Yıldırım Demirören: "Yıldızlar kalacak ve başka yıldızlar da gelecek" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırım Demirören: "Yıldızlar kalacak ve başka yıldızlar da gelecek"

Cevap: Yıldırım Demirören: "Yıldızlar kalacak ve başka yıldızlar da gelecek"

Geçen yıl yapmamız gerekeni adamlar yapıyor kim ne derse desin. Adamlar şimdi Quaresma'yı Simao'yu Almeida'yı Guti'yi satıp, Fernandes'i geri gönderip bizim bu seneki halimize mi dönsünler? Adamlar başarılı değil evet de bizim bu sene yaptığımız gibi -Keita, Elano, Misimovic, Giovani'yi harcadığımız gibi- yaparlarsa bizim gibi de olmazlar aslında, direkt düşerler.

sonuna kadar katiliyorum. kadroyu koruyup 1-2 takviye yapsaydik simdi 3 kulvara da ambargo koymustuk :eek:

17 de 17 diyorum başgan hatırladınmı?

Karizma'nin yararli bir futbolcu oldugunu dusunmuyorum, kendi kendine calim atan surekli sari kart yiyen ve sakatlanan bir futbolcu. Ustun yetenekli ama bu yetenekler puana veya gole donusemiyor. Guti en verimlisi, oldurucu paslari var. Fernandes de cok faydali bir oyuncu ama nedense surekli 11'e giremiyor.

Ve de son olarak en verimli ve Besiktas'ta kesin kalacak olan Simao. Serbest vuruslari penalti kadar tehlikeli.

Yeni sezon da eger Tayfur hoca kalirsa ilk 2'ye oynarlar. Gelecek oyuncular muhtemelen Portekiz'li olacak ama bu sorunda yasatabilir Besiktas'a.

Sadece quaresma için katılmıyorum

q7istatistik.png

kanat futbolcusundan daha ne istersin?

azıttı bu demirören illada kulübü üstüme geçirecem diyor .

Günümüz futbolunda böyle bir anlayış yok.

Geçen Real Madrid-Barcelona Kral kupası final maçını izledin mi? Di maria ve Ronaldo nasıl defansa yardım ediyordu?

Ben quaresma defansa yardım etmiyor demedimki 90 dakika yardım edemez dedim

Demirören jimnastik kulübü olarak değişir 1-2 seneye isimleri.

Üst Alt