Yılın En İyi Galatasaraylı Futbolcusu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yılın En İyi Galatasaraylı Futbolcusu

Cevap: Yılın En İyi Galatasaraylı Futbolcusu

Touloese zamanlarında keşke bizde olsa dediğim futbolcuydu,şükür şu an sarıkırmızı formayı giyiyor.Aldığı her kuruşu hakeden,formayı üzerinde asilce taşıyan ,karakterli bir futbolcu.Bu ödülü sonuna kadar hakettiğine inanıyorum.

Gerçi ben Selçuk-Melo ikilisini tercih etmiştim ama neyse,Elmander de bu ödülü hakeden bir futbolcumuz. :tiphat:

Ne kadar bu yıl takımımızı iyi takip edemesem de Elmanderin yaptıklarından az-çok haberim var...Haketti Kral..:tiphat:

Tüm maçlarda 90 dk. oynayan gol atan asist yapan Selçuk secilmeliydi bence.

Gelecek yılın oscarınıda almasını temenni ederim attığı ve attırdığı gollerle :)

johan+elmander+haber+i%25C3%25A7i+2.jpg

Takım için elinden gelen en iyisini yapan adam. Sistemin en önemli dişlisi

Seneye en iyi yerli, en iyi yabanci diye iki kategori acarlar.

-

Ben pitbull demistim, kangal kazandi.

Seneye ne yapacaklarına bilmem ama şu başlığa göre taç Selçuk Reis'te olmalıydı. Alındım ne yalan söyleyeyim.:happynew:

Bir çok futbolcumuzun performansı dalgalı bir seyir izlerken Selçuk hep aynı istikrarı göstermeyi başarabilmektedir. Bu benim için çok önemli bir gösterge.

Seçimin iptali ve Yürütmenin durdurulması talebiyle dava açmaya hazırlanıyorum. :31:

Üst Alt