Yılın En Dikkat Çeken Mesajı [2015] | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yılın En Dikkat Çeken Mesajı [2015]

7MVp05.png

Söz konusu Galatasaray olunca sinirlerine hakim olamayan ve aramızdan ayrılan Nejat Can'ın haykırışı aynı zamanda yılın en fazla beğenilen mesajı oldu.

Son düzenleme:
oscar-statue.jpg

"hamza hamza hamza senin ben ebenin kıllıa amcığının ortalarından sağ ve sola açı yapmış dillerini siktiğimin evladının ta annesini böyle tavana asiim şut saatiyle maç saati arasındaki fark boyunca anneni çatur çutur kız arkadaşınla beraber götürrüken kim engelleyebilir ki ebenin amının dikine sikerim gözlüğünün sapını amına kodumun açtırma ağzını skerim yüzünü piç götünün amcıkbaşlı anzorotun antilop taşşaa yalamış versiyonu seni seni taburenin üzerine çıkartıp berber çırağıyla beraber halaay çekerken hepinizin tek tek amına koymak üzere yola çıkan konvoyun ta 4 tekerini skim desen de ananı bir sikerim baban ayakta alkışlar diye tahmin etsende yarraa oturmak zorundasın amcıksın çünkü beyninin sol lobunu akşam simidi gibi çıtır çıtır götürmüşler diye beklesnde boşuna çünkü seni cem uzanın seçim kampanyasında sikerim seni amına kodumn konvoy beyinli ibişi yarramın sol bölgesine muhtaç kalırken tabutta skerim seni amına koyim di mi yarramın başı bu dünyanın en uzun küfrü olsa nolur sikeyim atmosfer i traposferi magma katmanına başım girsin sana da sıra dağlar ve toroslar girsin amına koyim balta girmemiş ormanlar sana grisin girsin de çıkamasın derkeen klavyenin tuşları istanbulun kuşları götüne girdi di mi at yarraandan rosto şekli almış kavayleyi amcık gibi al içine içinde kalsın ki akıllansın aklını siktiğiminin akılsızının yarrak silüeti ebenin amına 3 yıl 10 ay mahkum edilsin amına kodumun yargısında infazını skim senin senin mezarını skim amına kodumunun salağı gibi gözüken 3 başlı yarrak girsin sana senin ayakkabının tabanını skim senin reji ekibinin amına koyim prodüktörünü skim cast ekibindeki akan yazıları skim götüne akan yazı derken star warstaki darth wader ın o kara maskesini skim ben o siyah pelerini yere sariim üzerinde manitasını skim amına kodumunn jedi si jedi demişken türkiye ye gelmesi yalan olan amerikalı grup jedi mind tricks i skim ki amerikalı diyince aklıma 35 yaş üstü yarra gelmiş jenna jamesson geldi onun da amına koyim herkes sikti onu ferre filmlerinde başrol oynayarak at yarraana da bu yıl tek aday olarak gösterildi hele onun yanında dolaşan o kısa boylu esmer kızı boğaz köprüsünde gişe de beklerken ücret ödendi yazısı belirdiği anda sağ taraftaki polis kordonu eşliğinde skiiim amına koduuumunun yavşak görünümlü at insanının ta sakasını siktiğiminin saka çükü kılıklı ibişovski.şu anda aldığımız bir habere göre ebenin amını ankara gündeminde canlı canlı skiolarmış ben öyle duydum duydum ki unutmuşsun yarrağımın rengini sikten göte akışlarla amcıklarla yaşıyorum dertli amlara giren işte ben zeki müren balığını skim amına koyim rexin ora yokuş aşşaa girsin götüne at taşşaa otur taşşa da gel bi başaa yarramın wahşi başşaaaaaa amına kodumun yavşaaaaaaaaa seni· internete koysalar hostunu gardi domainini ben sikerim amına kodumun blogunun da amına kordum ama koyamıom şu an bunları yazdığım klavyemin enter ını skim amına koyim o ne biçim enter öyle hele klavyemdeki space tuşu sana girsin amına koyim klavye sana girsin işlemcim ve gforce um da annene hediyem olsun amcık beyinli ibişcanlı amına kodumun yatık batığı senii seni var ya titaniğin batık bölgesinde skiim seni seni güvertede skim de tüm tayfa gaza gelsin onlarda seni siksin amına kodum iskele alabandayı duyduğum anda yarram havada yarrama otur başım girsin sana yarısı anana yarısı babana yarısı manitana kaç tane yarısı var diye sorma amına kodumun meraklısı tüm tayfa sikio seni yarramın motorize ekibi ebesinin amını siktğiminin deniz kara ve hava