Yılın En İyi Futbolcusu (Dünya) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yılın En İyi Futbolcusu (Dünya)

036f3yılın futbolcusu.jpg

Cevap: Yılın En İyi Futbolcusu (Dünya)

En iyi futbolcu ile 2012 yılının en iyi oyuncusu arasında fark var. Messi hep iyiydi yani geçen sene de böyleydi :D Falcao ise fark yarattı bu sene..Şaşırmadım sonuca

En iyi futbolcu ile 2012 yılının en iyi oyuncusu arasında fark var. Messi hep iyiydi yani geçen sene de böyleydi :D Falcao ise fark yarattı bu sene..Şaşırmadım sonuca

Adam 2012 yılında 91 golle rekor kırdı daha ne yapsın 2012 yılının en iyi oyuncusu seçilmek için :asd: Falcao muhteşem futbolcu ama Messiyle aynı anda oynadığı için şanssız olanlardan

Falcao bu ödülü sonuna kadar hakediyor , ama Messi 'nin olmadığı yerde...Bana göre objektif olmamış bu sonuç kim ne derse desin.

messi varken falcao demek, biraz da değişiklik olsun gibi olmuş. olsun değişiklik iyiydir.hem messi de dünyalı değil zaten:asd:

:animation: Hak etti sonuna kadar. Yılın fark yaratan oyuncusu oldu.

Ayrıca Messi bir ödülü de es geçsin, kıyamet kopmaz ya.:D

Falcao bu ödülü sonuna kadar hakediyor , ama Messi 'nin olmadığı yerde...Bana göre objektif olmamış bu sonuç kim ne derse desin.

gayet objektif olmus messinin ne olduğu belli onun gibi bir adam için normal bunlar artık birde böyle bak ama falcao kendini cok ama cok geliştirdi hakedene vermişler

Üst Alt