Yıldız Oyuncuya İstanbul'da Irkçı Hareket! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldız Oyuncuya İstanbul'da Irkçı Hareket!

Anadolu Efes'in yıldızı Jayson Granger, sosyal medya hesabından ırkçı bir uygulamayla karşı karşıya kaldığını açıkladı.

Jayson Granger, ten rengi sebebiyle bir restoranın kendisini ve arkadaşını içeriye almadığını dile getirdi.
İşte sosyal medya hesabından yaptığı açıklama;

02f62526401906b7a888f800d2ed0722.jpg

Irkçılığın halen var olduğuna inanamıyorum! Ben ve arkadaşımn dün akşam restorana gidip akşam yemeği yemek ve vakit geçirmeyi denedik. Ten rengimiz sebebiyle içeriye alınmadık. Hayatımda ilk kez böyle bir şey oldu. Bu şehri ve bu ülkeyi seviyorum. Irkçı bir ülke olduğunu söylemiyorum ama başımıza gelen olay hiç hoş değildi.

Fenix İstanbul'un Granger'a cevabı.

4719d3d6edc08c9df7ff693b2098ee2d.jpg

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Yalan. Mekan doludur rezervedir seni basketçi diye almak zorunda mı. Irkcı babandir ülkeden atilmalidir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fanatik Atatürkçü olduğu için alınmadığına dair söylentiler var.

88a4551fb98c4aae0a72db54d84690be.jpg

Ortalama 300 TL ile kalkıyormus gelen bir müşteri alkol dahil. Çok ta lüks bir yer değil herhalde

Edit : ferit sahenk in yeriymis 300 tlye bir çorba içer kalkariz herhalde

Son düzenleme:
fenix iste , luks yer sayilir, nusret te yer ayarlayamadigimizda oraya gidiyoruz bazen , fakir sanma degil de son dakika rezervasyonsuz gitmislerse normaldir , bilinen bir sima da degil

tipini sevdiğimin lüks yerleri fahiş fiyattan başka işleri yok lan sonuç karın doyurmak o yediğin angus eti zaten bir kaç saat sonra götünden çıkacak

Üst Alt