Yıldızlar Bu Uçakla Geliyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldızlar Bu Uçakla Geliyor

Cevap: Yıldızlar Bu Uçakla Geliyor

Aktiv olarak veya son zamanlarda Pirlo ve Drogbayi izleyenler kisa bir özet gecebilirmi ?? yani yolun sonunami gelmisler yoksa ölüsü dirisi yetermi bizim lige

En yakın İhtimal Drogba gözüküyor, ondan sonra Pirlo ve ondan sonrada Gervinho. Gervinho ile Drogba'nın ikiside olabilirr.

Airport çok sağlam bir sitedir ben kefilim. Ben havacılık ve pilotculuk bölümünü okuduğum için hocalarımız bu siteyi takip etmemizi ve bu sitede bilgileendirici haaberlerin olduğunu söylüyorlar o yüzden güven konusunda bi endişeniz olmasın. Bu arada uçak gerçekten çok iyi. Bütün özelliklerini biliyorum bu ucağın. Hatta denemede simulasyon şeklinde kullanmıstı yanımdaki cocuk.

Arkadasım oyle bıkere bolum yok ben İlke egıtım saglık Vakfı (unv) Sıvıl Hava Ulastırma okudum bıkere ondada kabın memuru(Host, Hostes) yada chek in, yer hostu, trafık memuru gıbı pozısyonlarda calısan oluyorsun Pilotculuk ne yhaaa ??? :) pilot olabılmen ıcın ozel ucretlı 50 bın 60 bın dolarlık kursları var ondan sonra sınavınıda gecersen olabılıyorsun askerı okullar pilot cıkarıyor onun dısındada olmak 4 yıllık unv mevzunıyetı ondan sonra 2 yıl ozel okulu var ve sonunda sınavı bu sekılde bu arada şu Pilotculouk sozunu ılk duydugumda koptum harbıden nasıl bı bolummus o :)

---------------------------------onur kivrak-----------------------------------

-----------sabri------------ciani------------serdar aziz---------------??????--------

------------------------------diaby-----------------gökhan inler---------------------

--------gervinho----------------------taarabt---------------------------arda------------

-----------------------------------------drogba---------------------------------------------

taarabt diyorsunuzda bence yeni yönetimin böyle bir oyuncunun varligindan bile haberi yoktur... Cok gelecek vaad eden oyunculari bize yedirtmezler abi bosuna dil dökmeyin... Gervinho ve Hazard daha imkansiz... Drogba olabilir ama onunla ilgilendigiize dair saglam bir duyum bile yokken kesin gözü ile bakmak neyin nesi ? veya benmi cok sey kacirdim

15.5 milyonluk bir ucagin icinde 1-2 milyon degerinde olan oyuncular getirmez bu adam. :asd: Simdiden heycan basti beni. Bu yaz cok güzel olacak gibi. :D

Üst Alt