güçleri seni teker teker oturtur koltuğa bağrır o duruşa bi vuruş kaç kuruş diye amını yolunu siktiğiminin yaraaak başlı insan görünümlü at kuyruklu ibiş amcıklı ibnesi seni msn de eklerim offline offline sikerim.msn live ın son eklentisi yüklenirken % 72 olduğu zaman ananın amına öyle bir koyarım ki direk download biter. Senin gibi ibneleri nuri alço sikse o bile yarıda bırakır gibi gözüksede yarrağa oturursun. Kosovalının amına koydurtma şimdi orospunun yan gelip yan yatarken osururken çıkardığı veledi-orospu piç, ağzının iç dokusunu sikeyim senin, senin var ya sinirlerini sikeyim amına kodumun taslak halindeki orospusu ,göt vermekten bıkmayan kaşar, seni mtv'nin bitch sixteen programında gösteri yaparken sikiyim, seni mr.marcus siker siker çoğaltır amına koyim duygularına attırayım da duygu seli olsun kaşarlanmış götveren orospuebenin amına benchten gelip katkıda buluniim çekoslovakyalılaştıramadıklarımızın ebesinin kıllıa amcığının ortalarından sağ ve sola açı yapmış dillerini siktiğimin evladının ta annesini böyle tavana asiim şut saatiyle maç saati arasındaki fark boyunca anneni çatur çutur kız arkadaşınla beraber götürrüken kim engelleyebilir ki ebenin amının dikine sikerim gözlüğünün sapını amına kodumun açtırma ağzını skerim yüzünü piç götünün amcıkbaşlı anzorotun antilop taşşaa yalamış versiyonu seni seni taburenin üzerine çıkartıp berber çırağıyla beraber halaay çekerken hepinizin tek tek amına koymak üzere yola çıkan konvoyun ta 4 tekerini skim desen de ananı bir sikerim baban ayakta alkışlar diye tahmin etsende yarraa oturmak zorundasın amcıksın çünkü beyninin sol lobunu akşam simidi gibi çıtır çıtır götürmüşler diye beklesnde boşuna çünkü seni cem uzanın seçim kampanyasında sikerim seni amına kodumn konvoy beyinli ibişi yarramın sol bölgesine muhtaç kalırken tabutta skerim seni amına koyim di mi yarramın başı bu dünyanın en uzun küfrü olsa nolur sikeyim atmosfer i traposferi magma katmanına başım girsin sana da sıra dağlar ve toroslar girsin amına koyim balta girmemiş ormanlar sana grisin girsin de çıkamasın derkeen klavyenin tuşları istanbulun kuşları götüne girdi di mi at yarraandan rosto şekli almış kavayleyi amcık gibi al içine içinde kalsın ki akıllansın aklını siktiğiminin akılsızının yarrak silüeti ebenin amına 3 yıl 10 ay mahkum edilsin amına kodumun yargısında infazını skim senin senin mezarını skim amına kodumunun salağı gibi gözüken 3 başlı yarrak girsin sana senin ayakkabının tabanını skim senin reji ekibinin amına koyim prodüktörünü skim cast ekibindeki akan yazıları skim götüne akan yazı derken star warstaki darth wader ın o kara maskesini skim ben o siyah pelerini yere sariim üzerinde manitasını skim amına kodumunn jedi si jedi demişken türkiye ye gelmesi yalan olan amerikalı grup jedi mind tricks i skim ki amerikalı diyince aklıma 35 yaş üstü yarra gelmiş jenna jamesson geldi onun da amına koyim herkes sikti onu ferre filmlerinde başrol oynayarak at yarraana da bu yıl tek aday olarak gösterildi hele onun yanında dolaşan o kısa boylu esmer kızı boğaz köprüsünde gişe de beklerken ücret ödendi yazısı belirdiği anda sağ taraftaki polis kordonu eşliğinde skiiim amına koduuumunun yavşak görünümlü at insanının ta sakasını siktiğiminin saka çükü kılıklı ibişovski.şu anda aldığımız bir habere göre ebenin amını ankara gündeminde canlı canlı skiolarmış ben öyle duydum duydum ki unutmuşsun yarrağımın rengini sikten göte akışlarla amcıklarla yaşıyorum dertli amlara giren işte ben zeki müren balığını skim amına koyim rexin ora yokuş aşşaa girsin götüne at taşşaa otur taşşa da gel bi başaa yarramın wahşi başşaaaaaa amına kodumun yavşaaaaaaaaa seni· internete koysalar hostunu gardi domainini ben sikerim amına kodumun blogunun da amına kordum ama koyamıom şu an bunları yazdığım klavyemin enter ını skim amına koyim o ne biçim enter