Yıldızlara Veda Vakti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldızlara Veda Vakti!

sneijderbruma.jpg

Aslan’ın mali krizi yol ayrımını getirdi. Yeni sezonda 5 mevki için transfer isteyen Hırvat teknik adama bütçe yaratabilmek için G.Saray yönetimi yüksek bonservisli oyuncularını gönderecek.

Galatasaray yönetimi, futboldaki mali krizden çıkabilmek için yol haritasını belirledi. Kadroda bonservis bedelinden yüksek gelir elde edilecek futbolcular için gelen teklifler değerlendirilecek. Carole’a 8, Bruma’ya ise 20 milyon Euro veren bir kulüp çıktığı takdirde iki oyuncu da satılacak. Sarı-kırmızılı takımla yeni kontratı henüz imzalamayan Bruma’nın da ayrılmayı düşündüğü ve teknik heyetin de bu transfere onay verdiği öğrenildi. Sneijder serbest kalma bedeli olan 7.5 milyon Euro’yu getirmesi halinde satılacak.

DE JONG VE CAVANDA TOPUN AĞZINDA

Transferde futbolcu satışından minimum 25 milyon Euro bekleyen Galatasaray yönetimi, Tudor’un istediği 7-8 takviye için kaynak yaratmış olacak. Yeni sezon için sağ ve sol bek, stoper, ön libero ve santrfor isteyen Hırvat teknik adamın bu taleplerini yerine getirmek isteyen sarı-kırmızılı yönetim 61 milyon Euro’luk takım bütçesini 55 milyon Euro seviyesine çekecek. Galatasaray’da Podolski ve Chedjou’nun ayrılığı sonrasında 7 milyon Euro’luk tasarruf sağlanacak. Sözleşmeleri bitecek Sabri ve kiralık Josue’nin durumu belirsiz. Performansları beğenilmeyen De Jong ve Cavanda da topun ağzında…

Sabah

PORTAL HABERİ

Bruma da ısrar edilmesi taraftarıyım. Bu yönetimden bağımsız düşünüyorum iyi bir kadro kurulduğunda Bruma ve Rodrigues'in daha verimli olacağını düşünüyorum.

sasiriyorum sabri, semih, selcuk, hakan balta, tolga, eren hic biri topun agzinda degil
evlatlarimiza kiyamayiz

Ben Carole'u severim ama yine de ne için neden 8 Milyon sınırı konulmuş ? 1,5 Milyona aldığın adamı bu fiyatın üstüne satabiliyorsan sat gitsin öyle aman aman önemli bir oyuncu da değil. Yerini doldurmak zor olmasa gerek.

Bir de 25 Milyon bekliyormuş futbolcu satışından:asd: Çok beklersin daha beceriksiz herif

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

ederi verilirse herkes gidebilir. brumayı severim ama 20 milyona satılması uygun olur, takımı için değilde kendi için oynayan oyuncularla bi yere varamıyoruz. aynı şekilde doymuş yıldızlarlada. başarıya aç olan ve takım için oynayacak yıldızlar bulmamız lazım.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yolla gitsin hepsini fazla fazla para veriyoruz üç kuruşluk oyun oynamıyorlar oyuncular gs yi basamak sıçrama tahtası olarak görmeli, soyulucak yan gelip yatılıcak bir yer olarak değil.

Üst Alt