Yıldırım Demirören


Türk futbolunun en yanar döner, en çıkarcı Bjk başkanı. Tarih seni de yargılayacak tüpçü. Bjk'yi bitirdin ama Türk Futbolunu bitiremeyeceksin! Fb'yi ve kendi kıçını kurtarmak için yaptığın zigzagların hesabını soracağız senden!2. yarı ASLANTEPE'deki maça nasıl geleceksin Demirören? Nasıl geleceksin?
 
Cevap: Yıldırım DemirörenBu adam Sikeci degilse ney? Insan bu kadar mi Fenerbahcenin lehine calisir? Aziz olsa BJK'yi birak kurtarmayi, amatöre yollardi.
 
Cevap: Yıldırım DemirörenAgliyordu " Serefli ikincilik " diye...!!!

Ne anlama geliyor bu cümle...??? Sampiyonluklarinin çalindigi anlamina geliyor. Kisacasi Sike..!!Bugün bu adam birlik beraberlikten söz ediyor Sike olayinda..!!! Iste Taraftara oynayan Baskan ben buna derim..!!
 
Cevap: Yıldırım Demirörenmerak ediyorum adnan polat hala başkanımız olsa onun tutumu nasıl olurdu tahminin kankasından yana.
 
Cevap: Yıldırım DemirörenBJK sadece 3. büyük oldugunu sergiliyor. Maalesef. Bas Aktör kötü adam Fenerbahce, buna kafa tutan Galatasaray ve ben en iyisi kötü adamin yaninda yer alayim diyen Yildirim Demirören ve yandaslari (BJK demiyorum, cünkü taraftarlarinin böyle Fenerbahce yandasligi yapacaklarini hic sanmiyorum)
 
Cevap: Yıldırım Demirörenbjkyi batıran kişidir kendisi.. fenerin düşmesini istememesinin bi nedenide düşen gelirlerle kendisininde batacağından korkmasıdır..
 
Cevap: Yıldırım DemirörenBirde Besiktaslilarin adi bu ise karismis Serdal Adaliyi niye bu kadar sevdiklerini anladim. Adamin adi karismis olabilir, ama adam SEREFLI bir sekilde Istifasini cakti ve aklanasaya kadar cekildi. Üstüne üstlük Adaliyi zor duruma getiren bu omurgasiz Yildirim Demirören, bence onun ifadesi ile tutuklandi. Adam ben I.Akini hayata almazdim gibi ve haberim yokdu demis.
 
Cevap: Yıldırım Demirörenbjkliler forumlarında ates püskürüyor ama yarın bi yıldız getirir, tamam yetmez demirören
 
Cevap: Yıldırım DemirörenBjk'lilerde gurur ve haysiyet gibi yüce kavramlar bulunmaz. Bugün Y.D'ye ateş püskürürler, yarın yine kıçını yalarlar. Özellikle Çarşı'nın çapulcuları, menfaat için her şeylerini satarlar.Şerefsizsin Bjk.
 
Cevap: Yıldırım Demirörenates püskürmeyle olmuyor, kwaresma kwaresma diye bagiracaklarina tepkilerini koysunlar stada veya acilis sayfalarinda.aynen intro istiyolar ama çarşı yonetim yalakası oldugu için koyamıyolar herhalde, omurgasızlar, şikeye sessiz kalanın yapandan farkı yoktur, çarşı gerçek yüzünü bir kez daha gösterdi.
 
Cevap: Yıldırım DemirörenArkadaşlar, Çarşı isimli satılmış çapulcu grubu sadece şov amaçlı işlere kalkışır. Ve her ne olursa olsun, sürekli olarak fb yalakalığı, Galatasaray düşmanlığı yapar. Bu haysiyetsizlerden tepki mepki beklemeyin.Kendileri de şike yaptı, ne tepkisi, ne introsu? Korkuyorlar. Fb ile kan kardeşi bunlar. Kız kardeşler.
 
Üst Alt