Yıldırım Demirören: "Yıldızlar kalacak ve başka yıldızlar da gelecek" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırım Demirören: "Yıldızlar kalacak ve başka yıldızlar da gelecek"

Cevap: Yıldırım Demirören : Yıldızlar kalacak ve başka yıldızlar da gelecek

ya yıldız diye diye çuvaldız oldunuz ... ya yeter artık emekli futbolcuları buraya getirmeyin ! BURASI KATARMI YA ne hakkınız var turkiyeyi avrupanın katarı haline getirmeye !

Yıldızları getirin tamamda kaydırmayın arkadaş.

Del Piero'da yıldız Katardaki Juninho'da yıldız. Ülkeyi katara çevirmeyin.

Takim kurmak sadece yildiz almak degil Yildirim baskan, en önemlisi sinerji yaratabilmek.

Eger sen bu sene takima katmis oldugun yildizlara ragmen 29 macta sadece ve sadece 43 puan toplayabiliyorsan sorun sinerji sayin Baskan, sinerji.

Bkz. Trabzonspor. Besiktas kadar yildizlari olmamasina ragmen fazla sinerji yaratildi = Sampiyonluk yarisi. Ve bunu da Senol Günes'e yazabiliriz.

ben bjk nin bu yil basarisiz olduguna inanmiyorum,neden mi,kupada finaldeler,uefada gruptan ciktilar,ligdede 5.ciler.bence 5.lik bu yil bjk icin basarisizlik sayilmayacaktir.

Ne alakası var Katar ile anlamadım gitti ?

Guti, Quaresma ve Simao gibi önemli oyuncular geldi ki bunlardan Guti ve Simao şu anda bile Avrupa'nın çoğu üst düzey takımında forma giyebilir.

ben bjk nin bu yil basarisiz olduguna inanmiyorum,neden mi,kupada finaldeler,uefada gruptan ciktilar,ligdede 5.ciler.bence 5.lik bu yil bjk icin basarisizlik sayilmayacaktir.

:eek:

Neden sorabilirmiyim?

Unutma ki aramizda 6 puan fark var, ve Besiktasi gecme imkanimiz bile var. 5.lige bakma, puanlara bak. (öyle baksan bile BJK, FB ve Galatasaray icin 5.lik asla bir basari degildir)

Uefa'da gruptan cikmak, oda cok büyük bir basari degildir (eger rakiplere bakacak olursak, porto disinda CSKA Sofia ve Rapid Wien). Adamlar gruptan sonra direk elendiler, Dinamo'ya, o da 8 gol yiyerek. Neresi basari bunun?

Tek basarilari var, o da TK Finali oynamak. Onuda yenilirlerse hic sasirmam.

Besiktaslilar cok fazla farkina varmiyor, veya varmak istemiyor fakat durumlarimiz (ayni olmasa bile) birbirine benzer.

Ne alakası var Katar ile anlamadım gitti ?

Guti, Quaresma ve Simao gibi önemli oyuncular geldi ki bunlardan Guti ve Simao şu anda bile Avrupa'nın çoğu üst düzey takımında forma giyebilir.

Bişey soracam Guti zaten ölmüş gördüğüm için Quaresma şowmenmi futbolcumu ? bunun bi cevabını bulalım.. tevekkelli gittiği hiç bir büyük kulüpte barındırmadılar adamı...

Bişey soracam Guti zaten ölmüş gördüğüm için Quaresma şowmenmi futbolcumu ? bunun bi cevabını bulalım.. tevekkelli gittiği hiç bir büyük kulüpte barındırmadılar adamı...

Quaresma'ya dikkat edersen ben yukarıda da eleştirimi belirttim ve zaten diğer yazdığım konularda da var Quaresma şu anda Avrupa'da üst düzey takımların hiç birisinde oynayamaz çünkü en büyük eksisi çok bencil olması. Eğer futbolun takım oyunu olduğunu iyi idrak edebilseydi zaten Beşiktaş'a gelmezdi.

Guti konusu için Raul konusuna bakmak gerekiyor biraz. Raul ve Guti aynı jenerasyonun futbolcuları sayılır. (aralarında bir yaş var) Birisi doğru takımda ve şampiyonlar liginde yarı final oynayacak birisi yanlış takımda ve Avrupa kupasına katılmak için oynuyor. Guti'nin etrafını adam gibi donatsalardı ve Schuster de takımı intihar modunda oynatmasaydı şu anda çok farklı yerlerde olurlardı.

Cevap: Yıldırım Demirören: "Yıldızlar kalacak ve başka yıldızlar da gelecek"

Bjk bu adamin olacak. Binicek üstüne, vurucak kirbaci vurucak kirbaci.

Cevap: Yıldırım Demirören: "Yıldızlar kalacak ve başka yıldızlar da gelecek"

b-661547-y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m_demir%C3%B6ren_%C5%9Fi%C5%9Fko_nuri.jpg

Üst Alt