıklama burdaki lafları çürütmez. insan düşünerek konuşmalı, sonra tükürdüğünü yalamamalı.

açıkladı bi haber çıktı guti gay diye bu haberler resimlerle kanıtlandı demirören bu açıklamayı yaptı sonra guti davayı kazandı kızın saçı kısa oldugu için öyle sanıldı ve kız manken adınıda unuttum bu kanıtlandıktan sonra alındı

Cevap: Yıldırım Demirören: "Yıldızlar kalacak ve başka yıldızlar da gelecek"

Beşiktaş taraftarına daha çoooookkk yıldız müstahak.:D

yildirim_demiroren4.jpg

açıkladı bi haber çıktı guti gay diye bu haberler resimlerle kanıtlandı demirören bu açıklamayı yaptı sonra guti davayı kazandı kızın saçı kısa oldugu için öyle sanıldı ve kız manken adınıda unuttum bu kanıtlandıktan sonra alındı

gay olsa transfer etmeyecektiniz yani?

hay bu zihniyete ben.

onu bunu bilmem ben arkadaş.

Guti'nin ispanyadaki lakabı '' maricon '', hatta yarışma programında dahi dile getirilmiş.

[video=youtube;xQWNlljupCM]https://www.youtube.com/watch?v=xQWNlljupCM[/video]

gay olsa transfer etmeyecektiniz yani?

hay bu zihniyete ben.

ben onada karşıyım kendi tercihi bana futbolu lazım sadece o açıklamayı bu haberler için yapmıştı

onu bunu bilmem ben arkadaş.

Guti'nin ispanyadaki lakabı '' maricon '', hatta yarışma programında dahi dile getirilmiş.

çocuğunu evlat edinmiş o zaman? :)

Beşiktaş seneye çok iyi takım olacak. Korkulması gereken ilk takım bence Beşiktaş seneye. Nokta transferler ile çok iyi bir takım olabilirler.

İbrahim ironi yapmış beyler yüklenmeyin LA.

Geçen yıl yapmamız gerekeni adamlar yapıyor kim ne derse desin. Adamlar şimdi Quaresma'yı Simao'yu Almeida'yı Guti'yi satıp, Fernandes'i geri gönderip bizim bu seneki halimize mi dönsünler? Adamlar başarılı değil evet de bizim bu sene yaptığımız gibi -Keita, Elano, Misimovic, Giovani'yi harcadığımız gibi- yaparlarsa bizim gibi de olmazlar aslında, direkt düşerler.

Karizma'nin yararli bir futbolcu oldugunu dusunmuyorum, kendi kendine calim atan surekli sari kart yiyen ve sakatlanan bir futbolcu. Ustun yetenekli ama bu yetenekler puana veya gole donusemiyor. Guti en verimlisi, oldurucu paslari var. Fernandes de cok faydali bir oyuncu ama nedense surekli 11'e giremiyor.

Ve de son olarak en verimli ve Besiktas'ta kesin kalacak olan Simao. Serbest vuruslari penalti kadar tehlikeli.

Yeni sezon da eger Tayfur hoca kalirsa ilk 2'ye oynarlar. Gelecek oyuncular muhtemelen Portekiz'li olacak ama bu sorunda yasatabilir Besiktas'a.

Gay oyuncu istemezuk. Tez kellesi vurula. Zaten her turlu pislik beklenir bir gayden ya da escinselden. Sahada ona buna sarkintilik yapmaktan dolayi futbol oynamaz gay futbolcu.

Üst Alt