öyle hele klavyemdeki space tuşu sana girsin amına koyim klavye sana girsin işlemcim ve gforce um da annene hediyem olsun amcık beyinli ibişcanlı amına kodumun yatık batığı senii seni var ya titaniğin batık bölgesinde skiim seni seni güvertede skim de tüm tayfa gaza gelsin onlarda seni siksin amına kodum iskele alabandayı duyduğum anda yarram havada yarrama otur başım girsin sana yarısı anana yarısı babana yarısı manitana kaç tane yarısı var diye sorma amına kodumun meraklısı tüm tayfa sikio seni yarramın motorize ekibi ebesinin amını siktğiminin deniz kara ve hava güçleri seni teker teker oturtur koltuğa bağrır o duruşa bi vuruş kaç kuruş diye amını yolunu siktiğiminin yaraaak başlı insan görünümlü at kuyruklu ibiş amcıklı ibnesi seni msn de eklerim offline offline sikerim.msn live ın son eklentisi yüklenirken % 72 olduğu zaman ananın amına öyle bir koyarım ki direk download biter. Senin gibi ibneleri nuri alço sikse o bile yarıda bırakır gibi gözüksede yarrağa oturursun. Kosovalının amına koydurtma şimdi orospunun yan gelip yan yatarken osururken çıkardığı veledi-orospu piç, ağzının iç dokusunu sikeyim senin, senin var ya sinirlerini sikeyim amına kodumun taslak halindeki orospusu ,göt vermekten bıkmayan kaşar, seni mtv'nin bitch sixteen programında gösteri yaparken sikiyim, seni mr.marcus siker siker çoğaltır amına koyim duygularına attırayım da duygu seli olsun kaşarlanmış götveren orospuk batığı senii seni var ya titaniğin batık bölgesinde skiim seni seni güvertede skim de tüm tayfa gaza gelsin onlarda seni siksin amına kodum iskele alabandayı duyduğum anda yarram havada yarrama otur başım girsin sana yarısı anana yarısı babana yarısı manitana kaç tane yarısı var diye sorma amına kodumun meraklısı tüm tayfa sikio seni yarramın motorize ekibi ebesinin amını siktğiminin deniz kara ve hava güçleri seni teker teker oturtur koltuğa bağrır o duruşa bi vuruş kaç kuruş diye amını yolunu siktiğiminin yaraaak başlı insan görünümlü at kuyruklu ibiş amcıklı ibnesi seni msn de eklerim offline offline sikerim.msn live ın son eklentisi yüklenirken % 72 olduğu zaman ananın amına öyle bir koyarım ki direk download biter. Senin gibi ibneleri nuri alço sikse o bile yarıda bırakır gibi gözüksede yarrağa oturursun. Kosovalının amına koydurtma şimdi orospunun yan gelip yan yatarken osururken çıkardığı veledi-orospu piç, ağzının iç dokusunu sikeyim senin, senin var ya sinirlerini sikeyim amına kodumun taslak halindeki orospusu ,göt vermekten bıkmayan kaşar, seni mtv'nin bitch sixteen programında gösteri yaparken sikiyim, seni mr.marcus siker siker çoğaltır amına koyim duygularına attırayım da duygu seli olsun kaşarlanmış götveren orospuebenin amına benchten gelip katkıda buluniim çekoslovakyalılaştıramadıklarımızın ebesinin kıllıa amcığının ortalarından sağ ve sola açı yapmış dillerini siktiğimin evladının ta annesini böyle tavana asiim şut saatiyle maç saati arasındaki fark boyunca anneni çatur çutur kız arkadaşınla beraber götürrüken kim engelleyebilir ki ebenin amının dikine sikerim gözlüğünün sapını amına kodumun açtırma ağzını skerim yüzünü piç götünün amcıkbaşlı anzorotun antilop taşşaa yalamış versiyonu seni seni taburenin üzerine çıkartıp berber çırağıyla beraber halaay çekerken hepinizin tek tek amına koymak üzere yola çıkan konvoyun ta 4 tekerini skim desen de ananı bir sikerim baban ayakta alkışlar diye tahmin etsende yarraa oturmak zorundasın amcıksın çünkü beyninin sol lobunu akşam simidi gibi çıtır çıtır götürmüşler diye beklesnde boşuna çünkü seni cem uzanın seçim kampanyasında sikerim seni amına kodumn konvoy beyinli ibişi yarramın sol bölgesine muhtaç kalırken tabutta skerim seni amına koyim di mi yarramın başı bu dünyanın en uzun küfrü olsa nolur sikeyim atmosfer i traposferi magma katmanına başım girsin sana da sıra dağlar ve toroslar girsin amına