Yıldızlar Bu Uçakla Geliyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldızlar Bu Uçakla Geliyor

39283.jpg

AirportHaber işadamı Ünal Aysal’ın seçim öncesi ilk bombasını açıklıyor...

Galatasaray’da yönetime talip olan enerji sektöründeki yatırımlarıyla tanınan Unit Group’un sahibi Ünal Aysal, Bombardier Challenger 604 tipi bir iş jeti satın aldı. Uçak geçtiğimiz Cumartesi günü İstanbul Atatürk Havalimanı’na getirildi. Henüz tescil işlemleri tamamlanmadığı öğrenilen uçak, Türk tescilini aldıktan sonra TC-ASL kuyruk tesciliyle gökyüzündeki yerini alacak. Uçağın, Ünal Aysal’ın başkan seçilmesi durumunda önümüzdeki yaz transfer döneminde gelecek futbolcuları Türkiye’ye getirmek için kullanılacağı öğrenildi.

AirportHaber’in edindiği bilgilere göre; ultra lüks uçağın değerinin yaklaşık olarak 15.5 milyon dolar olduğu öğrenildi.

Uçağın kabin yüksekliği 1,85 metre olan uçak, 7,491 kilometrelik bir menzile sahip.

İŞTE YALNIZCA AIRPORTHABER TARAFINDAN GÖRÜNTÜLENEN O UÇAK

39282.jpg

39280.jpg

Cevap: Yıldızlar Bu Uçakla Geliyor

Ne kadar bos bir hareket yarabbi, adamlari boyle getirip getirip 5 milyon euroyu veriyorlar yillik, villaya koyuyorlar, altina Hummer veriyorlr bir tane adam da top oynamak yerine g.t atiyor HELLLLLLLLLLLAL

Yalnız gerçekten heyecanlandırıyor bu haber. Ünal Aysal büyyük başkan oley

scoutgs geçenlerde yok artık lebron james diyceğimizi belirtmiş.!:pvalla beni artık lig kesmez.yeni bir avrupa kupası için en iyi kadro kurulsun .ligde zaten şampiyon olabiliriz,hemde güzel oyunla eze eze .ama avrupa olmalı hedef!ve gerçekten ciddiyim avrupa kupası kazanmalıyız !

Kapalı scoutgs.. Yok mu üyeliği olan orada bi Kıraç Aras vardı...??

Airport çok sağlam bir sitedir ben kefilim. Ben havacılık ve pilotculuk bölümünü okuduğum için hocalarımız bu siteyi takip etmemizi ve bu sitede bilgileendirici haaberlerin olduğunu söylüyorlar o yüzden güven konusunda bi endişeniz olmasın. Bu arada uçak gerçekten çok iyi. Bütün özelliklerini biliyorum bu ucağın. Hatta denemede simulasyon şeklinde kullanmıstı yanımdaki cocuk.

Airport çok sağlam bir sitedir ben kefilim. Ben havacılık ve pilotculuk bölümünü okuduğum için hocalarımız bu siteyi takip etmemizi ve bu sitede bilgileendirici haaberlerin olduğunu söylüyorlar o yüzden güven konusunda bi endişeniz olmasın. Bu arada uçak gerçekten çok iyi. Bütün özelliklerini biliyorum bu ucağın. Hatta denemede simulasyon şeklinde kullanmıstı yanımdaki cocuk.

Tuvalet kagidi var mi? Bu guzel espriden sonra altima sctim da.

Üst Alt