Yıldırım umudunu G.Saray'a bağladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırım umudunu G.Saray'a bağladı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, maç sonrası soyunma odasında kaybedilen iki puanı Galatasaray maçı ile telafi edeceklerini söyledi...

Maç sonrası soyunma odasında takıma hitaben bir konuşma yapan F.Bahçe Başkanı, “Trabzonspor’un önünde daha zorlu maçlar var. Sizin oynadığınız Galatasaray ve Bursaspor’la karşılaşacaklar. Mutlaka puan kaybedeceklerdir” dedi.

Bursaspor-Fenerbahçe maçı sonrası en çok merak edilen konulardan biri, sarı lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım’ın nasıl bir tepki vereceği idi.

Karşılaşmayı eski Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt ve eski İstanbul Valisi Muammer Güler’le birlikte izleyen Yıldırım, 90 dakikanın bitiş düdüğünün ardından takımının soyunma odasına inerek, takıma hitaben bir konuşma yaptı.

Aziz Yıldırım’ın, kaybedilen 2 puan nedeniyle üzgün olan futbolcularına, “Çok iyi oynadınız. Hiç moralinizi bozmayın. Bugün sadece 2 puan kaybettiniz. Unutmayın ki, Trabzonspor’un önünde daha zorlu maçlar var. Sizin oynadığınız Galatasaray ve Bursaspor’la karşılaşacaklar. Mutlaka puan kaybedeceklerdir. Siz çok doğru yoldasınız, kesinlikle moralinizi bozmayın” dediği öğrenildi.

Spor: Yıldırım umudunu G.Saray'a bağladı haberi, Fenerbahçe, Aziz Yıldırım, Trabzonspor, Bursaspor, Süper lig

:asd:

Cevap: Yıldırım umudunu G.Saray'a bağladı

Trabzonu zor bir maraton bekliyor en rahat oynıcakları macta bizim mac olacaktır.

trabzonu 2-kere şampiyonluktan ettik bidaha yaparız.en hatırlanmayan maç fb 94-95 sezonuydu galiba fb ts yi deplasmanda 3 hafta kala 2-1 yenip şampiyon olduğu sezon biz samiyende ts ile 1-1 berabere kalmıştık.ve ts şampiyon olamamıştı....yine aynı hikayeler başlamış antu da:D...

Maçı trabzona verelim gitsin , Fenerde avucunu yalasın

Galatasaray böyle birsey hicbir zaman yapmadi yapmazda....

Gercekten su yazindan utandim...

Antu'ya gir ve bak bakalim bizim hakkimizda ne diyorlar ?

En dürüst takim Galatasaray diyorlar... Bejeke satar GS satmaz diyorlar ama kendi taratarimizin düsüncesine bak birde...

İkisininde fikstürü zor ancak Trabzon kendisini kovalayan bir fenerin baskısını nasıl kaldırcak hayal edemiyorum.

o kadar takıma yenildikten sonra trabzonu yenip fenerin ekmeğine yağ sürersek bu en hafif tabiriyle aptallık olur.

Trabzon maçında Sarp , Ayhanın oynucağı tutarda bide yenersek kendimi atarım boğaz köprüsünden

En dürüst takim Galatasaray diyorlar... Bejeke satar GS satmaz diyorlar ama kendi taratarimizin düsüncesine bak birde...

Antudakileri çok ciddiye almışsın sen...

1 ay önce bizim hakkımızda ne yazmışlar gir bak bakalım?

ya siz trabzona yenilmeyelim diyosunuz da hersey bizim dedigimizle olmuyo.mac seyircisiz, takim cökmüs,yönetim devrilmis bütün olumsuzluklar ardi ardina gelmis birde bundan trabzonunu yenmemimizi bekliyosunuz.zor hemde cok zor

Geçen yıl Bursa maçında da burada maçı verelim diyenler vardı ama ne oldu. Burada ne söylenirse söylensin galatasaray takımı kazanmak için sahaya çıkacak.

Trabzon maçında Sarp , Ayhanın oynucağı tutarda bide yenersek kendimi atarım boğaz köprüsünden

valla ne yalan söyleyeyim bu cenabetlerden herşeyi beklerim. sezon boyunca hemen her maç aynı oyunculara küfrediyoruz. trabzon maçında yıldız olurlarsa direk bu memleketi terketsinler. ha yanlış anlaşılmasın trabzona yenilelim dediğimden değil, yenmek için maça çıkacağız bundan eminim, ama yenmeye gücümüz yeter mi, işte orası muamma.

Şimdi öyle gaz verirler.Maç bitince ve istedikleri sonuç çıkınca enayi yerine koyarlar.

''Trabzon'a yatalım'' diyen arkadaşlar bir zahmet puan tablosuna baksınlar. Bir iki maç daha kaybedersek küme düşme potasına gireceğiz. Anti Fener'liliğinin sırası değil şimdi. Antalya ve Trabzon'u yeneriz inşallah. Ayrıca Galatasaray tarihinde maç satmamıştır.

Maçı satalım demiyorum ama yenersek veya puan alırsak bence oyuncuları dövmek gerekir.Sen herkese yenil Fenerde dahil olmak üzere sonra Fenerin rakiplerine aslan kesil.

Geçen sezon Erkek Basketbolda biz Avrupa'ya gitmeyelim diye yenilen bir Fenerbahçe var.Kesinlikle yenilmemizi istiyorum.

Valla bizim takımın içinde Galatasaray düşmanı ve paragöz olan oyuncuların olduğunu düşünüorm , Aziz bunlara prim tarzı şeyler yapabilir

''Trabzon'a yatalım'' diyen arkadaşlar bir zahmet puan tablosuna baksınlar. Bir iki maç daha kaybedersek küme düşme potasına gireceğiz. Anti Fener'liliğinin sırası değil şimdi. Antalya ve Trabzon'u yeneriz inşallah. Ayrıca Galatasaray tarihinde maç satmamıştır.

Yatıcak diye bir olay yok zaten.Maç sonunda sadece sevinen tarafın fenerliler olmamasını diliyorum.

Aynı durumda biz tsyle çekişiyor olsak fener bacakları göğe vererek verir maçı.

Üst Alt