koyim balta girmemiş ormanlar sana grisin girsin de çıkamasın derkeen klavyenin tuşları istanbulun kuşları götüne girdi di mi at yarraandan rosto şekli almış kavayleyi amcık gibi al içine içinde kalsın ki akıllansın aklını siktiğiminin akılsızının yarrak silüeti ebenin amına 3 yıl 10 ay mahkum edilsin amına kodumun yargısında infazını skim senin senin mezarını skim amına kodumunun salağı gibi gözüken 3 başlı yarrak girsin sana senin ayakkabının tabanını skim senin reji ekibinin amına koyim prodüktörünü skim cast ekibindeki akan yazıları skim götüne akan yazı derken star warstaki darth wader ın o kara maskesini skim ben o siyah pelerini yere sariim üzerinde manitasını skim amına kodumunn jedi si jedi demişken türkiye ye gelmesi yalan olan amerikalı grup jedi mind tricks i skim ki amerikalı diyince aklıma 35 yaş üstü yarra gelmiş jenna jamesson geldi onun da amına koyim herkes sikti onu ferre filmlerinde başrol oynayarak at yarraana da bu yıl tek aday olarak gösterildi hele onun yanında dolaşan o kısa boylu esmer kızı boğaz köprüsünde gişe de beklerken ücret ödendi yazısı belirdiği anda sağ taraftaki polis kordonu eşliğinde skiiim amına koduuumunun yavşak görünümlü at insanının ta sakasını siktiğiminin saka çükü kılıklı ibişovski.şu anda aldığımız bir habere göre ebenin amını ankara gündeminde canlı canlı skiolarmış ben öyle duydum duydum ki unutmuşsun yarrağımın rengini sikten göte akışlarla amcıklarla yaşıyorum dertli amlara giren işte ben zeki müren balığını skim amına koyim rexin ora yokuş aşşaa girsin götüne at taşşaa otur taşşa da gel bi başaa yarramın wahşi başşaaaaaa amına kodumun yavşaaaaaaaaa seni· internete koysalar hostunu gardi domainini ben sikerim amına kodumun blogunun da amına kordum ama koyamıom şu an bunları yazdığım klavyemin enter ını skim amına koyim o ne biçim enter öyle hele klavyemdeki space tuşu sana girsin amına koyim klavye sana girsin işlemcim ve gforce um da annene hediyem olsun amcık beyinli ibişcanlı amına kodumun yatık batığı senii seni var ya titaniğin batık bölgesinde skiim seni seni güvertede skim de tüm tayfa gaza gelsin onlarda seni siksin amına kodum iskele alabandayı duyduğum anda yarram havada yarrama otur başım girsin sana yarısı anana yarısı babana yarısı manitana kaç tane yarısı var diye sorma amına kodumun meraklısı tüm tayfa sikio seni yarramın motorize ekibi ebesinin amını siktğiminin deniz kara ve hava güçleri seni teker teker oturtur koltuğa bağrır o duruşa bi vuruş kaç kuruş diye amını yolunu siktiğiminin yaraaak başlı insan görünümlü at kuyruklu ibiş amcıklı ibnesi seni msn de eklerim offline offline sikerim.msn live ın son eklentisi yüklenirken % 72 olduğu zaman ananın amına öyle bir koyarım ki direk download biter. Senin gibi ibneleri nuri alço sikse o bile yarıda bırakır gibi gözüksede yarrağa oturursun. Kosovalının amına koydurtma şimdi orospunun yan gelip yan yatarken osururken çıkardığı veledi-orospu piç, ağzının iç dokusunu sikeyim senin, senin var ya sinirlerini sikeyim amına kodumun taslak halindeki orospusu ,göt vermekten bıkmayan kaşar, seni mtv'nin bitch sixteen programında gösteri yaparken sikiyim, seni mr.marcus siker siker çoğaltır amına koyim duygularına attırayım da duygu seli olsun kaşarlanmış götveren orospu"

oscar-statue.jpg

Tapa da scroll yap yap bitmiyor arkadaş bu nasıl bir uzun soluklu küfürdür. Arkadaşı tebrik etmek düşer bize sadece :D

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yalniz Nejatin attigi kufurlu mesaj kendisine ait degil eksiden almis basini Hamza olarak degistirmis saygilar

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forum bunu seçmiş saygı duyarım ama nette bunun gibi küfür şablonları var.Koy sinirlendiğin adamın adını başa al Oscar'ı.Zaten bu küfür eskiden yazılmıştı.

Hasan Taysi-Burak Erdem olayı bence de hak eden mesajdı.

Üst Alt