Yılın En İyi Türkçe Kullanan Üyesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yılın En İyi Türkçe Kullanan Üyesi

Cevap: Yılın En İyi Türkçe Kullanan Üyesi

adaylar neye göre gösteriliyor onu anlamadım bende gayet düzgün türkçe kullanıyorum.

Valla mesaj yazım tarzından sonra inceden makara yaptığını düşünsem de izah edeyim :) Aday gösterme olmuyor. Her kategori için başlık açılıyor ve her üye arzu ettiği ismi verebiliyor. 1 aydan biraz fazla sürüyor bu oylama. Yani aday yok, herkes kimi isterse onu söylüyor.

Valla mesaj yazım tarzından sonra inceden makara yaptığını düşünsem de izah edeyim :) Aday gösterme olmuyor. Her kategori için başlık açılıyor ve her üye arzu ettiği ismi verebiliyor. 1 aydan biraz fazla sürüyor bu oylama. Yani aday yok, herkes kimi isterse onu söylüyor.

makara değil ciddiyim o kadarda detaya girildiğini bilseydim

Bana hak ediyor falan diyorlar, ciddi oy da aldım mesela ama Ozan abi ile mesajlarımız alt alta geldiği zaman kendimi "slm nbr cnmss" tarzında yazıyormuşum gibi hissediyorum :D

Zor ödül, genelde Ozan abi'nin tekelinde :)

yemin, ediyorum, ozanın, bütün, sırrı, virgülde, aynen, böyle, yazınca, imla, kurallarına, uygun, görünüyor;

Ozan, tebrik ederim.

Senden Portal için güzel bir de yazı alırsak, çok mutlu olacağım.

Yazı yazmak özen işidir. Önce derin bir nefes alacaksın, bir olayı anlatmak için spesifik tekniklerden fazlasıyla yararlanacaksın, daha önemlisi olayları olduğu gibi anlatmayı bileceksin. :) Forumda bazı konular dışında ne gerek var buna deyip, özen vermeyi bıraktım ben de. :) Ama Ozan reis'in sabrına hayranım, demek ki yazmayı da biraz sevmek gerekiyor. :D

Öncelikle Ozan kardeşimii tebrik ederim. Ama bu sene kendini bize çok özletti. 2013 yılında aramızda daha çok görmek dileğiyle...

Üst Alt