Yıldırım Demirören - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırım Demirören

Cevap: Yıldırım Demirören

Bu adamin normal olduguna beni kimse inandiramaz....Bu adamin babasi butun zenginligin mimari. Oglunun kafadan sakat oldugunun kendisi de farkinda o yuzden islerle ugrasmasin diye Besiktas'la ugrastiriyor....Sirketleri yerine Besiktas batiyor

demiroren.jpg

Aradaki fark :Birisi gercek , digeri rol yapiyor

yadigarejder2.jpg

şu arka taraftaki adnan aybabmı la:)

Bu fbli gözüken bjklilerin tek derdi demirören'in yediği pislikler ortaya çıkmasın da takımları küme düşmesin istiyorlar...

Muhtemelen Y.D şu an fb'li yöneticilerle kriz masası kurmuş, "fb'yi nasıl kurtarırız?" diye fikir jimnastiği yapıyordur.

Yıldırım demirören'e 1.000.000 $ ver kuruyemişçi bile işletemez. Aynı Ali Koç gibi

Beşiktaş'ın asıl sahibi erdoğan demirörendir. Babası vermiş eline oyuncağı oyalansın diye o da takılıyor işte.

Yıldırım demirören'e 1.000.000 $ ver kuruyemişçi bile işletemez. Aynı Ali Koç gibi

Beşiktaş'ın asıl sahibi erdoğan demirörendir. Babası vermiş eline oyuncağı oyalansın diye o da takılıyor işte.

Erdoğan Demirören'in de oğlundan bir farkı yok. İki sene önce havuza düşmüştü barbekü partisinde. Bunlar ailecek anormal.

Hadi başkanları şikeci. Taraftarları ne ? hasthag yapıyorsun yoklar forumlarından açıklama yok. Protesto yok ne işe yarıyorlar ?

Niye #ZeroToleranceToMatchFixingInTurkey bu hasthagı biz yapıyoruz. Niye birgün de bjkliler böyle bir şey yapmıyor. Twitterda bakıyorum yazanlar Trabzonlu ve Galatasaraylı. Bjkliler nerede ?

Hadi başkanları şikeci. Taraftarları ne ? hasthag yapıyorsun yoklar forumlarından açıklama yok. Protesto yok ne işe yarıyorlar ?

Niye #ZeroToleranceToMatchFixingInTurkey bu hasthagı biz yapıyoruz. Niye birgün de bjkliler böyle bir şey yapmıyor. Twitterda bakıyorum yazanlar Trabzonlu ve Galatasaraylı. Bjkliler nerede ?

Onların tek derdi Quaresma. Başka ilgileri yok.

Bugün Beşiktaş'ın hallerini görüyoruz.

Ve bu adam TFF başkanı.

Bu kadar yeter.

Altına ne yazarsanız yazın.İsterse destan yazın.

başkan seçildi hey yarabbim nasıl ülkedeyiz sen şikeden yargıılan kalk tff baskanı ol yeter ya boyle rezillik olmaz

zaten UEFA seneye besiktas i almayacakti, hatta gecen sene almayacakti, ama TUPCU sahtekarlik yapip lisans aldi haksiz yere, simdi bunun cezasi belli, o yuzden kacim kurtulim ben dedi, para yok, uefa kupalara katilma yok, ceza yolda, adam kacti simdi TFF de boyle olursa hic sasirmayin...

Afrika ülkelerinde bile bu kadarı olmamıştır. Sanık konumunda olan kişi cübbeyi giydi geçti yargıç konumuna. Kendi kendilerine ceza verecekler!

bütün bjk lilerde bir fener sevdası başladı ki anlatamam. Adamlar doğuştan fenerlilermiş aslında, böyle bir olayın çıkmasını bekliyorlarmış.

bütün bjk lilerde bir fener sevdası başladı ki anlatamam. Adamlar doğuştan fenerlilermiş aslında, böyle bir olayın çıkmasını bekliyorlarmış.

kesin bunlarda fb olmak isteyen ama fbye giremeyenler varmisdir, onlarda yd gibi bjk'yi tercih etmis. Bence YD kesin FB'li, babasi BjK'li olunca iste oltayi oraya atmis. Her BJK'li aslinda FBlidir. FBlilerin 20 25 milyon taraftarimiz vara inanmaya basliyorum artik :) BJK ve FB toplamda 20 milyon taraftar bulur!

Üst Alt